ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Intrebari - raspunsuri despre forum

In jos 
+64
neobluenet
gabi-737
Flori
Catalin80
the_whizzkid
fularU
allex
mihai
eugen
MRares
shouriken
bogdan81
gaudi
mariusoctavian1
Dumitru Fabian
Tryby
strainu
CalinCLJ
alinteanu
Thomas
CDA
vishzu
danutz
Cosmin_C
YR-197
YR-SND
loplo
mihaiatanasie
codrutz
petrudimoff
kampfmaschine
mihail
flysebi
crokodilu
flightfear
DrakulaBV
Stefan
Madone
Vreauinaer
Raduq
RoNIN_731
valavia
lrbc
Messerschmitt
Balki
Griff
Capt_Vio
wizzair7
Boeing777-300
bobocell
Voicu
Alex_tm
arianne
claudiup
nrares
Mengelaus
ALMI
hayabusa
Virusu
Dylan
Nic
Cayenne
RATus
Edi
68 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Urmatorul
AutorMesaj
mihaiatanasie
Membru activ
mihaiatanasie


Numarul mesajelor : 2388
Varsta : 66
Localizare : Rosiorii de Vede & Brasov
Data de inscriere : 27/06/2008

Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari - raspunsuri despre forum   Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 EmptySam 20 Noi 2010, 17:58

In legatura cu calendarul 2011. NU indraznesc sa maculez topicul respectiv, dar vad ca s-a golit pana sa prind eu de veste. Sper ca nu s-a renuntat la idee.
Sus In jos
http://unursinnoras.blog-gratuit.ro/
YR-SND
Flight Level 300
Flight Level 300
YR-SND


Numarul mesajelor : 321
Varsta : 32
Localizare : Tmisoara
Data de inscriere : 13/12/2008

Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari - raspunsuri despre forum   Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 EmptySam 20 Noi 2010, 20:03

Nu s-a renuntat la idee domn profesor. S-au colectat poze pe cinci categorii (ULM, planoare, aeronave militare, contrail, jets), inscrierea pozelor a fost pana pe 7 nov 2010 (daca nu ma insel).
Cu mai multe detalii cred ca ne poate veni de ajutor Ariane sau restul moderatorilor de pe acest forum, ba chiar adminii.
Sus In jos
arianne
Moderator
arianne


Numarul mesajelor : 2730
Varsta : 31
Localizare : EBBR/LFBO/LROP
Data de inscriere : 03/08/2008

Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari - raspunsuri despre forum   Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 EmptySam 20 Noi 2010, 20:07

Nu au apucat sa inscrie poze unii fotografi, mai ales Bogdan. Si, cum el e cel care se ocupa de calendare, nu cred ca e de datoria noastra sa-l grabim. Odata ce vom avea toate pozele inscrise, voi deschide votarea in zona fotografilor.

Sunt de acord cu voi ca ar fi mare pacat sa le primim din nou prin martie.
Sus In jos
mihaiatanasie
Membru activ
mihaiatanasie


Numarul mesajelor : 2388
Varsta : 66
Localizare : Rosiorii de Vede & Brasov
Data de inscriere : 27/06/2008

Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari - raspunsuri despre forum   Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 EmptySam 20 Noi 2010, 21:23

Nu sunt eu in masura sa zoresc pe cineva, nici nu am de gand s-o fac. Doar ca m-a intrebat un prieten de calendar si nu am stiut ce sa-i zic, vazand topicul golit de intregul continut.
Sus In jos
http://unursinnoras.blog-gratuit.ro/
YR-197
Flight Level 400
Flight Level 400
YR-197


Numarul mesajelor : 799
Varsta : 62
Localizare : Arad
Data de inscriere : 08/10/2009

Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari - raspunsuri despre forum   Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 EmptySam 20 Noi 2010, 21:43

mihaiatanasie a scris:
Nu sunt eu in masura sa zoresc pe cineva, nici nu am de gand s-o fac. Doar ca m-a intrebat un prieten de calendar si nu am stiut ce sa-i zic, vazand topicul golit de intregul continut.
Nu am fost eu prietenul... Embarassed
Sus In jos
Balki
Moderator
Balki


Numarul mesajelor : 1683
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/10/2008

Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari - raspunsuri despre forum   Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 EmptyMier 24 Noi 2010, 12:02

nu pot sa mai folosesc functia de "search". Se deschide caseta si cand dau sa pun cursorul pt a scrie imi deschide o pagina de jocuri. (mouseul se transforma in manuta)

L.E.
merge doar daca apas TAB. e bine si asa Smile
Sus In jos
mihaiatanasie
Membru activ
mihaiatanasie


Numarul mesajelor : 2388
Varsta : 66
Localizare : Rosiorii de Vede & Brasov
Data de inscriere : 27/06/2008

Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari - raspunsuri despre forum   Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 EmptyMier 24 Noi 2010, 19:38

YR-197 a scris:
mihaiatanasie a scris:
Nu sunt eu in masura sa zoresc pe cineva, nici nu am de gand s-o fac. Doar ca m-a intrebat un prieten de calendar si nu am stiut ce sa-i zic, vazand topicul golit de intregul continut.
Nu am fost eu prietenul... Embarassed

Tu esti prieten!
Nu, un baiat din afara comunitatii rospotters era curiosul si client potential.
Sus In jos
http://unursinnoras.blog-gratuit.ro/
crokodilu
Membru activ



Numarul mesajelor : 625
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 19/11/2008

Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari - raspunsuri despre forum   Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 EmptyMier 22 Dec 2010, 23:58

Nu mai merge loginul pe IE8? Nu-mi apar campurile de username si parola.
Sus In jos
http://valistoica.blogspot.com
Voicu
Moderator
Voicu


Numarul mesajelor : 2513
Varsta : 61
Localizare : Arad - ARW - LRAR
Data de inscriere : 28/12/2007

Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari - raspunsuri despre forum   Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 EmptyJoi 23 Dec 2010, 00:05

crokodilu a scris:
Nu mai merge loginul pe IE8? Nu-mi apar campurile de username si parola.

la fel si la mine ...intra pe Mozila ca merge !
Sus In jos
Cosmin_C
Flight Level 100
Flight Level 100
Cosmin_C


Numarul mesajelor : 125
Varsta : 51
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 13/10/2009

Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: ?   Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 EmptyJoi 23 Dec 2010, 23:05

Si totusi .... Pe cand calendarele pentru anul 2011 ???
Sus In jos
danutz
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 35
Varsta : 47
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 05/01/2010

Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari - raspunsuri despre forum   Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 EmptySam 25 Dec 2010, 15:27

de ce suntem restrictionati ...la a raspunde sau a posta unele opinii??? pe unele sectiuni ale forumului. multzam
Sus In jos
arianne
Moderator
arianne


Numarul mesajelor : 2730
Varsta : 31
Localizare : EBBR/LFBO/LROP
Data de inscriere : 03/08/2008

Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari - raspunsuri despre forum   Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 EmptySam 25 Dec 2010, 16:02

Singura sectiune a forumului in care este restrictionat dreptul de a posta majoritatii membrilor sunt Stirile, si asta pentru un motiv intemeiat. Atunci cand toata lumea avea voie sa comenteze erau adesea probleme si ieseau discutii in contradictoriu, asa ca s-a luat aceasta decizie. Atunci cand adminii si mod vor considera ca ai avut o contributie semnificativa pe forum si ca iti exprimi opiniile echilibrat, iti va fi eliberat accesul.
Sus In jos
Dylan
Moderator
Dylan


Numarul mesajelor : 4873
Varsta : 52
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 15/04/2008

Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari - raspunsuri despre forum   Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 EmptySam 25 Dec 2010, 16:18

Danutz, pana cand un membru face dovada ca se poate incadra intr-un obiectivism de 100% in comentarea stirilor din aviatie, poate posta o stire doar in formatul cerut de regulament, la "Discutii Generale" sau daca vrea sa comenteze ceva in sectiunea mai sus amintita poate trimite un PM unuia din moderatori pentru a-i muta mesajul acolo, bineinteles mesajul respectiv fiind trecut prin filtre destul de dese pentru a nu ne dauna ulterior imaginii create in lumea aviatiei din Romania, imagine destul de buna pana acum dupa cum spun "feedback-urile".



Ultima editare efectuata de catre dylan in Dum 26 Dec 2010, 18:17, editata de 1 ori
Sus In jos
vishzu
Moderator
vishzu


Numarul mesajelor : 1036
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/04/2008

Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari - raspunsuri despre forum   Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 EmptySam 25 Dec 2010, 19:10

Vazand pozele air to air ale lui Danutz de la sectiunea Extreme Spotting m-am gandit ca ar fi interesant/practic ca la rubrica Spotting sa se faca o mini rubrica "Air to Air" sau ceva de genu...intelegeti la ce ma refer. In felul acesta pozele cu avioane pozate din alte avioane ar fi mult mai bine repartizate. Este doar o idee...
Sus In jos
arianne
Moderator
arianne


Numarul mesajelor : 2730
Varsta : 31
Localizare : EBBR/LFBO/LROP
Data de inscriere : 03/08/2008

Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari - raspunsuri despre forum   Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 EmptySam 25 Dec 2010, 19:38

Nu cred ca justifica un subforum separat. Exista deja un topic dedicat aici.
Sus In jos
CDA
Flight Level 300
Flight Level 300



Numarul mesajelor : 387
Varsta : 49
Localizare : Copenhaga
Data de inscriere : 22/03/2008

Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari - raspunsuri despre forum   Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 EmptyDum 26 Dec 2010, 18:56

arianne a scris:
Atunci cand toata lumea avea voie sa comenteze erau adesea probleme si ieseau discutii in contradictoriu, asa ca s-a luat aceasta decizie. Atunci cand adminii si mod vor considera ca ai avut o contributie semnificativa pe forum si ca iti exprimi opiniile echilibrat, iti va fi eliberat accesul.
Bun. Daca asta e criteriul atunci eu propun sa nu le mai permitem celo din PSD si PNL sa ia cuvantul in Parlament pt. ca ies discutii in contradictoriu si iese cu scandal.
In Coreea de Nord si in China tot asa e . Daca vrei sa spui ceva la Televiziunea Nationala, sau daca vrei sa publici o carte trebuie ca mai intai sa iti permita Partidul. Si sigur nu iti da voie, daca incepi sa spui ceva despre alegeri libere, drepturile omului, libertatea presei etc.

@arianne
vad ca locuiesti in Bruxelles - Capitala Uniunii Europene, oras in care se afla Parlamentul European, Consiliul Europei, sediul NATO etc. Nu inteleg cum de esti adeptul restrictiilor.

In tarile Uniunii Europene cetatenii decid prin referendum daca vor sa schimbe moneda nationala cu EURO si nu politicienii.
In tarile Uniunii Europene cetatenii decid prin referendum daca sunt de acord cu Tratatul de la Lisabona si nu Politicienii.
Puterea de decizie trebuie sa o aiba Poporul (membrii forumului).

Ma gandesc sa deschid un sondaj de opinie, avand ca tema restrictiile pe forum. Mi se pare normal ca membrii forumului sa decida lucrurile acestea si nu moderatorii sau administratorii.



Sus In jos
Raduq
Fotograf



Numarul mesajelor : 1764
Varsta : 32
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 06/05/2008

Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari - raspunsuri despre forum   Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 EmptyDum 26 Dec 2010, 19:25

CDA a scris:
arianne a scris:
Atunci cand toata lumea avea voie sa comenteze erau adesea probleme si ieseau discutii in contradictoriu, asa ca s-a luat aceasta decizie. Atunci cand adminii si mod vor considera ca ai avut o contributie semnificativa pe forum si ca iti exprimi opiniile echilibrat, iti va fi eliberat accesul.
Bun. Daca asta e criteriul atunci eu propun sa nu le mai permitem celo din PSD si PNL sa ia cuvantul in Parlament pt. ca ies discutii in contradictoriu si iese cu scandal.
In Coreea de Nord si in China tot asa e . Daca vrei sa spui ceva la Televiziunea Nationala, sau daca vrei sa publici o carte trebuie ca mai intai sa iti permita Partidul. Si sigur nu iti da voie, daca incepi sa spui ceva despre alegeri libere, drepturile omului, libertatea presei etc.

@arianne
vad ca locuiesti in Bruxelles - Capitala Uniunii Europene, oras in care se afla Parlamentul European, Consiliul Europei, sediul NATO etc. Nu inteleg cum de esti adeptul restrictiilor.

In tarile Uniunii Europene cetatenii decid prin referendum daca vor sa schimbe moneda nationala cu EURO si nu politicienii.
In tarile Uniunii Europene cetatenii decid prin referendum daca sunt de acord cu Tratatul de la Lisabona si nu Politicienii.
Puterea de decizie trebuie sa o aiba Poporul (membrii forumului).

Ma gandesc sa deschid un sondaj de opinie, avand ca tema restrictiile pe forum. Mi se pare normal ca membrii forumului sa decida lucrurile acestea si nu moderatorii sau administratorii.



Faptul ca esti inregistrat pe acest forum nu reprezinta un drept, ci un privilegiu!
Suntem totusi un forum de fotografie de aviatie.. haideti sa ne vedem de ale noastre, sa nu intram in politica si alte chestii de genul asta.
Sper ca acest subiect sa nu degenereze intr-unul de discutii inutile...

Sus In jos
Mengelaus
Fotograf
Mengelaus


Numarul mesajelor : 4083
Varsta : 42
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 23/06/2008

Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari - raspunsuri despre forum   Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 EmptyDum 26 Dec 2010, 19:40

CDA a scris:


Nu ai dreptate. Aici nu e democratie. E un forum, condus de niste oameni care pun niste reguli. Vrei sa stai bine, nu vrei...la fel de bine. Asta nu e o tara, nu e UE si inca o data, nu e o democratie.
Sus In jos
arianne
Moderator
arianne


Numarul mesajelor : 2730
Varsta : 31
Localizare : EBBR/LFBO/LROP
Data de inscriere : 03/08/2008

Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari - raspunsuri despre forum   Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 EmptyDum 26 Dec 2010, 19:49

Voi comunica direct cu CDA prin PM. Va rog sa va abtineti de la comentarii inutile.
Sus In jos
petrudimoff
Fotograf



Numarul mesajelor : 1677
Varsta : 51
Localizare : Cluj-Napoca, Romania
Data de inscriere : 05/04/2010

Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Salut tuturor   Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 EmptyDum 26 Dec 2010, 19:50

Mengelaus a scris:
CDA a scris:


Nu ai dreptate. Aici nu e democratie. E un forum, condus de niste oameni care pun niste reguli. Vrei sa stai bine, nu vrei...la fel de bine. Asta nu e o tara, nu e UE si inca o data, nu e o democratie.

De acord cu Mengelaus. Daca nu iti place "partidul nostru" cum ai facut referire mai sus, CDA poti sa te retragi, asta exista si in UE, in democratii, in dictaturi, etc
Sus In jos
danutz
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 35
Varsta : 47
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 05/01/2010

Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari - raspunsuri despre forum   Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 EmptyDum 26 Dec 2010, 20:39

multzam baietilor pentru raspuns! cit despre poze..imi cer scuze..puteu fi puse la alta sectiune...dar lenea este mare, mai trebuia data o pagina...si nu ma durea degetul!!! dar, promit...data viitoare voi fi mai atent!
santa
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari - raspunsuri despre forum   Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 EmptyDum 26 Dec 2010, 21:13

CDA a scris:
arianne a scris:
Atunci cand toata lumea avea voie sa comenteze erau adesea probleme si ieseau discutii in contradictoriu, asa ca s-a luat aceasta decizie. Atunci cand adminii si mod vor considera ca ai avut o contributie semnificativa pe forum si ca iti exprimi opiniile echilibrat, iti va fi eliberat accesul.
Bun. Daca asta e criteriul atunci eu propun sa nu le mai permitem celo din PSD si PNL sa ia cuvantul in Parlament pt. ca ies discutii in contradictoriu si iese cu scandal.
In Coreea de Nord si in China tot asa e . Daca vrei sa spui ceva la Televiziunea Nationala, sau daca vrei sa publici o carte trebuie ca mai intai sa iti permita Partidul. Si sigur nu iti da voie, daca incepi sa spui ceva despre alegeri libere, drepturile omului, libertatea presei etc.

@arianne
vad ca locuiesti in Bruxelles - Capitala Uniunii Europene, oras in care se afla Parlamentul European, Consiliul Europei, sediul NATO etc. Nu inteleg cum de esti adeptul restrictiilor.

In tarile Uniunii Europene cetatenii decid prin referendum daca vor sa schimbe moneda nationala cu EURO si nu politicienii.
In tarile Uniunii Europene cetatenii decid prin referendum daca sunt de acord cu Tratatul de la Lisabona si nu Politicienii.
Puterea de decizie trebuie sa o aiba Poporul (membrii forumului).

Ma gandesc sa deschid un sondaj de opinie, avand ca tema restrictiile pe forum. Mi se pare normal ca membrii forumului sa decida lucrurile acestea si nu moderatorii sau administratorii.




CDA mie personal mi se pare normal ca noi cei care ne ocupam de acest forum, noi care am creeat acest forum (in special Nic), noi care am muncit la acest forum sa decidem ce si cum trebuie sa facem pe forum! In afara de a iti trambita frustrarile si falsele idei legate de democratie sti sa faci altceva? Ar trebui sa cauti in dictionare ce inseamna DEMOCRATIE pentru ca asa poate ai sa intelegi ca DEMOCRATIE in spiritul in care o vezi matale se numeste ANARHIE!!! Asa ca tine minte "Accesul la forum este un privilegiu nu un drept" pentru ca altfel orice puscarias ar avea dreptul sa plece din inchisoare pentru ca ii democratie!!!\

P.S. Pentru POLITICA sunt forumuri specializate.......


KKK
Moderator Rospotters
Sus In jos
Thomas
Membru activ



Numarul mesajelor : 913
Varsta : 59
Localizare : Göttingen
Data de inscriere : 04/01/2008

Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari - raspunsuri despre forum   Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 EmptyDum 26 Dec 2010, 22:25

Îmi permit o remarca ...

Ar fi frumos dupa parerea mea, daca moderatorii ar reactiona cu ceva mai mult tact si discernamânt si mai putin emotiv la teme un pic mai delicate Wink
Sus In jos
Mengelaus
Fotograf
Mengelaus


Numarul mesajelor : 4083
Varsta : 42
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 23/06/2008

Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari - raspunsuri despre forum   Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 EmptyLun 27 Dec 2010, 10:15

Pai Thomas, in principiu ai dreptate dar problema e ca s-au mai discutat aspectele astea cu democratia pe forum si libertatea cuvantului pe forum si drepturile cetatenilor pe forum si, ciudat, tot cu CDA. Si, din pacate, CDA incurca forumul cu UE sau cu vreo tara democratica ceea ce nu suntem. Crede-ma ca nu suntem toti din topor si stim sa folosim tactul si diplomatia( de aia sunt asa putine scandaluri vizibile pe forum) dar cateodata nu se poate altfel. Astea sunt lucruri pe care e bine sa le citeasca si sa inteleaga toata lumea, nu doar cel vizat.
Sunt oameni care pur si simplu nu vor sau nu pricep ca trebuie sa respecte niste reguli si nu inteleg ca faptul ca tot comenteaza acele reguli nu ajuta pe nimeni si nu face decat sa umple forumul cu chestii inutile.

CDA trebuie sa intelegi ca scopul suprem al forumului nostru este fotografia de aviatie. Partea din forum numita "Stiri din Aviatie" este printre cele mai accesate parti si faptul ca toata lumea putea spune ce vrea acolo si prin scandalurile si idioteniile spuse acolo ne-a fost afectata imaginea si implicit accesul in diferite locuri. Noi nu vrem sa blamam pe nimeni, nu vrem sa aratam cu degetul si nici sa facem politica. In momentul in care blocam anumite topicuri sau accesuri ne aparam interesul nostru, nu pe cel al diferitelor institutii sau organizatii( cum am fost acuzati in trecut). Vrem doar sa facem poze si faptul ca facem "politica", cu tot ceea ce acest cuvant inseamna, nu ne ajuta.
Gata, ma opresc aici ca se termina foaia.
Sus In jos
CDA
Flight Level 300
Flight Level 300



Numarul mesajelor : 387
Varsta : 49
Localizare : Copenhaga
Data de inscriere : 22/03/2008

Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari - raspunsuri despre forum   Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 EmptyLun 27 Dec 2010, 19:12

Mengelaus a scris:
Sunt oameni care pur si simplu nu vor sau nu pricep ca trebuie sa respecte niste reguli si nu inteleg ca faptul ca tot comenteaza acele reguli nu ajuta pe nimeni si nu face decat sa umple forumul cu chestii inutile.
@Mengelaus
sunt total de acord ca trebuie respctate regulile pe forum dar..... acele reguli trebuie stabilite de cei 787 membri RO-Spotters.
Cine face regulile aici ? O mana de oameni sau cei 787 membri?
Cine stabileste sanctiunile aici? Cine stabileste regulile de postare pe forum? O mana de oameni sau noi toti?
Cine stabileste ce sectiuni ale forumului pot fi accesate de catre toti membri RO-Spotters? Noi cei 787 membri stabilim lucrul acesta, sau unii cu "drepturi speciale"?
Mie personal nu mi se pare normal ca 5-10 oameni iau deciziile fara a consulta restul membrilor.
Dar cum zicea cineva aici...forumul nu e democratic.
Bun. Dar eu nu am de gand sa fac parte dintr-o comunitate in care 5-10 persoane stabilesc regulile si restul de 777 membri trebuie sa se subordoneze .




Sus In jos
Continut sponsorizat





Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari - raspunsuri despre forum   Intrebari - raspunsuri despre forum - Pagina 7 Empty

Sus In jos
 
Intrebari - raspunsuri despre forum
Sus 
Pagina 7 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Romanian Aviation Academy (Scoala Superioara de Aviatie Civila)
» Un nou forum despre zbor
» BAC, RomBAC
» Romavia (WQ / RMV)
» Blue Air (0B / JOR)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: FORUM :: Organizare si functionare - Forum Organisation & Management :: Diverse-
Mergi direct la: