ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

  AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII

In jos 
+48
vishzu
fishbed
VicMures
autovlad
liviu.dnistran
Balaurul
filip.serban
valavia
petrudimoff
Griff
MRares
cipi_TM
Skywalker
lrbc
loplo
Alex_tm
v-twin
Raduq
transporter
claudiup
Miţă_KRP
k0b3
Capt_Vio
YR-197
fularU
eugen
kampfmaschine
minny
dc9northwest
CalinCLJ
adrian deva
mihaiatanasie
gaudi
raduvisitor
YR-BGP
V.I.D.
coropijnita
RATus
Thomas
Mengelaus
Vreauinaer
DrakulaBV
Ioan-Adrian Popa
YR-DNY
arianne
ovidiu51
laurus
Dylan
52 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
lrbc
Fotograf
lrbc


Numarul mesajelor : 1823
Varsta : 110
Localizare : Bacău
Data de inscriere : 08/05/2009

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 EmptyVin 30 Aug 2013, 16:09

S-a muncit ceva in 2 luni. Bravo lor! Si tie iti multumim pentru info.
Sus In jos
eugen
Membru activ
eugen


Numarul mesajelor : 3386
Varsta : 50
Localizare : Arad, LRAR
Data de inscriere : 30/04/2008

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 EmptyVin 30 Aug 2013, 16:25

E asfalt?
Sus In jos
fishbed
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 46
Varsta : 28
Localizare : LRTR/TSR
Data de inscriere : 16/04/2013

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 EmptyVin 30 Aug 2013, 16:32

eugen a scris:
E asfalt?
Cred ca sunt dalele de beton ..
Sus In jos
ovidiu51
Membru activ
ovidiu51


Numarul mesajelor : 1170
Varsta : 73
Localizare : Constanta (LRCK - CND)
Data de inscriere : 29/12/2007

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: LRBrasov    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 EmptySam 31 Aug 2013, 09:06

Super imaginile, in sfarsit ceva concret la Brasov.. De mult timp asteptam transformarea "mitului" in realitate. Prin anii '90 am intalnit la Baneasa un pilot turc de pe Jumbolino, care spera sa apuce ziua cand va putea ateriza pe aeroportul Brasov!
Sus In jos
autovlad
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 52
Varsta : 55
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 29/04/2013

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 EmptySam 14 Sept 2013, 14:38

azi 14 septembrie cam innorat si vant .
promit ca in prima zi cu soare sa ma duc cu aparatul foto!

dungile albe orizontale sunt santurile pentru balizaj, cred.

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 M5lc



 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 Woxw
Sus In jos
autovlad
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 52
Varsta : 55
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 29/04/2013

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 EmptyDum 06 Oct 2013, 21:38

azi 6 octobrie de la 100 ft
 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 Dlnd

Sus In jos
filip.serban
Airport Level
Airport Level
filip.serban


Numarul mesajelor : 35
Varsta : 42
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 12/06/2010

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 EmptyVin 11 Oct 2013, 10:24

Multumim, domnule Vlad.
Un articol de ieri, cu niste poze de la fata locului: http://goo.gl/MWCO8H.
Sus In jos
autovlad
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 52
Varsta : 55
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 29/04/2013

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 EmptySam 26 Oct 2013, 18:25

poze de azi 26 octombrie 2013 partea betonata este acolo unde va incepe pista in directie 03 sau 04 , nu stiu exact
 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 Aegd



 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 6v72



 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 I62m



 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 Cwzo

Sus In jos
mihaiatanasie
Membru activ
mihaiatanasie


Numarul mesajelor : 2388
Varsta : 66
Localizare : Rosiorii de Vede & Brasov
Data de inscriere : 27/06/2008

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 EmptyDum 27 Oct 2013, 07:46

Nu-mi dau seama ce s-a intamplat cu garla care se intersecta cu pista.
In alta ordine de idei, cine are noroc, are. Dar de, nu puteam alege sambata asta pentru a veni acasa pentru ca aveam programat un mic examen de TIC. Profesorii batrani se tin la curent cu noutatile.
Sus In jos
http://unursinnoras.blog-gratuit.ro/
filip.serban
Airport Level
Airport Level
filip.serban


Numarul mesajelor : 35
Varsta : 42
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 12/06/2010

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 EmptyDum 27 Oct 2013, 12:07

Multumimm domnule Vlad, inca o data. Am si eu o poza cu aeroportul de Duminica trecuta, facuta de pe Postavaru:
 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 LGyjdi8

Judecand dupa culoarea si forma aripilor, banuiesc ca sunteti dumneavoastra Smile:
 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 SCcIQeT
 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 RirjsF7
Sus In jos
vishzu
Moderator
vishzu


Numarul mesajelor : 1036
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/04/2008

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 EmptyDum 27 Oct 2013, 12:12

Ce frumos or sa se vada avioanele la aterizare de pe postavaru...Rolling Eyes
Sus In jos
autovlad
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 52
Varsta : 55
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 29/04/2013

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 EmptyLun 28 Oct 2013, 13:12

o sugestie de loc :
pista : 530m MSL , iar locul aprox 600m MSL
nu sunt obstacole pe directia liniei galbene si chiar am sa ma duc odata sa incerc .
 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 Kfi9



Si de pe acoperisul aeroclubului cred ca se poate poza.
cred ca garla a disparut pur si simplu pentru ca nu a mai fost alimentata.
problema e la capatul dinspre NNE ( 21) pentru ca se termina direct in gropile de balastiere.
Nu eram eu cu 5055 care e alb , din cauza luminii probabil ca se vede argintiu.
Sus In jos
autovlad
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 52
Varsta : 55
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 29/04/2013

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 EmptyDum 03 Noi 2013, 20:22

azi prima aterizare pe pista .... Smile

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 8ph4



 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 7t9e
Sus In jos
mihaiatanasie
Membru activ
mihaiatanasie


Numarul mesajelor : 2388
Varsta : 66
Localizare : Rosiorii de Vede & Brasov
Data de inscriere : 27/06/2008

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 EmptyDum 03 Noi 2013, 20:40

Sa fie intr-un ceas bun!
Sus In jos
http://unursinnoras.blog-gratuit.ro/
autovlad
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 52
Varsta : 55
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 29/04/2013

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 EmptyDum 03 Noi 2013, 21:15

dupa mine e clar ca in curand pista va fi terminata.
nu pot aprecia daca ritmul turnarii este rapid sau nu, insa e clar ca in primavara vom avea un frumos dreptunghi de beton.
conteaza insa si ce va urma in viitor : sistemul taxi, turn, terminal , personal scolarizat etc...
Sus In jos
shouriken
Administrator
shouriken


Numarul mesajelor : 3451
Varsta : 69
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/04/2009

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 EmptyVin 07 Mar 2014, 11:01

Titlu: Studiu de trafic: Aeroportul de la Brasov va avea intre 540.000 si 890.000 de pasageri pe an
Sursa: http://www.hotnews.ro/stiri-esential-16746903-studiu-trafic-aeroportul-brasov-avea-intre-540-000-890-000-pasageri.htm
Autor: Catiusa Ivanov
Data: 06/03/2014
Citat :
Aeroportul de la Brasov va avea intre 540.000 si 890.000 de pasageri pe an, potrivit vicepresedintelui Consiliului Judetean, Brasov Mihai Pascu, care a prezentat joi studiul privind traficul pe aceasta aerogara. Acest studiu tine cont atat impactul pe care il va avea autostrada Bucuresti-Brasov cat si de criza economica.

"Este o noutate absoluta si tine cont de criza economica, de constructia autostrazii Bucuresti-Brasov si totusi, cu toate acestea, aeroportul de la Brasov va avea de la 540.000 pana la 890.000 de pasageri pe an. Am apelat la aceasta firma sa faca studiul de trafic pentru viitorul aeroport tinand cont de criza din anul 2009 si de constructia autostrazii, pentru ca sunt foarte multe voci care au venit in principal din mediul privat si au spus ca avem un studiu relativ vechi pentru ca despre acest aeroport se discuta de multi ani. De aceea, am dorit sa facem un nou studiu care este incurajator, iar cine vrea sa investeasca in viitorul aeroport se va uita cu siguranta si la acest studiu", a declarat vicepresedintele CJ Brasov, citat de Agerpres. Studiul este realizat de KPMG.


Lucrarile la aeroportul international Brasov-Ghimbav care se va intinde pe o suprafata de 209 hectare au inceput anul trecut cu constructia pistei, in lungime de 2.820 de metri si o latime de 45 de metri. Pana la inceperea sezonului rece, pista s-a realizat in proportie de 50%, urmand ca lucrarile sa continue imediat ce vremea va permite.

CJ Brasov a votat in luna ianuarie accesarea unui credit de 6,5 milioane de euro din care cinci milioane de euro pentru continuarea lucrarilor la aeroport si 1,5 milioane de euro pentru continuarea lucrarilor de modernizare a Spitalului Clinic Judetean de Urgenta.

Pentru lucrarile la turnul de control si terminalul aeroportului CJ doreste sa se asocieze cu un investitor pentru a le finaliza, dar deocamdata nu sunt firme interesate de aceasta investitie.

Presedintele CJ Brasov, Aristotel Cancescu, doreste ca aeroportul sa fie gata in anul 2016.
Sus In jos
mihaiatanasie
Membru activ
mihaiatanasie


Numarul mesajelor : 2388
Varsta : 66
Localizare : Rosiorii de Vede & Brasov
Data de inscriere : 27/06/2008

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 EmptyMier 02 Apr 2014, 20:05

Se reiau lucrarile la pista:
Până acum s-au turnat 25 de mii de metri cubi de beton și mai sunt necesari încă 30 de mii de metri cubi. În trei luni se estimează că lucrările la pistă vor fi finalizate. De ieri lucrările au fost reluate după ce pe timpul ierii acestea au fost conservate.

http://brasovultau.ro/articol/stiri/cum-arata-acum-pista-aeroportului-de-la-ghimbav-galerie-foto.html
Sus In jos
http://unursinnoras.blog-gratuit.ro/
mihaiatanasie
Membru activ
mihaiatanasie


Numarul mesajelor : 2388
Varsta : 66
Localizare : Rosiorii de Vede & Brasov
Data de inscriere : 27/06/2008

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 EmptyMier 21 Mai 2014, 18:09

Colegi de la Brasov, nu prea sunteti pe faza!
Am citit cum un minut stirea ca primul avion a aterizat / decolat pe "Isif Silimon", cum vrea dl Cancescu sa boteze aero[portul. E vorba de Diamondul de la ICCO. Link la stire:
http://brasovultau.ro/articol/stiri/ultima-ora-a-aterizat-primul-avion-la-ghimbav-galerie-foto.html
Sus In jos
http://unursinnoras.blog-gratuit.ro/
Skywalker
Membru activ
Skywalker


Numarul mesajelor : 407
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 02/10/2008

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 EmptyJoi 22 Mai 2014, 11:13

E veche faza si au fost multe avioane care au aterizat acolo pana la YR-ICO. Asta e doar ca sa se afle in treaba vreun reporter....
Sus In jos
lrbc
Fotograf
lrbc


Numarul mesajelor : 1823
Varsta : 110
Localizare : Bacău
Data de inscriere : 08/05/2009

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 EmptyJoi 22 Mai 2014, 11:54

Eu zic că e din campania electorală.
Sus In jos
mihaiatanasie
Membru activ
mihaiatanasie


Numarul mesajelor : 2388
Varsta : 66
Localizare : Rosiorii de Vede & Brasov
Data de inscriere : 27/06/2008

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 EmptyJoi 22 Mai 2014, 15:00

Skywalker a scris:
E veche faza si au fost multe avioane care au aterizat acolo pana la YR-ICO. Asta e doar ca sa se afle in treaba vreun reporter....
Stiu, si aici pe topic e o poza care dovedeste spusele tale.
Sus In jos
http://unursinnoras.blog-gratuit.ro/
autovlad
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 52
Varsta : 55
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 29/04/2013

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 EmptyDum 25 Mai 2014, 17:21

Pana sa inceapa lucrarile din nou, undeva de la 1 mai cred, erau f apreciate touch-and-go-urile acolo si chiar si full-stop. Va dati seama, ditamai dreptunghiul gratis ...Smile Mai ales ca a fost o iarna blanda.


Ultima editare efectuata de catre shouriken in Dum 25 Mai 2014, 18:27, editata de 1 ori (Motiv : Majuscule la inceput de fraza.)
Sus In jos
mihaiatanasie
Membru activ
mihaiatanasie


Numarul mesajelor : 2388
Varsta : 66
Localizare : Rosiorii de Vede & Brasov
Data de inscriere : 27/06/2008

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 EmptyDum 25 Mai 2014, 23:04

Vineri si sambata a fost activitate de zbor intensa la Bimbav. L-am vazut pe PBF de cateva ori pe deasupra blocului meu, l-am urmarit si am vazut ca lansa parasutisti del a inaltime mare. Am vzut si un avion mai mic, poate un Zlin?! Vineri am vazut de la distanta mare un elicopter, care semana cu un Alouette (exista asa ceva acolo?) apoi un EC-120 negru, cred. De la distanta am vazut, de la cei 3-4 kilometri din fata blocului, si un planor (tot vineri pe la 1300), a stat mult in aer, manevrand in opt. Ce autobuz merge oare pana la aerodrom? Data viitoare, daca mai vad miscare acolo, il iau.
Sus In jos
http://unursinnoras.blog-gratuit.ro/
DrakulaBV
Flight Level 100
Flight Level 100



Numarul mesajelor : 164
Varsta : 32
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 28/12/2008

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 EmptyLun 26 Mai 2014, 06:20

Linia 18 (Bariera Bartolomeu - Fundaturii cl(IAR Ghimbav*). Circula destul de slab : http://www.ratbv.ro/afisaje/18-dus.html

Sus In jos
NoMAD76
Airport Level
Airport Level
NoMAD76


Numarul mesajelor : 31
Varsta : 47
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 19/07/2012

 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 EmptyDum 10 Aug 2014, 13:49

via http://www.mytex.ro/prima-pagina/pista-aeroportului-international-brasov-va-fi-gata-in-20-septembrie_402873.php

"„Pista este finalizată în proporţie de 90% şi, în urma discuţiilor cu firma constructoare, dacă vremea va fi favorabilă, va fi gata în jurul datei de 20 septembrie. O dată ce această pistă va fi terminată şi se vor efectua lucrările de îndiguire a Beselcinului - pentru care Attila Kovacs face demersuri astfel încât acestea să fie începute anul acesta - obiectivul va deveni tentant pentru investitori. Pentru finalizarea obiectivului va mai fi nevoie de cel puţin 20 de milioane de euro”, a declarat Aristotel Căncescu.

De altfel, el a afirmat că recent a fost sunat de reprezentanţii Guvernului, care l-au anunţat că o companie din Turcia este interesată să investească în finalizarea aeroportului şi, ulterior, să îl opereze. De asemenea, a completat Pascu, în 28 august şi 25 septembrie, la Braşov vor ajunge reprezentanţii a două companii din China, interesate să se implice în acest proiect.

Pista de decolare-aterizare are o lungime de 2.820 de metri şi o lăţime de 45 de metri (60 de metri cu acostamente), iar investiţia se ridică la 17 milioane de euro (inclusiv TVA).

Pe de altă parte, a mai spus Căncescu, în cursul acestei luni vor fi deschise ofertele pentru realizarea suprafeţelor de mişcare aeroportuare, respectiv calea de rulare alfa (ce face legătura între suprafata de parcare a aeronavelor şi pista de decolare), platforma de parcare a aeronavelor, canalizarea pluvială şi drenajul pentru suprafeţele de mişcare.

Valoarea estimată a acestor lucrări este de 28,66 milioane de lei. Calea de rulare alfa va avea o lungime de 212 metri, o lăţime de 23 de metri şi acostamente de 7,5 metri pe fiecare latură, iar suprafaţa de parcare - ce asigură zona necesară derulării activităţilor specifice aeroportuare, îmbarcare, debarcare, verificări, alimentări etc - va avea o suprafaţă de 17.750 de metri pătraţi."
Sus In jos
http://www.pcmhz.com
Continut sponsorizat





 AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII - Pagina 6 Empty

Sus In jos
 
AEROPORTUL BRASOV - STIRI - DISCUTII
Sus 
Pagina 6 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» AEROPORTUL CLUJ - STIRI - DISCUTII
» AEROPORTUL ORADEA - STIRI - DISCUTII
» AEROPORTUL CARANSEBES - STIRI - DISCUTII
» AEROPORTUL TUZLA - STIRI - DISCUTII
» AEROPORTUL IASI - STIRI - DISCUTII

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: SPOTTING :: Aeroporturi din Romania - Romanian Airports :: Brasov - Ghimbav (XXX / LRBG)-
Mergi direct la: