ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Bucuresti - Bruxelles - Bucuresti

In jos 
+2
ela_crux
Lery
6 participanți
AutorMesaj
Lery
Flight Level 100
Flight Level 100



Numarul mesajelor : 100
Varsta : 29
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 15/11/2009

Bucuresti - Bruxelles - Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Bucuresti - Bruxelles - Bucuresti   Bucuresti - Bruxelles - Bucuresti EmptyVin 17 Dec 2010, 18:12

Frumos TR. Cum ti s-a parut Air Bucharest la servicii?
Sus In jos
ela_crux
Flight Level 100
Flight Level 100
ela_crux


Numarul mesajelor : 119
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/03/2008

Bucuresti - Bruxelles - Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Bucuresti - Bruxelles - Bucuresti   Bucuresti - Bruxelles - Bucuresti EmptySam 18 Dec 2010, 21:30

A fost foarte OK, nu mi-e clar ce detalii sa iti ofer... "bun venit la bord", pilotii si-au vazut de treaba lor, fetele zambarete, ne-au explicat cu centurile si masca... apoi cu haleala si merele... aterizare, "va multumim ca ati calatorit cu noi" Smile
Sus In jos
Virusu
Moderator
Virusu


Numarul mesajelor : 2688
Varsta : 38
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 30/12/2007

Bucuresti - Bruxelles - Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Bucuresti - Bruxelles - Bucuresti   Bucuresti - Bruxelles - Bucuresti EmptySam 18 Dec 2010, 22:07

frumoasa calatorie/cadou Very Happy

mi-ar placea si mie sa vad bruxelles ala, dar de cand am vazut filmul, vreau sa merg "In Bruges" rendeer
Sus In jos
cipi_TM
Membru activ
cipi_TM


Numarul mesajelor : 1409
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 04/10/2008

Bucuresti - Bruxelles - Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Bucuresti - Bruxelles - Bucuresti   Bucuresti - Bruxelles - Bucuresti EmptyDum 19 Dec 2010, 16:23

ela_crux a scris:
In timpul zborului am primit din partea BlueAir si La Mosie un mar. A fost foarte gustos si m-am bucurat de initiativa companiei de a oferi cadou pasagerilor o gustare sanatoasa. Un gest simplu si frumos, pe mine m-a incantat atat de mult incat la intoarcere am primit inca doua bonus! Multumesc celor care le-au cedat in favoarea mea! Very Happy

Bucuresti - Bruxelles - Bucuresti Img3733e
De aici provin merele cu gust de mar...nu plastic: http://www.lamosie.ro/
Sus In jos
ela_crux
Flight Level 100
Flight Level 100
ela_crux


Numarul mesajelor : 119
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/03/2008

Bucuresti - Bruxelles - Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Bucuresti - Bruxelles - Bucuresti   Bucuresti - Bruxelles - Bucuresti EmptyMar 21 Dec 2010, 01:39

De acolo, de acolo... Gust adevarat de mar... si mai ales cand stii ce rasfatate sunt si cu ce drag au fost ingrijite sa nu inghete florile merilor primavara Smile Oare cand va fi gata site-ul? Vreau poze, info, etc Smile Ai legatura cu mosia?
Sus In jos
aegean
Membru activ
aegean


Numarul mesajelor : 852
Varsta : 44
Localizare : LEMD
Data de inscriere : 29/12/2007

Bucuresti - Bruxelles - Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Bucuresti - Bruxelles - Bucuresti   Bucuresti - Bruxelles - Bucuresti EmptyMar 21 Dec 2010, 17:18

Misto trip, Ela, mi-ai facut pofta de Bruxelles!
Sus In jos
cipi_TM
Membru activ
cipi_TM


Numarul mesajelor : 1409
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 04/10/2008

Bucuresti - Bruxelles - Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Bucuresti - Bruxelles - Bucuresti   Bucuresti - Bruxelles - Bucuresti EmptyMier 22 Dec 2010, 11:13

ela_crux a scris:
De acolo, de acolo... Gust adevarat de mar... si mai ales cand stii ce rasfatate sunt si cu ce drag au fost ingrijite sa nu inghete florile merilor primavara Smile Oare cand va fi gata site-ul? Vreau poze, info, etc Smile Ai legatura cu mosia?

Din pacate nu am nici o legatura cu Mosia...site-ul l-am gasit din "gresala".
Sus In jos
ela_crux
Flight Level 100
Flight Level 100
ela_crux


Numarul mesajelor : 119
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/03/2008

Bucuresti - Bruxelles - Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Bucuresti - Bruxelles - Bucuresti   Bucuresti - Bruxelles - Bucuresti EmptyJoi 23 Dec 2010, 01:26

aegean a scris:
Misto trip, Ela, mi-ai facut pofta de Bruxelles!

Cu singura precizare, Aegean, ca eu nu am vizitat orasul, doar am aterizat acolo Smile Dar cu siguranta o sa il vad candva.
Sus In jos
alexandrumih
Flight Level 100
Flight Level 100



Numarul mesajelor : 194
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 01/11/2008

Bucuresti - Bruxelles - Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Bucuresti - Bruxelles - Bucuresti   Bucuresti - Bruxelles - Bucuresti EmptyLun 10 Ian 2011, 15:57

Legat de discutia de mai sus; ,,La mosie" face parte din acelasi grup de firme din care face parte si Blue Air. Este laudabil ca s-au gandit sa investeasca in domeniul asta, iar acest lucru le va aduce cu siguranta si un profit sigur. Asa ca in viitor este posibil ca pasagerii Blue Air sa mai primeasca gustari sanatoase in zbor Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bucuresti - Bruxelles - Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: Bucuresti - Bruxelles - Bucuresti   Bucuresti - Bruxelles - Bucuresti Empty

Sus In jos
 
Bucuresti - Bruxelles - Bucuresti
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» SkyEurope: Bruxelles - Viena
» Unde veti zbura in urmatoarea perioada
» Bruxelles cu Tarom
» Bruxelles cu Tarom, Paris cu trenul
» Final de octombrie la Bruxelles si Knokke-Heist

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: SPOTTING :: Trip Reports-
Mergi direct la: