ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

  AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII

In jos 
+48
vishzu
fishbed
VicMures
autovlad
liviu.dnistran
Balaurul
filip.serban
valavia
petrudimoff
Griff
MRares
cipi_TM
Skywalker
lrbc
loplo
Alex_tm
v-twin
Raduq
transporter
claudiup
Miţă_KRP
k0b3
Capt_Vio
YR-197
fularU
eugen
kampfmaschine
minny
dc9northwest
CalinCLJ
adrian deva
mihaiatanasie
gaudi
raduvisitor
YR-BGP
V.I.D.
coropijnita
RATus
Thomas
Mengelaus
Vreauinaer
DrakulaBV
Ioan-Adrian Popa
YR-DNY
arianne
ovidiu51
laurus
Dylan
52 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
MRares
Fotograf
MRares


Numarul mesajelor : 758
Varsta : 45
Localizare : Hell
Data de inscriere : 27/08/2011

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 EmptySam 03 Mar 2012, 10:43

Cred ca nu ati inteles ce am zis eu! Da Mengelaus, mai avem putin si ajungem ca africanii din toate punctele de vedere desi sunt unele in care cred ca Somalia este demna de invidiat! Pentru un IL-96 pe saptamana iarna eu zic ca nu merita facut aeroport, daca era sa vina rusnacii cu avionu atunci ar fi folosit Sibiu sau Targu fara probleme si cu un autocar decent ar fi ajuns la Brasov dar..... Eu ma leg de faptul ca la cat ii tara asta ploua cu aeroporturi pe care le folosesc doar puliticienii , ma leg de faptul ca se vrea aeroport desi nu a facut nimeni un studiu de piata! ma leg de faptul ca nu a incercat nimeni sa faca o retea de transfer de la alte aeroporturi din zona sa vada daca chiar renteaza.... Vorbind de investitii si de cargo.... ma lasati..... la Cluj mai mare decat Saab 340 pe post de cargo de cate ori ati vazut? Pana la urma sunt destule 737 F dar cate au venit la "investitori". Eu sunt curios care sunt pierderile pentru buzunarul nostru generate de numarul urias de aeroporturi din tara asta fiecare deservit de o ciurda de angajati! Sunt atata amr de aeroporturi dar cand vrei sa ajungi la ele.... Asa cum am zis un aeroport si o rezerva pe zona geografica si nu un aeroport pentru fiecare investitor pentru ca atunci vom ajunge sa avem aeroportul international Dobric si Targu Lapus sa nu mai zic de Gherla ! Pentru un avion marti si unu vineri nu cred ca ne trebuie aeroport!

Nu am treaba cu Brasovul, il consider cel mai frumos din tara dar poate fi deservit de alte aeroporturi pana se verifica validitatea unei astfel de investitii! Ryr sau EZY sau WZZ nu o sa mearga pe un aeroport doar ca asa povestim noi aici sau pentru ca noi consideram ca asa ar fi bine pentru ca am avea mai mult de pozat!

Sus In jos
filip.serban
Airport Level
Airport Level
filip.serban


Numarul mesajelor : 35
Varsta : 42
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 12/06/2010

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Aeroport    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 EmptyJoi 15 Mar 2012, 08:56

Salut. De curand m-am mutat in Brasov si caut sa-mi cumpar un apartament. In discutiile avute cu diverse persoane, cineva mi-a argumentat foarte bine nevoia unui aeroport. Brasovul pe langa partea turistica, are o industrie in continua expansiune. De ce e bine sa fabrici in Brasov? Pentru ca poti ajunge in mai putin de 8 ore in majoritatea oraselor mari ale tarii. De ce zic 8 ore? Pentru ca exista o lege in Ro, ce nu permite soferilor profesionisti sa conduca mai mult de 8 ore. Daca acestia fac pauza, asta inseamna pierdere de timp si implicit de bani. De aceea sa fabrici in Brasov renteaza. Si oricarui oras cu industrie dezvoltata ii este necesar un aeroport, cu pista de lungime medie-mare precum cea prevazuta in proiect. Repet, nu sunt argumentele mele dar mi se par extrem de logice.
Sus In jos
Dylan
Moderator
Dylan


Numarul mesajelor : 4873
Varsta : 52
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 15/04/2008

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 EmptyLun 20 Aug 2012, 20:59

Titlu: Construcţia pistei aeroportului, blocată de îndiguirea Beselcinului
Sursa: www.monitorulexpres.ro
Autor: Mihaela Parghel
Data: 03.08.2012


Citat :
Construcţia pistei pentru Aeroportul Internaţional Braşov - Ghimbav ar putea întîrzia, deşi licitaţia pentru atribuirea serviciilor de proiectare şi execuţie a fost adjudecată fără probleme. Deşi această licitaţie nu a avut nicio contestaţie, cea pentru execuţia lucrărilor de îndiguire a pîrîului Beselcin a rămas încă blocată. Pîrîul Belescin curge în zona aeroportului, iar de realizarea acestei lucrări depinde şi construcţia pistei. Pentru realizarea îndiguirii, Ministerul Mediului a alocat Consiliului Judeţean, la începutul acestui an, suma de 4 milioane de euro. După mai multe încercări de demarare a procedurii de achiziţie, blocate la nivelul ANRMAP, licitaţia a fost realizată. „Licitaţia s-a realizat, s-a desemnat un cîştigător însă a apărut şi o contestaţie. Această contestaţie a blocat procedura. Acum Comisia Naţională de Soluţionare a Contestaţiilor (CNSC) judecă această contestaţie şi aşteptăm un răspuns”, a declarat vicepreşedintele Consiliului Judeţean, Mihai Pascu.
Sus In jos
Balaurul
Flight Level 100
Flight Level 100
Balaurul


Numarul mesajelor : 107
Varsta : 44
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 03/06/2008

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: si totusi ... aeroportul    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 EmptyMar 20 Noi 2012, 11:25

Titlu: Un nou aeroport în România: încep lucrările la pista de 13 mil. euro de la Ghimbav
Sursa: www.zf.ro
Autor: Radu Racu
Data: 19.11.2012

Citat :
Lucrările pentru construcţia unui nou aeroport în România, în localitatea braşoveană Ghimbav vor fi demarate, după ce autorităţile locale au semnat la finalul săptămâniii trecute contractul de începere cu executantul proiectului,compania Vectra Service, informează Agerpres pe site-ul propriu.

Parca nu-mi vine a crede. Oricum, voi crede in momentul in care primul jet imi va survola casa in timpul procedurilor de aterizare. Smile

Sus In jos
Griff
Moderator
Griff


Numarul mesajelor : 1400
Varsta : 40
Localizare : two steps from Hell
Data de inscriere : 27/09/2008

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 EmptyMar 20 Noi 2012, 11:27

Ce pista se poate face cu doar 13 mil E? Numai cand ma gandesc cat costa un km de autostrada...
Sus In jos
Dylan
Moderator
Dylan


Numarul mesajelor : 4873
Varsta : 52
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 15/04/2008

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 EmptyMar 20 Noi 2012, 13:36

Here we go again! clown
Chiar ma gandeam la inceputul campaniei electorale ca baietii buni din Brasov or sa aduca in discutii din nou vesnica problema a aeroportului de la Ghimbav...

In alta ordine de idei, tare mi-i cunoscuta poza din articolul de mai sus! Am cautat-o printre pozele baietilor nostri dar n-am gasit nimic...
Sus In jos
lrbc
Fotograf
lrbc


Numarul mesajelor : 1823
Varsta : 110
Localizare : Bacău
Data de inscriere : 08/05/2009

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 EmptyMar 20 Noi 2012, 17:59

2850m cu doar 13mil de euro?!? Doar din curiozitate, stie cineva cat costa cea de 2100m de la Cluj?
Sus In jos
Raduq
Fotograf



Numarul mesajelor : 1764
Varsta : 32
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 06/05/2008

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 EmptyMar 20 Noi 2012, 18:25

lrbc a scris:
2850m cu doar 13mil de euro?!? Doar din curiozitate, stie cineva cat costa cea de 2100m de la Cluj?
In jur de 32mil de euro.
Sus In jos
filip.serban
Airport Level
Airport Level
filip.serban


Numarul mesajelor : 35
Varsta : 42
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 12/06/2010

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 EmptyMar 20 Noi 2012, 18:32

Calmati-va stimati colegi. N-ati vazut ca stirile despre acest aeroport apar NUMAI in preajma alegerilor? Va pierdeti vremea facand calcule. Aeroportul asta nu va fi construit NICIODATA. Ca prin intamplare, la primavara va aparea ceva neprevazut si se vor amana licitatiile pana la, ati ghicit, alegerile prezidentiale.
Sus In jos
mihaiatanasie
Membru activ
mihaiatanasie


Numarul mesajelor : 2388
Varsta : 66
Localizare : Rosiorii de Vede & Brasov
Data de inscriere : 27/06/2008

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 EmptyVin 21 Dec 2012, 21:36

Hai sa mai vorbim discutii si sa dam din gesticulatii in legatura cu aeroportul de la Brasov. Tocmai am gasit o stire proaspata pe siteul MyTex, in care se povesteste cum ca ... se face:

http://www.mytex.ro/eveniment/consiliul-judetean-cauta-solutii-pentru-finalizarea-aeroportului-international-brasov_337188.php
Sus In jos
http://unursinnoras.blog-gratuit.ro/
lrbc
Fotograf
lrbc


Numarul mesajelor : 1823
Varsta : 110
Localizare : Bacău
Data de inscriere : 08/05/2009

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 EmptyVin 21 Dec 2012, 22:14

Chiar ca vorbim discutii: schimbarea cursului si indiguirea Beselcinului este estimata la 4 milioane de euro, iar constructia pistei costa 12.76 milioane de lei (adica 2.8 milioane de euro). Am citit bine, nu?
Sus In jos
DrakulaBV
Flight Level 100
Flight Level 100



Numarul mesajelor : 164
Varsta : 32
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 28/12/2008

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 EmptySam 22 Dec 2012, 13:49

Au gresit in articol. Tipic. 12 milioane de euro , nu lei.
Sus In jos
liviu.dnistran
Fotograf
liviu.dnistran


Numarul mesajelor : 1216
Varsta : 38
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 22/07/2010

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 EmptyVin 26 Apr 2013, 10:54

http://adevarul.ro/locale/brasov/moment-istoric-brasov-zece-ani-asteptare-incep-lucrarilela-aeroport-1_517a1743053c7dd83f4a5491/index.html
26 aprilie 2013, 09:02
Citat :

Firma Vectra va începe astăzi lucrările la pista aeroportului, o investiţie de 17,7 milioane de euro. Pista va avea o lungime de 2.820 m şi o lăţime de 45 m. Lucrările vor fi gata într-un an. Aeroportul Braşov devenise deja o Fata Morgana. După mai multe încercări eşuate de a atrage investitori străni, blocări şi amânări de avize şi refuzul categoric al Guvernului de a investi la Braşov, Aeroportul prinde astăzi viaţă. După finalizarea lucrărilor va pistă, se vor mai investi 800.000 de euro pentru turnul de control. Preşedintele Consiliului Judeţean Braşov, Aristotel Căncescu, a anunţat că Romatsa este interesată să investească în Aeroport. „ ROMATSA ne-a dat răspunsul scris că se vor angaja în echiparea cu toate instalaţiile de navigaţie şi echipamentele electronice pentru urmărirea traficului aerian“, a declarat Aristotel Căncescu, într-o conferinţă de presă. Totodată, preşedintele CJ Braşov a precizat că nu exclude o viitoare asociere şi cu Primăria Braşov pentru construcţia terminalului pentru care ar fi nevoie de 20 de milioane de euro. „Acest proiect este un lucru bun care merită atenţie, tocmai de aceea ieri am dizolvat Asociaţia pe care o constituisem împreună cu IAR Ghimbav şi Aerodromul Iosif Şilimon (asociaţie constituită în vederea amenajării unui aerodrom la Braşov – n.r.), ca să nu fie considerată un obstacol pentru proiectul aeroportului de la Ghimbav. Trebuie să vedem toate detaliile acestui proiect pentru a ştii la ce ne raportăm”, a precizat George Scripcaru, primarul Braşovului. Aeroportul va aduce mult mai mulţi turişti la Braşov, oraşul de sub Tâmpa fiins pe locul al doilea la nivel naţional ca număr de vizitatori după Bucureşti. Studiile arată că Braşovul ar putea atrage 20% dintre turiştii care aterizează la Otopeni. Aeroportul se va întinde pe 209 hectare, iar terminalul va avea 10.000 de metri pătraţi. În mod direct, aeroportul va crea în jur de 4.000 de locuri de muncă. Se estimează că alte 6.000 de locuri de muncă vor fi create la companiile care îl vor deservi.
Sus In jos
autovlad
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 52
Varsta : 55
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 29/04/2013

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: nou pe forum ...     AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 EmptyLun 29 Apr 2013, 13:09

Sunt nou aici asa ca o sa va rog sa imi scuzati stangaciile, de exemplu aceea ca nu stiu cand o poza are 1024 pe nush cat... Smile
Poze de azi dimineata, 29 aprilie, se lucreaza undeva departe unde se vede negru.
De asemenea se vede si unde va incepe pista si cat de lata va fi. Cele doua drumuri de-a curmezisul duc la niste balastiere undeva pe paraul Barsa in dreapta pozei.

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Img2013042900210

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Img2013042900211



Ultima editare efectuata de catre Alex_tm in Lun 29 Apr 2013, 15:58, editata de 1 ori (Motiv : Redimensionat poze)
Sus In jos
fularU
Fotograf
fularU


Numarul mesajelor : 1725
Varsta : 56
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 22/04/2009

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 EmptyMar 30 Apr 2013, 21:15

Da, Bine ai venit si multumim pentru imagini !!!!
Nu ar fi rau sa mai dai ture si cu alte ocazii.....ne mai arati sinoua cese intampla cu santierul !
Inca o data bine ai venit ! cheers
fularU.
Sus In jos
Capt_Vio
Fotograf
Capt_Vio


Numarul mesajelor : 1327
Varsta : 43
Localizare : Canada
Data de inscriere : 04/01/2008

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 EmptyMier 01 Mai 2013, 01:55

Deci sa inteleg ca totul e okay acum si aeroportul se va construii, nu?
Sus In jos
autovlad
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 52
Varsta : 55
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 29/04/2013

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 EmptyVin 10 Mai 2013, 12:31

Azi 10 mai 2013
S-a mai sapat putin ... Smile
 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Img2013051000216

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Img2013051000217

Sus In jos
VicMures
Membru activ



Numarul mesajelor : 314
Varsta : 34
Localizare : Cluj
Data de inscriere : 29/12/2008

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 EmptyVin 10 Mai 2013, 13:41

Merci pt poze !
Sus In jos
autovlad
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 52
Varsta : 55
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 29/04/2013

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 EmptyVin 31 Mai 2013, 09:17

29 mai 2013
N-as putea sa va spun daca lucrarile sunt in grafic sau nu ... Smile

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Img2013052900235

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Img2013052900236
Sus In jos
mihaiatanasie
Membru activ
mihaiatanasie


Numarul mesajelor : 2388
Varsta : 66
Localizare : Rosiorii de Vede & Brasov
Data de inscriere : 27/06/2008

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 EmptyVin 31 Mai 2013, 09:46

E bine ca inca se mai lucreaza.
Sus In jos
http://unursinnoras.blog-gratuit.ro/
autovlad
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 52
Varsta : 55
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 29/04/2013

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 EmptyMar 04 Iun 2013, 13:25

azi 4 iunie 2013 , au inceput sa puna ceva pietris pe mijloc

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Img2013060400241

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Img2013060400242
Sus In jos
autovlad
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 52
Varsta : 55
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 29/04/2013

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 EmptyMar 25 Iun 2013, 13:26

De aceasta data de jos, poza facuta chiar la inceputul pistei, directie 03
este dedesupt un material geotextil si apoi pietrisul asta galben foarte bine tasat. Se spune ca urmeaza betonul.
Undeva departe se vad niste utilaje. Cam de pe acolo incepe a treia treime.

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Vm5d
Sus In jos
filip.serban
Airport Level
Airport Level
filip.serban


Numarul mesajelor : 35
Varsta : 42
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 12/06/2010

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 EmptyLun 01 Iul 2013, 23:39

Multumesc pentru poze, domnule Vlad. Ma bucur nespus ca m-am inselat in ultimul meu post de pe acest topic.
Sus In jos
Skywalker
Membru activ
Skywalker


Numarul mesajelor : 407
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 02/10/2008

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 EmptyMar 02 Iul 2013, 14:12

De azi.....

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 2yw6

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Jqbm
Sus In jos
Skywalker
Membru activ
Skywalker


Numarul mesajelor : 407
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 02/10/2008

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: sa mai avansam un pic....    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 EmptyVin 30 Aug 2013, 15:33

Un print screen de ieri

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Oit3

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Myaj

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 6wxm

Sus In jos
Continut sponsorizat





 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 5 Empty

Sus In jos
 
AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII
Sus 
Pagina 5 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» AEROPORTUL ARAD - STIRI - DISCUTII
» AEROPORTUL BACAU - STIRI - DISCUTII
» AEROPORTUL SIBIU - STIRI - DISCUTII
» AEROPORTUL CLUJ - STIRI - DISCUTII
» AEROPORTUL ORADEA - STIRI - DISCUTII

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: SPOTTING :: Aeroporturi din Romania - Romanian Airports :: Brasov - Ghimbav (XXX / LRBG)-
Mergi direct la: