ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Sugestii organizare forum

In jos 
+29
cipi_TM
geno
alexandrumih
babacu
Capt_Vio
crokodilu
RoNIN_731
Balaurul
lancer_two_one
zapacitu
allex
Boeing777-300
electric
horizob
Heaven
vishzu
arianne
Red13
Mengelaus
Raduq
valavia
bobocell
hayabusa
RATus
Dylan
eli-arw
Virusu
Nic
ovidiu51
33 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Sugestii organizare forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii organizare forum   Sugestii organizare forum - Pagina 7 EmptyJoi 04 Iun 2009, 22:49

Ma gadesc ca topicurile fiind similare sa fie puse toate intr-un topic care sa le contina pe toate coresp celor 4 categ gasite de mine. Cele inchise si care si-au pierdut actualitatea (nu se mai posteaza in ele) sa fie trecute la un topic "istoric" unde cine e interesat sa sape cat doreste.
Sus In jos
Raduq
Fotograf



Numarul mesajelor : 1764
Varsta : 32
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 06/05/2008

Sugestii organizare forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii organizare forum   Sugestii organizare forum - Pagina 7 EmptyJoi 01 Dec 2011, 18:01

Avand in vedere ca dimensiunea pozelor a fost crescuta la 1024, propun ca si bannerul de sus sa fie marit.
Sus In jos
lrbc
Fotograf
lrbc


Numarul mesajelor : 1823
Varsta : 110
Localizare : Bacău
Data de inscriere : 08/05/2009

Sugestii organizare forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii organizare forum   Sugestii organizare forum - Pagina 7 EmptyMar 13 Dec 2011, 10:12

Frumos bannerul de sărbători, dar ar trebui puţin cosmetizat: pe motorul lui SPO scrie 2 ani de activitate. Nu mai ştiu eu matematică sau se referă la altă activitate?
Sus In jos
Voicu
Moderator
Voicu


Numarul mesajelor : 2513
Varsta : 61
Localizare : Arad - ARW - LRAR
Data de inscriere : 28/12/2007

Sugestii organizare forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii organizare forum   Sugestii organizare forum - Pagina 7 EmptyMar 13 Dec 2011, 14:14

lrbc a scris:
Frumos bannerul de sărbători, dar ar trebui puţin cosmetizat: pe motorul lui SPO scrie 2 ani de activitate. Nu mai ştiu eu matematică sau se referă la altă activitate?
..

Da , s-a vazut greseala...urmeaza ca Bogdan sa corecteze problema...
Sus In jos
danip
Airport Level
Airport Level
danip


Numarul mesajelor : 31
Varsta : 41
Localizare : resita
Data de inscriere : 03/03/2011

Sugestii organizare forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii organizare forum   Sugestii organizare forum - Pagina 7 EmptyMar 13 Dec 2011, 18:40

Am si eu o sugesie, nu s-ar putea simplifica metoda de a posta poze pe forum? M-i se pare mult mai incomoda decat la alte forum-uri...
Sus In jos
loplo
Fotograf
loplo


Numarul mesajelor : 911
Varsta : 45
Localizare : EDDK
Data de inscriere : 19/01/2009

Sugestii organizare forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii organizare forum   Sugestii organizare forum - Pagina 7 EmptyMier 14 Dec 2011, 09:33

Forumul nu este hostat pe un server propriu, din cauza asta resursele sunt limitate.
Am observat ca firma de hosting dupa ce ne-a rupt cu bannere, acum a introdus si adfly pentru linkuri, adica inainte de-a ajunge la linkul din mesaj ne apare o ditamai reclama. Acest lucru va duce la enervarea vizitatorilor si automat mai putini care vor vizita linkurile respective si/sau chiar si forumul.

Eu unul ma voi abtine sa vizitez linkurile externe postate pe forum.

Dupa ce cei de la forumgratuit iau o gramada de bani pe bannere acum au bagat si adfly, ma intreb: ce urmeaza? membership contra cost?
Sus In jos
lrbc
Fotograf
lrbc


Numarul mesajelor : 1823
Varsta : 110
Localizare : Bacău
Data de inscriere : 08/05/2009

Sugestii organizare forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii organizare forum   Sugestii organizare forum - Pagina 7 EmptyMier 28 Dec 2011, 12:08

Voicu a scris:
lrbc a scris:
Frumos bannerul de sărbători, dar ar trebui puţin cosmetizat: pe motorul lui SPO scrie 2 ani de activitate. Nu mai ştiu eu matematică sau se referă la altă activitate?
..

Da , s-a vazut greseala...urmeaza ca Bogdan sa corecteze problema...
Trece si revelionul si noi tot la 2 ani am ramas...
Sus In jos
valavia
Administrator
valavia


Numarul mesajelor : 2881
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/08/2008

Sugestii organizare forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii organizare forum   Sugestii organizare forum - Pagina 7 EmptySam 31 Dec 2011, 13:57

Hai ca nu a trecut si revelionul Very Happy. Au fost ceva probleme cu template-ul si de aceea a durat mai mult.
Sus In jos
lrbc
Fotograf
lrbc


Numarul mesajelor : 1823
Varsta : 110
Localizare : Bacău
Data de inscriere : 08/05/2009

Sugestii organizare forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii organizare forum   Sugestii organizare forum - Pagina 7 EmptySam 31 Dec 2011, 18:52

Ok. Un an nou cat mai frumos si mai plin de avioane-n obiectiv! sunny
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sugestii organizare forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii organizare forum   Sugestii organizare forum - Pagina 7 Empty

Sus In jos
 
Sugestii organizare forum
Sus 
Pagina 7 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Subiecte similare
-
» Idei si sugestii pt MAv
» Website Nou - propuneri idei sugestii
» Calendar 2010 - Prezentare
» Dictionar forum
» Cum ati devenit membru al forumului ROMANIAN SPOTTERS

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: FORUM :: Organizare si functionare - Forum Organisation & Management :: Diverse-
Mergi direct la: