ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 In Atentia Tuturor Membrilor Forumului

In jos 
+24
Voicu
petrudimoff
lrbc
shouriken
Flori
valavia
ovidiu51
bobocell
CDA
llobregat
electric
YR-DNY
Mengelaus
Dylan
retro
arianne
flaviu
Thomas
RoNIN_731
hayabusa
Capt_Vio
Nic
RATus
Virusu
28 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Dylan
Moderator
Dylan


Numarul mesajelor : 4873
Varsta : 52
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 15/04/2008

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 EmptyJoi 04 Dec 2008, 17:19

Sunt multi colegi de pe aici care imi stiu punctele de vedere in ceea ce priveste forumul nostru, deci:
first of all @Electric, nu e o chestie cu trimitere directa la cineva anume...e in general. Smile

Eu personal deocamdata fac resize cu ultimul ACDSee aparut dupa care le incarc pe ImageShack (bineinteles ca numarul neuronilor scade odata cu fiecare incercare de up-load-are pe ImageShack) dar daca asa e in piesa...asa jucam. Am un Adobe CS3 de la o colega de serviciu, dar pana invat cum sa ma ajut cu el, raman la ce sunt sigur ca poate face treaba buna.
In mare as mai avea de spus ceva si v-as ruga sa nu o luati decat CA ATARE: nimeni nu m-a rugat sa dau resize la pozele din topicurile de pe forum. Am inceput cu unele pe care ma uit foarte des sau le mai arat prietenilor (sa stiti ca si eu ca si multi altii de aici sunt mandru de forumul asta - nu neaparat de pozele mele Embarassed ). Ideea e ca pe unde intram mai des si vedeam poze mari sau thumbnail-uri le dadeam cate un resize. De la un timp nici n-am mai scris in topicul cu activitatea moderatorilor pentru ca se adunasera prea multe si lumea intelege altceva. Partea nasoala e ca multi, foarte multi oameni din afara celor logati pe forum se uita des la discutii si mai ales la poze si nu as vrea sa se auda ca suntem neseriosi incepand cu pozele, cu datele din profil si terminand cu discutiile.
Asta nu inseamna ca nu trebuie sa purtam in continuare discutii sau sa va lasati de pozat avioane doar pentru ca aveti de dat cate un resize pe poze la upload.
Sus In jos
Nic
Administrator
Nic


Numarul mesajelor : 750
Varsta : 40
Localizare : München
Data de inscriere : 24/12/2007

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 EmptyJoi 04 Dec 2008, 21:17

Vreau sa aduc in discutie posturile lui llobregat... Cu care am discutat si prin messenger si pe care l-am rugat ca in posturile sale sa scrie ce vrea el, dar cu cuvinte, nu sa posteze mereu, dar mereu, cate-un link spre blogul sau pe care-l promoveaza la nesfarsit pe acest forum.

Mie unul imi place blogul sau, ca e updatat continuu, dar consider ca nu e deloc necesar, ba chiar devine deranjant sa intru pe cate-un topic si sa vad de fiecare data cate-un link spre blog. Doar atat, link.

Acest forum se vrea cu discutii si nu cu linkuri catre alte siteuri / bloguri. E drept ca acestea apar, cum e si normal, insa daca deja 90% din posturile unui membru fac referire la un singur site / blog, care se intampla sa fie si al lui, nu mai e OK.
Practic profita de notorietatea forumului, care a fost cladita pe contributiile membrilor, cu cuvinte si poze, sa-si faca trafic pe acel blog. Care, sa fim seriosi, ca nu are mai nimic original, ci rescrie si traduce alte discutii de pe alte siteuri, in special airliners.net. Nu zic ca nu e bun, dar oricine vrea sa intre pe blog sa intre, dar nu sa fim bombardati in continuu cu linkuri catre el...

Consider acest mesaj primul warn adresat lui llobregat. La 3, suspendare temporara.
Sus In jos
llobregat
Membru activ
llobregat


Numarul mesajelor : 756
Varsta : 32
Localizare : Bucharestork
Data de inscriere : 23/03/2008

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 EmptyJoi 04 Dec 2008, 21:35

Ma simt in spotlight, pana acum nu s-a plans nimeni de linkurile puse de mine si de cand am vb noi doi pe mess stirile de la mine au aparut cu un short description si sursa primara. Ideea e ca nu am nici un motiv sa-mi fac reclama ca n-am nici un castig din site(reclamele alea sunt mai mult de forma), tu ai zis ca si cum mi-as fi facut vreun scop diabolic sa imi fac trafic pe site cu ajutorul forumului...GRESIT, sunt niste informatii pe care le-am impartasit si cu alti pasionati.
Sus In jos
http://www.airbuzz.ro
Nic
Administrator
Nic


Numarul mesajelor : 750
Varsta : 40
Localizare : München
Data de inscriere : 24/12/2007

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 EmptyJoi 04 Dec 2008, 21:50

Nu neg ca acele informatii nu sunt folositoare. Asta nu este in discutie.
Si cat despre reclama, chiar nu are nicio legatura daca promovarea blogului o faci sau nu in scop comercial.

Chestia este ca incerc sa evit crearea unui precedent, in care fiecare membru care-si face cate-un site / forum / blog il promoveaza aici in continuu.

Deci lucrurile sunt simple, ai facut blogul, l-ai lansat, l-ai promovat, dar de ajuns... Chiar nu e nevoie sa-l aduci la cunostinta noastra de fiecare data.
Poate multi din membrii de aici l-au adaugat in lista de siteuri favorite, asa ca o sa se uite in continuare pe blog, indiferent de adaugarea sau nu a linkului catre el in mesajele tale. Oricum il ai deja la semnatura.

Asadar, te rog ca de-acum incolo ca acel link sa nu mai apara in mesajele tale, iar in topicurile-stiri lansate de tine sa apara sursele reale.
Sper sa intelegi demersul actiunilor mele. Nu am nimic personal cu nimeni.
Sus In jos
llobregat
Membru activ
llobregat


Numarul mesajelor : 756
Varsta : 32
Localizare : Bucharestork
Data de inscriere : 23/03/2008

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 EmptyJoi 04 Dec 2008, 21:56

Zici surse reale ca si cum eu as fi dat copy/paste la stiri fluierand, sunt stiri culese din mai multe surse,traduse scos la suprafata esentialul, reformulate. E forumul tau decizia ta.
Sus In jos
http://www.airbuzz.ro
Virusu
Moderator
Virusu


Numarul mesajelor : 2688
Varsta : 38
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 30/12/2007

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 EmptyMier 24 Dec 2008, 00:37

dragi Colegi si Pretini!
v-as ruga pe toti care postati stiri sa cititi topicul asta inainte de toate, pentru o postare corecta si conform unor legislatii a acestora.
https://romanian-spotters.forumgratuit.ro/stiri-din-aviatie-f4/reguli-postare-stiri-t752.htm

de asemenea, fac apel catre membrii noi, sa citeasca ce s-a mai scris in topicul asta, si anume, sa-si completeze pe cat posibil toate datele la profil.

va multumesc frumos
Virusu
Moderator
Sus In jos
CDA
Flight Level 300
Flight Level 300



Numarul mesajelor : 387
Varsta : 49
Localizare : Copenhaga
Data de inscriere : 22/03/2008

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 EmptySam 27 Dec 2008, 20:22

Va rog sa puneti poze facute de catre voi si nu faceti trimitere catre poze facute de catre altii ( planepictures, airliners, etc).
Va multumesc.
Sus In jos
Virusu
Moderator
Virusu


Numarul mesajelor : 2688
Varsta : 38
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 30/12/2007

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 EmptySam 27 Dec 2008, 20:24

CDA a scris:
Va rog sa puneti poze facute de catre voi nu tot felul de linkuri catre poze facute de catre altii ( planepictures, airliners, etc).
Va multumesc.

ai putea te rog sa dezvolti ideea si ce sta la baza ei?
Sus In jos
bobocell
Membru activ
bobocell


Numarul mesajelor : 442
Varsta : 34
Localizare : resita
Data de inscriere : 25/12/2007

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 EmptySam 27 Dec 2008, 20:25

CDA, daca pe alte forumuri nu se pun linkuri cu pozele forumului nostru de ex., nu inseamna o scadere a publicitatii noastre? Parerea mea e ca e nevoie si de aceste linkuri pentru ca sunt linkuri catre poze care au legatura cu subiectul acestui forum.
Sus In jos
Nic
Administrator
Nic


Numarul mesajelor : 750
Varsta : 40
Localizare : München
Data de inscriere : 24/12/2007

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 EmptyDum 28 Dec 2008, 22:37

Forumul a fost in lucru in aceasta seara, datorita modificarilor care erau necesare la "Aeroporturi din Romania", care se sufocau de cate poze si mesaje cuprindeau.

Pentru o mai buna structurare si organizare, de-acum incolo fiecare aeroport va fi tratat distinct, pe luni calendaristice.
Astfel toate pozele si mesajele de pana la 31 dec. 2008 vor fi incluse intr-un topic denumit "Nume aeroport - 2008", urmand ca de la 1 ian. 2009, sa apara topicuri denumite "Nume aeroport - Ianuarie 2009" s.a.m.d. Nu au fost denumite doar "Ianuarie 2009" pentru ca am fi avut 16-17 topicuri denumite la fel.
Moderatorii vor trebui sa blocheze toate topicurile in momentul in care se trece la o alta luna, dar nu vor crea alt topic cu luna urmatoare. Topicurile urmatoare (adica lunile) vor aparea doar la initiativa unui membru, daca va fi cazul.

E adevarat ca "drumul parcurs" in interiorul forumului pentru a ajunge la mesajele dintr-o anumita luna va fi mai mare, insa va fi mult mai usor de cautat si gasit poze / mesaje. Totodata nu o sa se mai ajunga la multe pagini pe fiecare topic in parte. In cazul in care la un aeroport nu o sa fie deloc mesaje / poze intr-o luna, simplu, nu apare deloc topicul respectiv.

Schimbari au fost si la aerodromuri, pentru care am creat o sectiune speciala denumite "Aerodromuri din Romania". Topicurile au fost redenumite astfel: "Nume oras / localitate - aerodrom - nume". De-acum incolo toate denumirile topicurilor o sa respecte aceasta titulatura.

Va multumesc pentru rabdare si intelegere.

Administratorii ROMANIAN SPOTTERS
Sus In jos
ovidiu51
Membru activ
ovidiu51


Numarul mesajelor : 1170
Varsta : 73
Localizare : Constanta (LRCK - CND)
Data de inscriere : 29/12/2007

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 EmptyDum 28 Dec 2008, 23:43

Nic a scris:

Schimbari au fost si la aerodromuri, pentru care am creat o sectiune speciala denumite "Aerodromuri din Romania". Topicurile au fost redenumite astfel: "Nume oras / localitate - aerodrom - nume". De-acum incolo toate denumirile topicurilor o sa respecte aceasta titulatura.
Nic, la sectiunea aerodromuri nu sunt de acord cu reformularea denumirii la aeroporturi/aerodromuri. Ideal era sa respectam modelul ICAO care se regaseste in AIP Romania sau Aerliners.net si pe care o consider cea mai corecta formulare. Nu are rost sa cream noi un model "original", romanesc.
Sus In jos
RATus
Administrator
RATus


Numarul mesajelor : 1497
Varsta : 40
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 29/12/2007

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 EmptyDum 28 Dec 2008, 23:49

pe airliners aerodromul cluj nu apare... se numeste "Off-airport - XXX" ( XXX = scrii ce vrei tu, aerodromul cluj, aeroclub etc.. ).. si icao nu stiu cum e... dar oricum trebuie sa ajungem la o formulare mai standardizata pentru ca ce a fost inainte era varza totala... ca exemplu:

AR - Iasi
Aerclubul Romaniei - Cluj Napoca
Aeroclubul "Grigore Bastan" - Suceava
Aerodromul Boboc (LRBO)

...

cred ca nu erau 2 denumiri la fel in lista aia... eu am facut lista noua cum am crezut ca e mai usor de navigat, respectiv dupa orasul / localitatea de care tin + numele lor...

Daca aveti solutii mai bune scrieti va rog si le adoptam, dar cum era inainte era fara nici un fel de organizare...
Sus In jos
Dylan
Moderator
Dylan


Numarul mesajelor : 4873
Varsta : 52
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 15/04/2008

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 EmptyLun 29 Dec 2008, 00:08

solutia aleasa la aeroporturi mi se pare extraordinara.parca e mai aerisit acum. parerea mea: sa lasam aerodromurile la un loc cu aerocluburile si celelalte baze aeriene si sa apara in ordine fiecare in patratul lui, adica aerocluburile de la A la Z, aerodromurile la fel si tot asa. un lucru e cert: nu vor fi asa de stufoase ca si subiectele din partea de aeroporturi
iar ca denumiri la fel ca la aeroporturi si in ordine alfabetica, ex:
Aeroclubul Suceava "Grigore Bastan" (ACSV)
Aerodromul XXXXXXXX "YYYYYY" (ACBM)...
etc,etc

Aerodromul Tuzla (LRTZ)
Aerodromul Boboc (LRBO)
...etc,etc
Sus In jos
RATus
Administrator
RATus


Numarul mesajelor : 1497
Varsta : 40
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 29/12/2007

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 EmptyLun 29 Dec 2008, 00:49

LA aerodromuri / aerocluburi / aerodromuri militare avem mai multe probleme:

1 - nu putem sa le tinem aranjate ca aeroporturile in ordine alfabetica, se ordoneaza ele cu cele mai recent raspunse in partea de sus a listei. Ca sa le avem alfabetic ar trebui sa facem niste transformari identice cu ce am facut la aeroporturi si se va ajunge la ceva prea stufos raportat la cate discutii sunt la fiecare aerodrom


2 - termenul "aerodrom" si "aeroclub" aduc confuzii si probleme la denumiri... si cred ca ar trebui sa renuntam la termenul de Aeroclub cand ne referim la un teren de zbor, un exemplu f bun e Strejnic, care e si aeroclub si aerodrom, adica nu numa aeroclubul zboara pe acolo... si in conditiile astea ce denumire ii dam la topicul de discutii? De aceea am zis ca ar fi corect sa ramanem la denumirea de aerodrom . ( bineinteles putem discuta mai departe pe subiectul asta si e loc de schimbari daca sunt motivate)

3 - pentru ca nu avem deocamdata suficiente discutii la topicurile respective, nu putem separa aerodromurile militare , aerocluburile, aerodromurile private si aerodromurile dezafectate fiecare in categorii separate si in situatia de fata trebuie sa alcatuim niste standarde care sa permita navigarea si identificarea usoara a locatiilor care ne itnereseaza.

----

astept idei in continuare si dupa rev le vom implementa pe cele mai potrivite dintre acestea.
Sus In jos
Nic
Administrator
Nic


Numarul mesajelor : 750
Varsta : 40
Localizare : München
Data de inscriere : 24/12/2007

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 EmptyLun 26 Ian 2009, 16:51

Incepand de azi avem un nou moderator pe forum, Mengelaus.
Ii urez bun venit si mult succes in activitatea sa ca moderator pe forum, dar nu numai. cheers
Sus In jos
Mengelaus
Fotograf
Mengelaus


Numarul mesajelor : 4083
Varsta : 42
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 23/06/2008

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 EmptyLun 26 Ian 2009, 17:56

Iti multumesc pentru urari, sunt onorat sa fiu moderator pe singurul forum intr-adevar drag mie. santa
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 EmptyLun 26 Ian 2009, 17:59

Mengelaus a scris:
Iti multumesc pentru urari, sunt onorat sa fiu moderator pe singurul forum intr-adevar drag mie. santa

Felicitari si sper sa fii la fel de util ca si pana acuma si sa ramai cu picioarele pe pamant in continuare Very Happy . In caz de necesitate restul "batranilor" iti stam la dispozitie, nu de alta dar avem nevoie de forte proaspete in lupta cu indisciplina Very Happy

In continuare am febra asa ca scuzati polologhia
Sus In jos
Mengelaus
Fotograf
Mengelaus


Numarul mesajelor : 4083
Varsta : 42
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 23/06/2008

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 EmptyLun 26 Ian 2009, 18:10

Merci cheers Sa stii ca nu voi ezita, daca ma incurc in butoane, sa te chem in ajutor Smile
Sus In jos
Virusu
Moderator
Virusu


Numarul mesajelor : 2688
Varsta : 38
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 30/12/2007

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 EmptyLun 26 Ian 2009, 21:40

Mengelaus a scris:
Merci cheers Sa stii ca nu voi ezita, daca ma incurc in butoane, sa te chem in ajutor Smile

sunt aici cu orice te pot ajuta! study
bun venit printre noi, vorba lui KKK in lupta cu indisciplina cheers
Sus In jos
Mengelaus
Fotograf
Mengelaus


Numarul mesajelor : 4083
Varsta : 42
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 23/06/2008

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 EmptyLun 26 Ian 2009, 22:09

Multumesc Virusu, si apropo de indiscipinare, forumul acesta este dintre cele mai civilizate vazute de mine vreodata. Smile
Sus In jos
Dylan
Moderator
Dylan


Numarul mesajelor : 4873
Varsta : 52
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 15/04/2008

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 EmptyMar 27 Ian 2009, 07:23

Bun venit printre noi, Mengelaus! si acum ca sa citez si eu la randul meu un alt moderator: Nu ierta nimic! Smile
Sus In jos
Nic
Administrator
Nic


Numarul mesajelor : 750
Varsta : 40
Localizare : München
Data de inscriere : 24/12/2007

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 EmptyVin 13 Feb 2009, 10:40

Avem inca un moderator pe forum, arianne.
Ii urez bun venit si evident spor la moderat!
Sus In jos
Virusu
Moderator
Virusu


Numarul mesajelor : 2688
Varsta : 38
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 30/12/2007

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 EmptyVin 13 Feb 2009, 10:41

foarte bun! bine ai venit arriane! e bine ca mai avem o mana de ajutor, si ca idee generala, impartialitatea e baza Smile
Sus In jos
Mengelaus
Fotograf
Mengelaus


Numarul mesajelor : 4083
Varsta : 42
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 23/06/2008

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 EmptyVin 13 Feb 2009, 11:23

Felicitari Arianne!Bine ai venit si spor la treaba.
Sus In jos
arianne
Moderator
arianne


Numarul mesajelor : 2730
Varsta : 31
Localizare : EBBR/LFBO/LROP
Data de inscriere : 03/08/2008

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 EmptyVin 13 Feb 2009, 18:12

Nic a scris:
Avem inca un moderator pe forum, arianne.
Ii urez bun venit si evident spor la moderat!

Multumesc frumos baieti si in special lui Nic. Incepand cu weekend-ul asta ma apuc de treaba Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
In Atentia Tuturor Membrilor Forumului
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Activitate / inactivitate pe forum a membrilor
» Sondaj despre calitatea forumului
» Cum ati devenit membru al forumului ROMANIAN SPOTTERS
» Date statistice - traficul forumului Romanian Spotters
» Mesaj de "la revedere" de la fondatorul forumului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: FORUM :: Organizare si functionare - Forum Organisation & Management :: Anunturi-
Mergi direct la: