ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 In Atentia Tuturor Membrilor Forumului

In jos 
+24
Voicu
petrudimoff
lrbc
shouriken
Flori
valavia
ovidiu51
bobocell
CDA
llobregat
electric
YR-DNY
Mengelaus
Dylan
retro
arianne
flaviu
Thomas
RoNIN_731
hayabusa
Capt_Vio
Nic
RATus
Virusu
28 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Virusu
Moderator
Virusu


Numarul mesajelor : 2688
Varsta : 38
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 30/12/2007

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului Empty
MesajSubiect: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului EmptyMar 30 Sept 2008, 21:01

dat fiind numarul crescand de membrii ai forumului, consider, si cred ca nu numai eu, ca e foarte important sa stim toti cu cine stam de vorba...
drept urmare, am rugamintea ca toate campurile profilului sa fie completate, varsta, locatie, tot tot tot, intrucat e deranjant sa vezi postarile cuiva si sa nu stii de unde sa il/o iei...
sper ca nu veti trece cu vederea acest mesaj, si ca va veti face doua minute pentru acest lucru extrem de simplu

Virusu,
Moderator Romanian Spotters
Sus In jos
RATus
Administrator
RATus


Numarul mesajelor : 1497
Varsta : 40
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 29/12/2007

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului EmptyMar 30 Sept 2008, 21:18

da, virusu are dreptate...

nu va fie lene sau rusine.. completati tot ce trebuie acolo la descrierea profilului
Sus In jos
Nic
Administrator
Nic


Numarul mesajelor : 750
Varsta : 40
Localizare : München
Data de inscriere : 24/12/2007

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului EmptyMar 30 Sept 2008, 21:40

Da, da, asa virusule, da cu iei de pamant (adica membrii) pirat Twisted Evil
Glumesc. Wink

Buna initiativa, numai ca nu stiu cati o sa fie dispusi sa dezvaluie astfel de detalii... Unii (si nu putini) nici macar nu viziteaza forumul de luni de zile (cel putin nu logati pe cont)... Trebuie facuta totusi un pic de "curatenie".
Sus In jos
Capt_Vio
Fotograf
Capt_Vio


Numarul mesajelor : 1327
Varsta : 43
Localizare : Canada
Data de inscriere : 04/01/2008

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului EmptyMar 30 Sept 2008, 22:00

Corect! Acum unele date nu trebuie dezvaluite, dar ma rog... macar de unde sunt, sa stim la cine sa apelam in caz ca avem nevoie de informatii locale.
Sus In jos
hayabusa
Membru activ
hayabusa


Numarul mesajelor : 904
Varsta : 40
Localizare : Lost Haven - Oradea
Data de inscriere : 30/03/2008

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului EmptyMar 30 Sept 2008, 22:06

Eh hai ca nu e sf lumii daca isi specifica ziua de nastere cu anul acolo, iar orasul e cam obligatoriu pe orice forum mai respectabil.
Sus In jos
RoNIN_731
Membru activ
RoNIN_731


Numarul mesajelor : 449
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/12/2007

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului EmptyJoi 02 Oct 2008, 19:52

Din pacate, unii membrii destul de activi pe acest forum continua sa ignore intrarea in normalitate... Sa le dam ban?! Twisted Evil
Sus In jos
http://www.aripi-argintii.ro
Thomas
Membru activ



Numarul mesajelor : 913
Varsta : 59
Localizare : Göttingen
Data de inscriere : 04/01/2008

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului EmptyJoi 02 Oct 2008, 21:34

Dorinta mi se pare normala, mai ales ca si eu în calitate de administrator al altui forum ma confrunt cu aceasta tematica.

Vreau însa doar sa arunc în discutie un aspect în acest context, si anume ca unul din marele avantaje ale internetului si ale forumurilor este anonimitatea (relativa); cel putin pentru unii dintre utilizatori. Din experienta mea tocmai în acest domeniu al aviatiei care înca este în România foarte secretizat si "securizat" peste masura are nevoie de optiunea de anonimitate în special pentru cei "din interiorul sistemului".

Cred ca unul sau altul care pune poze aici sau furnizeaza anumite informatii chiar nu-si poate permite sa poata fi identificat cu usurinta. Se gaseste naibii vreun SRI-st ambitionat si face vreo nota, mai stii?

Oricum, cred (si apreciez acest lucru!!!) ca unii dintre useri îsi risca job-ul daca e sa se uite la regulamentele respective de ordine interioara. Ca acolo este vorba de aberatii, e alta poveste ...

Asa gândesc eu ...

Si de aceea îmi exprim parerea (personala) sa fie încurajati toti sa publice informatiile respective, dar în acelasi timp sa fie acceptata (real, adica nu tolerata) optiunea unora sa nu o faca, indiferent de motivele lor.
Sus In jos
RoNIN_731
Membru activ
RoNIN_731


Numarul mesajelor : 449
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/12/2007

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului EmptyJoi 02 Oct 2008, 22:07

Thomas, eu sunt unul dintre cei de pe acest forum care lucreaza in armata. Acest lucru nu ma impiedic sa completez rubricile profilului. Anonimitatea de care vorbesti mi-o da nick-ul meu. De mai mult nici nu am nevoie. Nu cred ca am pus poze "interzise" pe acest site si nu am de gand s-o fac... Daca vreun "baiat cu ochi albastri" vrea sa dea de vreunul dintre noi, te asigur ca va folosi alte metode decat aceea de-a citi ce-am scris noi la profil... Sunt alte metode specifice, stai fara grija... Existenta unor rubrici necompletate nu duce decat la ingreunarea comunicarii dintre noi, membrii acestui forum. Ma irita sa stau si sa ma intreb din ce oras este forumistul care posteaza... Cred ca profilul contine niste informatii de baza necesare pt ati face o idee despre cel care scrie. Nu mi se pare deloc un efort major sa faci publice acele informatii. Doar de prost gust daca n-o faci. Parerea mea... drunken
Sus In jos
http://www.aripi-argintii.ro
flaviu
Membru activ
flaviu


Numarul mesajelor : 600
Varsta : 35
Localizare : Cluj
Data de inscriere : 24/05/2008

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului EmptyJoi 02 Oct 2008, 22:57

nrares a scris:
Eu promit sa nu va caut pe niciunul prin alte mijloace considerate neortodoxe. lol!

da pana la urma ce-i asa mare filozofie daca bagi si locatia,varsta,etc in dreptul avatarului? eu chiar nu ii pot intelege pe astia mai secretosi...ca doara nu are nimeni de pe forum ganduri ascunse la o adica

sunny
Sus In jos
arianne
Moderator
arianne


Numarul mesajelor : 2730
Varsta : 31
Localizare : EBBR/LFBO/LROP
Data de inscriere : 03/08/2008

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului EmptyJoi 02 Oct 2008, 23:02

RoNIN_731 a scris:
Thomas, eu sunt unul dintre cei de pe acest forum care lucreaza in armata. Acest lucru nu ma impiedic sa completez rubricile profilului. Anonimitatea de care vorbesti mi-o da nick-ul meu. De mai mult nici nu am nevoie. Nu cred ca am pus poze "interzise" pe acest site si nu am de gand s-o fac... Daca vreun "baiat cu ochi albastri" vrea sa dea de vreunul dintre noi, te asigur ca va folosi alte metode decat aceea de-a citi ce-am scris noi la profil... Sunt alte metode specifice, stai fara grija... Existenta unor rubrici necompletate nu duce decat la ingreunarea comunicarii dintre noi, membrii acestui forum. Ma irita sa stau si sa ma intreb din ce oras este forumistul care posteaza... Cred ca profilul contine niste informatii de baza necesare pt ati face o idee despre cel care scrie. Nu mi se pare deloc un efort major sa faci publice acele informatii. Doar de prost gust daca n-o faci. Parerea mea... drunken

Eu unul sunt in cautarea ta.. Opa, dar sunt cam multi de 29 de ani in bucuresti scratch Laughing

Sunt suta la suta de acord, informatiile alea nu ajung ca sa afli cine e. Intr-adevar exista alte mijloace...
Sus In jos
flaviu
Membru activ
flaviu


Numarul mesajelor : 600
Varsta : 35
Localizare : Cluj
Data de inscriere : 24/05/2008

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului EmptyJoi 02 Oct 2008, 23:06

Eu unul sunt in cautarea ta.. Opa, dar sunt cam multi de 29 de ani in bucuresti scratch Laughing

Sunt suta la suta de acord, informatiile alea nu ajung ca sa afli cine e. Intr-adevar exista alte mijloace...[/quote]

asa ii...daca este cazul ca vreun ofiter SRI sa se intereseze de X sau de Y sunt o gramada de alte mijloace de urmarire a acelei persoane..
Sus In jos
RATus
Administrator
RATus


Numarul mesajelor : 1497
Varsta : 40
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 29/12/2007

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului EmptyJoi 02 Oct 2008, 23:19

nu e nevoie sa ne comportam ca si cum se intampla ceva ilegal aici... stim toti pana unde se intinde ce putem face si ce nu.

Pe langa asta nu-i ca si cum noi suntem inovatori in directia asta, e plina lumea de poze si de discutii de aviatie chiar si din directia rusiei, doar n-o fi romania asa speciala incat sa fii aici luat pe sus pentru pozat avioane civile de pe domeniu public sau avioane militare expuse. Adevarul e ca este loc gramada de discutii despre ce ne poate face mintea incuiata a unor fosti securisti etc... dar trebuie sa ne uitam in jur si sa ne revenim.

Daca aveam vreun dubiu asupra legalitatii acestui forum nu participam.

Cu toate astea nu insist asupra "divulgarii locatiei" dar cred ca e de bun simt.
Sus In jos
RoNIN_731
Membru activ
RoNIN_731


Numarul mesajelor : 449
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/12/2007

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului EmptyJoi 02 Oct 2008, 23:27

Oricum iti dai seama de unde-i fiecare, dar e aiurea sa tot presupui...
Sus In jos
http://www.aripi-argintii.ro
Virusu
Moderator
Virusu


Numarul mesajelor : 2688
Varsta : 38
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 30/12/2007

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului EmptyVin 03 Oct 2008, 09:39

de acord cu Ratus

e o chestiune de bun simt, si as merge pana la a zice, ca, e una de respect fata de ceilalti...
frica pentru ce? nu inteleg...
iar daca tot e vorba de secu si alte cele, trebuie sa iesim in fata, trebuie sa vada lumea, ca, macar noi nu ne speriem de bau bau si ca, ceea ce facem e pasiune si nu spionaj... iisuse cum suna asta...
hai sa fim cu mintea limpede, sa pozam cat putem, sa adunam cat mai multe informatii, sa le impartim unii cu altii si sa mergem inainte, si daca tot e sa o dam pe arca lu' paraNOE, hai sa ii consideram pe cei care nu vor sa divulge nimic, securisti lol!
chill people... AVIATIA DA SENZATIA
Sus In jos
retro
Flight Level 100
Flight Level 100
retro


Numarul mesajelor : 156
Varsta : 49
Localizare : CRAIOVA
Data de inscriere : 21/04/2008

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului EmptyVin 03 Oct 2008, 13:10

Cred ca o luam pe aratura.
Simte cineva ca, ceea ce face aici, contravine unor legi (fie ele aberante, exagerate, idioate s.a.m.d.)?
A avut cineva de a face cu baietii cu ochi albastri (cred ca la asta va referiti prin Secu)?
Eu, pentru mine, raspund: NU!
A invoca securitatea (na!) personala pentru a nu-ti completa profilul mi se pare aberant. Sa fim seriosi...
Cei cu care venim in contact, si uneori conflict, sunt de cele mai multe ori niste neica-nimeni, cu citeva clase nedefinite (platesc copyrightul!) si altii cu clase ceva mai definite(sefii lor; pe principiul seful este mai destept si mai citit!).Unde sunt discretii aici? Si totodata ce sa caute aici?
Toti ne-am lovit de cate un nenea care ne-a atras atentia ca nu poti sa faci poze, ca poti sa faci dar sa nu pozezi matricola (!?!?), ca ...Oamenii acestia, in inocenta lor Very Happy , nu fac decat sa ia de bun ce au fost prelucrati: este zona de frontiera, cu limitarile de rigoare.Plini de aplomb si daruire uneori fac si excese. Astia sunt, si cred ca natura lor cere clementa... Eu nu vad aici mana ascunsa a unui serviciu secret!
Faptul ca postam aici fotografii cu avioane, nu cred ca-l atrage pe nenea de la gard, iar daca discretii ne viziteaza, o fac pentru ca sunt si ei oameni, si le plac avioanele Very Happy .Pentru alte motive, imi place se cred ca-si pastreaza energiile pentru lucruri care chiar fac obiectul activitatii lor, si nu si le risipesc in van pe aici. In ambele cazuri ma lasa rece...
Deci, care-i treaba cu discretii si completarea profilului?
Sus In jos
Virusu
Moderator
Virusu


Numarul mesajelor : 2688
Varsta : 38
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 30/12/2007

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului EmptyVin 03 Oct 2008, 13:15

frate retro, eu glumeam cu secu, pentru ca mi se pare o absurditate, si sper ca prin gluma mea sa se prinda cei reticenti in a-si furniza datele elementare, ca doar nu le-a cerut nimeni PIN-ul de la card, ca totul e ok, si ca ne ajuta la a ne cunoaste mai bine, si la a, evolua impreuna... ba mai mult, chiar a la ne ura un sincer la multi ani! Wink
nu cere nimeni CNP, nume prenume cu initiala tatalui... o simpla data de nastere si o locatie...
un grup, o societate, nu se poate dezvolta armonios fara ca membrii acesteia sa nu stie nimic unul despre celalt... eu mi-am zis si numele pe aici fara sa am probleme, fara sa ma simt constrans de ceva... si nu fac bravura pe treaba asta, pentru ca pe mine ma intereseaza aviatia... dar fac apel la destuparea mintilor, pentru ca nu pot sa imi imaginez un om care iubeste aviatia, zborul, sau libertatea oferita de acestea, sa stea ascuns sau suspicios fata de ceilalti...
doar o parere...
Sus In jos
retro
Flight Level 100
Flight Level 100
retro


Numarul mesajelor : 156
Varsta : 49
Localizare : CRAIOVA
Data de inscriere : 21/04/2008

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului EmptyVin 03 Oct 2008, 13:19

virusu a scris:
dar fac apel la destuparea mintilor, pentru ca nu pot sa imi imaginez un om care iubeste aviatia, zborul, sau libertatea oferita de acestea, sa stea ascuns sau suspicios fata de ceilalti...
doar o parere...

Asta da!
Sus In jos
Dylan
Moderator
Dylan


Numarul mesajelor : 4873
Varsta : 52
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 15/04/2008

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului EmptyVin 03 Oct 2008, 13:29

Deci daca avem colegi de forum care lucreaza in armata (unde vorba lu' Nea Marin: Ordenu' se izecuta, nu se discuta) si asta se vede din texte, fotografii, si ei nu se "ascund" de ce altii sa o faca?!? Oricum iti dai seama dupa cum si ce scrie daca e din bransa sau nu... Adica Alexandru a facut poze la Pulkovo pe platforma, in aerogara, in avion.....cred ca daca insista facea si ceva poze in cabina...si nu s-a "ascuns" (ce nasol suna!). Nu stiu daca ati remarcat dar pe pozele de pe site-urile de spotting aia baga o banda pe care scrie numele si prenumele fotografului si alte chestii. Care-i problema ? De ce sa ne ascundem ? Una din primele mele fotografii bagata pe MyAviation a fost facuta in 1999 cand aveam de abia 6 ani de aeroport. Credeti ca am avut probleme ? In nici un caz ! Si erau si ceva VIP la bord. De atunci tot trimit poze si la MyAviation si la Airport-Data.... numai la astia de la Airliners, nu ca-s superpretentiosi. Sa fie sanatosi !
http://myaviation.net/?pid=00075735
Site-urile sunt publice, iar majoritatea fotografiilor sunt facute de pe platforme, aerogari, cabine chiar si in twr-uri.
Hai sa o terminam cu secu si toate alea !
Sus In jos
Virusu
Moderator
Virusu


Numarul mesajelor : 2688
Varsta : 38
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 30/12/2007

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului EmptyMar 07 Oct 2008, 12:27

revin cu rugamintea membrilor care nu au completat toate datele la profil, sa procedeze la asta, intrucat asa e frumos, si chiar daca, cum zice Nic, sunt membrii care nu au activitate aproape deloc, cei care totusi intra, v-as ruga din nou, sa faceti asta...
multumesc mult
Sus In jos
Mengelaus
Fotograf
Mengelaus


Numarul mesajelor : 4083
Varsta : 42
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 23/06/2008

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului EmptyJoi 09 Oct 2008, 14:21

Pardon ca ma bag aici, nefiind admin.
Nu exista o optiune sa trimiteti un pm la toti userii?Un fel de CC ca la e-mail?.Ar fi mult mai usor pentru ca multa lume sigur nu se baga pe sectiunea asta de forum si atunci nu vor vedea rugamintea voastra.
Cu respect.
Sus In jos
YR-DNY
Membru activ
YR-DNY


Numarul mesajelor : 669
Varsta : 42
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 04/01/2008

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului EmptyJoi 09 Oct 2008, 15:09

As mai propune si eu ceva cu ingaduinta. Poate ar fi bine daca ar trece lumea in semnatura aparatura folosita la fotografii (ca suntem si spotteri printre altele), nu de alta da poate lumea e curioasa, eu de exemplu is. Smile Io-s convins ca printre noi sunt oameni care fac fotografii superbe fara sa aiba aparate scumpe.
Sus In jos
arianne
Moderator
arianne


Numarul mesajelor : 2730
Varsta : 31
Localizare : EBBR/LFBO/LROP
Data de inscriere : 03/08/2008

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului EmptyJoi 09 Oct 2008, 17:51

YR-DNY a scris:
As mai propune si eu ceva cu ingaduinta. Poate ar fi bine daca ar trece lumea in semnatura aparatura folosita la fotografii (ca suntem si spotteri printre altele), nu de alta da poate lumea e curioasa, eu de exemplu is. Smile Io-s convins ca printre noi sunt oameni care fac fotografii superbe fara sa aiba aparate scumpe.

Eu sunt de acord, desi in general pui in semnatura chestii de care esti mandru, iar eu nu sunt de aparatul meu de exemplu Embarassed Smile
Sus In jos
Virusu
Moderator
Virusu


Numarul mesajelor : 2688
Varsta : 38
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 30/12/2007

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului EmptyJoi 04 Dec 2008, 16:12

Salutari tuturor!
Vin cu o noua rugaminte mare la voi:
Faceti resize de 800 pe latime pozelor postate pe forum, indiferent daca faceti asta intr-un program de editare foto, sau din functia programului de upload daca acesta are.
e foarte neplacut sa scroluiesti stanga si dreapta sa vezi o poza intreaga, cum e la fel de neplacut sa incerci sa citesti un text care se intinde tocmai pentru ca o poza sub el e exagerat de mare.
salut initiativa lui Dylan de a reface marimea pozelor, si cred, ca, ar fi de bun augur din partea noastra, a tuturor sa ii usuram munca, nu sa ii dam noi batai de cap...

Sper ca ceilalti admini si mod sa sustina ideea, si sper ca toti sa intelgeti de ce, cer asta, mai exact datorita faptului, ca, daca noi nu ne autogospodarim cum se cuvine, si ne bazam pe ideea ca face altu, nu o sa putem face o comunitate profi de spotting, niciodata.

Multumesc mult,

Virusu Moderator Romanian Spotters


Ultima editare efectuata de catre virusu in Joi 04 Dec 2008, 17:12, editata de 1 ori (Motiv : Atentie din nou, va rog)
Sus In jos
electric
Membru activ
electric


Numarul mesajelor : 1166
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 10/03/2008

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului EmptyJoi 04 Dec 2008, 16:26

okie, imi asum gestul Razz
sunt cuminte de acum, o sa postez cu grija, thx virusu, pls don't spank me Smile
thx dylan ca te-ai chinuit sa dai resize.

verific in photobucket sa vaz daca pot face resize la poze automat.
Sus In jos
Virusu
Moderator
Virusu


Numarul mesajelor : 2688
Varsta : 38
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 30/12/2007

In Atentia Tuturor Membrilor Forumului Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului EmptyJoi 04 Dec 2008, 17:04

D13-th_electric a scris:
okie, imi asum gestul Razz
sunt cuminte de acum, o sa postez cu grija, thx virusu, pls don't spank me Smile
thx dylan ca te-ai chinuit sa dai resize.

verific in photobucket sa vaz daca pot face resize la poze automat.

nu te spankuiesc bre, si nu faceam referire doar la tine, ideea mea, e urmare a mai multor factori Smile
in photobucket poti da resize chiar sub chenarul ala unde iti arata cat incarca din poza


revin pentru cei care nu au citit mai sus,
va rog dati resize de 800 la latimea pozei postate.

multumesc
Sus In jos
Continut sponsorizat





In Atentia Tuturor Membrilor Forumului Empty
MesajSubiect: Re: In Atentia Tuturor Membrilor Forumului   In Atentia Tuturor Membrilor Forumului Empty

Sus In jos
 
In Atentia Tuturor Membrilor Forumului
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Activitate / inactivitate pe forum a membrilor
» Sondaj despre calitatea forumului
» Cum ati devenit membru al forumului ROMANIAN SPOTTERS
» Date statistice - traficul forumului Romanian Spotters
» Mesaj de "la revedere" de la fondatorul forumului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: FORUM :: Organizare si functionare - Forum Organisation & Management :: Anunturi-
Mergi direct la: