ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Un low cost pentru Asia Centrala

In jos 
AutorMesaj
imperator
Airport Level
Airport Level
imperator


Numarul mesajelor : 31
Varsta : 52
Localizare : Bucuresti / Kiev
Data de inscriere : 24/01/2010

Un low cost pentru Asia Centrala Empty
MesajSubiect: Un low cost pentru Asia Centrala   Un low cost pentru Asia Centrala EmptyJoi 11 Feb 2010, 13:54

Banuiesc ca multi dintre voi ati auzit de Air Baltic. Cred ca trebuie subliniat ca Air Baltic are cea mai buna oferta pentru destinatii din Caucaz si mai ales Asia Centrala (gen Uzbekistan, etc). Am facut niste simulari pentru primavara si toamna (vara e prea cald, iarna e prea frig Smile si iata ce mi-a iesit:

Riga – Taskent (Uzbekistan), plecare in mai: 400 euro, plecare in octombrie: 295 euro
Riga – Dusanbe (Tadjikistan), plecare in mai: 277 euro, plecare in octombrie: 353 euro
Riga – Baku (Azerbaijan), plecare in octombrie: 167 euro
Riga – Tbilisi (Georgia), plecare in mai: 156 euro, plecare in octombrie: 156 euro
Riga – Erevan (Armenia), plecare in octombrie: 261 euro
Preturile sunt tur-retur cu toate taxele incluse.


Combinat cu zborul Tarom spre Riga, mai adaugi vreo 130 euro si ajungi la niste preturi chiar foarte bune.

Am mai scris si pe blog: Air Baltic - low cost pentru Asia Centrala
Nu copiez aici tot articolul ca am poze de pe net, nu le am copy-right-ul Smile
Sus In jos
http://imperatortravel.blogspot.com/
Vizitator
Vizitator




Un low cost pentru Asia Centrala Empty
MesajSubiect: Re: Un low cost pentru Asia Centrala   Un low cost pentru Asia Centrala EmptyVin 12 Feb 2010, 10:04

Imperator, bine ai venit pe forum! Good to have you here cheers

Intr-adevar, preturile pentru Asia Centrala sunt foarte bune. Nu stiu in ce masura voi profita de ele in viitorul apropiat dar la Riga vreau neaparat sa ma duc! Smile
Sus In jos
imperator
Airport Level
Airport Level
imperator


Numarul mesajelor : 31
Varsta : 52
Localizare : Bucuresti / Kiev
Data de inscriere : 24/01/2010

Un low cost pentru Asia Centrala Empty
MesajSubiect: Re: Un low cost pentru Asia Centrala   Un low cost pentru Asia Centrala EmptyVin 12 Feb 2010, 11:29

Basti a scris:
Imperator, bine ai venit pe forum! Good to have you here cheers

Intr-adevar, preturile pentru Asia Centrala sunt foarte bune. Nu stiu in ce masura voi profita de ele in viitorul apropiat dar la Riga vreau neaparat sa ma duc! Smile

Multumesc frumos... Eu am fost la Talinn si am ramas foarte surprins de ce oras frumos si placut e (ma refer la orasul vechi). Inteleg ca toate cele 3 capitale baltice (Talinn, Riga, Vilnius) sunt la fel... Sper sa ajung si eu un weekend vara asta in Riga (incepand de saptamana viitoare ma mut partial in Kiev si voi fi, deci, mai aproape...
Sus In jos
http://imperatortravel.blogspot.com/
Continut sponsorizat





Un low cost pentru Asia Centrala Empty
MesajSubiect: Re: Un low cost pentru Asia Centrala   Un low cost pentru Asia Centrala Empty

Sus In jos
 
Un low cost pentru Asia Centrala
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Asia 2011
» Air Asia , păreri ?
» Asia - foarte ieftin
» AEROPORTUL BAIA MARE - STIRI - DISCUTII
» Air Asia (AK / AXM)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: DIVERSE/OFF-TOPIC :: Bilete de avion si transport - Airline Route and Ticket Information-
Mergi direct la: