ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan"

In jos 
+40
Balki
Alex_tm
airliftpilot
eugen
k0b3
claudiup
Radu_is
YR-197
Karaya 1
Madone
fularU
xpino
valavia
alexconu
mihaiatanasie
Voicu
crokodilu
lrbc
mouseinhouse
pilotanda
Boeing777-300
DrakulaBV
Antoniu
Mengelaus
byteworks
Skywalker
llobregat
neagu_laurentiu
gabi-737
Virusu
hayabusa
electric
mack
Eurofighter
YR-DNY
Capt_Vio
RATus
VIC
airbusA380
Dylan
44 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Virusu
Moderator
Virusu


Numarul mesajelor : 2688
Varsta : 38
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 30/12/2007

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan"   Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 EmptyMar 13 Apr 2010, 18:01

alexkinder a scris:
o sa aibe mult de furca al naibi dar poate la om ii place sa monteze ulm`u .. ceea ce eu unu nu m-as complica deloc e prea multa bataie de cap

un fi asa sigur cu bataia de cap. virus de la pipistrel se monteaza aproape la fel de repede ca si un planor normal. detaliile ar fi la motor aparate plus alte minunatii, dar nu o sa dureze o eternitate. si cat despre vopsit, nimeni nu prea vopseste fibra. se foloseste autocolantul ca d-aia s-a inventat.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan"   Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 EmptyVin 07 Mai 2010, 21:01

asa sa fie cum zici tu viruse sa te confrunti cu problema si vedem dupa eu am auzit alte discutii da ma rog nu e bine de zis Razz hai sa ne vedem cu bine la oradea la campioant... din ce zvonuri am eu Very Happy
Sus In jos
Dylan
Moderator
Dylan


Numarul mesajelor : 4876
Varsta : 53
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 15/04/2008

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan"   Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 EmptyJoi 10 Iun 2010, 09:03

Cateva de ieri de pe Suceava. Trebuia odata si odata sa mai revigoram si ACSV-ul pe forum. Speram ca vara asta sa avem ce poza pe aici.
Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Img8617

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Img8620

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Img8626

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Img8628n

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Img8631

Asta-i special pentru Virusu cu salutarile de rigoare!
Indata refaceti echipa de soc si va povestiti ce-ati facut peste iarna...atat! Razz Wink
Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Img8633

... si doua close-up-uri de pe masina unei piese de rezistenta de pe Aeroclubul Suceava Very Happy
Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Img8634

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Img8635
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan"   Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 EmptyLun 14 Iun 2010, 09:11

Frumoase pozele... Very Happy iar emblema o detine comandantu`Razz
Sus In jos
Dylan
Moderator
Dylan


Numarul mesajelor : 4876
Varsta : 53
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 15/04/2008

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan"   Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 EmptyLun 05 Iul 2010, 09:42

Trei poze din cele facute zilele trecute. Intai Bordul lui HB-CYY, nu demult cumparat si adus pe Suceava.
Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Fimg9248

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Fimg9255
Iar avionul asta-i:
Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 100331268982869

Si inca o noutate pentru forum. Multumiri lui Radu pentru ajutorul in ceea ce priveste localizarea placutei cu cn-ul... Razz
Apollo Fox/YR-5257/cn: 08-80
Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Fimg9246

Sus In jos
Madone
Flight Level 400
Flight Level 400



Numarul mesajelor : 426
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/08/2009

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan"   Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 EmptyLun 05 Iul 2010, 19:13

impresionante poze. le admir si pe cele de mai sus, cu B2-ul. parfum! cheers
Sus In jos
http://magdalenarasnoveanu.blogspot.com
Vizitato
Vizitator




Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: buna!   Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 EmptyJoi 29 Iul 2010, 21:57

cine imi poate spune cand se fac inscrieri la parasutisti si unde...eu sunt din botosani si as dori sa stiu daca se fac la aerodromul Grigore Bastan din Suceava...as fi recunoscator daca ma poate ajuta cineva!
multumesc mult!
Sus In jos
Dylan
Moderator
Dylan


Numarul mesajelor : 4876
Varsta : 53
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 15/04/2008

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan"   Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 EmptyVin 30 Iul 2010, 07:35

Acum nu demult am revenit si eu din concediu si am intrebat la aeroclub...
Avand in vedere varsta ta (pana la 23 de ani e gratis), te poti inscrie pentru cursuri de parasutism din toamna/iarna la sediul Aeroclubului Grigore Bastan din Suceava. Vorbim pe PM.
Sus In jos
neagu_laurentiu
Flight Level 300
Flight Level 300



Numarul mesajelor : 342
Data de inscriere : 25/03/2008

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan"   Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 EmptyVin 30 Iul 2010, 09:06

Vezi si preturile daca nu vrei sa astepti pana la anul: http://www.aeroclubulromaniei.ro/tarife/ORDIN%20Nr.%20794%20din%206%20iulie%202009.pdf?phpMyAdmin=63982fc33ede955e32948e822b10ff2d
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan"   Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 EmptyVin 30 Iul 2010, 22:51

ms mult de ajutor!
si astept si alte completari daca crede cineva ca detine si m-ar putea ajuta!
ms mult inca odata!
Sus In jos
Karaya 1
Airport Level
Airport Level
Karaya 1


Numarul mesajelor : 61
Varsta : 43
Localizare : Alba Iulia
Data de inscriere : 24/02/2010

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan"   Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 EmptySam 31 Iul 2010, 10:48

neagu_laurentiu a scris:
Vezi si preturile daca nu vrei sa astepti pana la anul: http://www.aeroclubulromaniei.ro/tarife/ORDIN%20Nr.%20794%20din%206%20iulie%202009.pdf?phpMyAdmin=63982fc33ede955e32948e822b10ff2d

uitandu-ma pe linkul legat de tarifele AR...am observat la majoritatea aparatelor preturi diferite/ora de zbor date de acel "CLU"..erau mult mai ieftine fara....ce reprezinta aceasta abreviere???
Sus In jos
neagu_laurentiu
Flight Level 300
Flight Level 300



Numarul mesajelor : 342
Data de inscriere : 25/03/2008

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan"   Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 EmptyDum 01 Aug 2010, 22:35

Karaya 1 a scris:
"CLU"..erau mult mai ieftine fara....ce reprezinta aceasta abreviere???
"Carburanti - Lubrifianti" - deci pui tu combustibilul, ulei si ce mai trebuie.
Asa si fara echipaj e mult mai ieftin Smile Ma rog, pentru cine are licenta si bani de intretinere/exploatare banuiesc ca poate fi o afacere.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan"   Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 EmptyVin 06 Aug 2010, 00:59

ceva poziki noi nu mai postati? :-?

...sa ne mai minunam si noi un pic...cei care nu au un contact direct cu toate astea Very Happy
Sus In jos
Dylan
Moderator
Dylan


Numarul mesajelor : 4876
Varsta : 53
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 15/04/2008

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan"   Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 EmptyVin 06 Aug 2010, 06:30

Punem, punem dar deocamdata suferim de lipsa acuta de timp. Eu unul, abia astept sa-l aduca pe Petre Barbu Tudor (daca l-or mai aduce aici) pentru cele ce urmeaza a se intampla in zona... Wink
Sus In jos
YR-197
Flight Level 400
Flight Level 400
YR-197


Numarul mesajelor : 799
Varsta : 62
Localizare : Arad
Data de inscriere : 08/10/2009

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan"   Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 EmptyMar 17 Aug 2010, 21:00

marian90_bt a scris:
ceva poziki noi nu mai postati? :-?

...sa ne mai minunam si noi un pic...cei care nu au un contact direct cu toate astea Very Happy
Daca noutati nu apar inca, sa mai postez ceva istorie.
Calitatea data de "vechime", va rog sa o scuzati si sa apreciati incarcatura emotionala...ale tineretii valuri...(Dylan sunt convins ca o va face... Razz )

Trei generatii de aviatori, prezentati prin bunavointa fostului meu coleg Adrian Jumolea.
Prima generatie, bunicul 'Nea Aurica Jumolea,pe aerodromul Scheia-probabil o zi cu vant lateral tare, e greu cu palonierele astea...:
Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Tatalasuceava-scheia
A doua generatie,Costel,Adi Jumolea,Ioana&Dorina Gheorghiu,Mihai:
Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Costeleucuioanagheorghiudorinasimihailasalcea
...si nepotelul Marius, la o gustare pe planul planorului Fernandei Jurca. Cred ca 103-ul este o premiera pe forum(cel putin alb/negru Question ):
Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Mariuspeplanorulfernandei

Din anul de gratie 1984,cand au fost mitinguri in toate aerocluburile(cine mai tine minte, venea CIRCUL) o oglinda:
Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Oglinda-salcea
Tot Adi pe Salcea impreuna cu Cornel Moisii,pilot Iasi in stanga si Emil Caunic,contabilul de la Iasi:
Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Cinecrezicasuntemaici
Si daca tot am inceput cu Scheia, iacata-l si pe Dorel Hodea prin anii '81-'82:

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Doruhodealascheiaprin82

cheers
Sus In jos
Virusu
Moderator
Virusu


Numarul mesajelor : 2688
Varsta : 38
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 30/12/2007

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan"   Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 EmptyMar 17 Aug 2010, 21:15

sorine, fara cuvinte... Shocked
Sus In jos
Dylan
Moderator
Dylan


Numarul mesajelor : 4876
Varsta : 53
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 15/04/2008

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan"   Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 EmptyLun 30 Aug 2010, 13:34

Doua poze numai cu Petre Barbu Udrea, revenit acasa dupa ceva timp de stat prin "sanatorii" sau pe alte aerocluburi!
Aeroclubul Romaniei/PZL-Mielec 2R Antonov/YR-PBU/cn: 1G215-22
Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Img1010pa

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Img1014p

Singurul ULM de pe Suceava cu care n-am zburat niciodata:
Private/Coavio DF2000 Top/YR-5141/ex-reg: I-8728/
Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Img1018p1

Private/Flight Design CLTS/D-MITR/cn F-09-03-07/ Cockpit-ul arata cam asa.
Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Img1020p
Sus In jos
Dylan
Moderator
Dylan


Numarul mesajelor : 4876
Varsta : 53
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 15/04/2008

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan"   Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 EmptySam 04 Sept 2010, 13:32

Cateva de ieri, nu prea reusite din cauza lipsei de lumina si a friiiiiiguluuuuuiiiii! Eu eram intr-o camesuta cu maneci scurte deci cam problematic pentru un zbor la 1300-1500m cu usa deschisa... santa
Oricum inca o data multumiri lui Radu pentru telefon! Wink
Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Img1110ew

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Img1115fk

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Img1118g

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Img1119wq

Pentru colegii de la Aeroclub care mai citesc topicul asta: restul de poze au iesit neclare si nu se cade sa punem asa ceva pe aici...Oricum avem timp saptamana viitoare!
Sus In jos
Radu_is
Fotograf
Radu_is


Numarul mesajelor : 389
Varsta : 37
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 06/09/2009

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan"   Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 EmptySam 04 Sept 2010, 13:57

Foarte frumos PBU! L-am prins si eu la Iasi, dar pozele n-au iesit prea bine...
Sus In jos
claudiup
Membru activ
claudiup


Numarul mesajelor : 973
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 22/10/2008

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan"   Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 EmptySam 04 Sept 2010, 14:45

Prima poza e fenomenala! Cum l-ai prins pe parasutist! Zici ca omul e la specatcol si admira avionul care tocmai a trecut pe deasupra! cheers
Sus In jos
Dylan
Moderator
Dylan


Numarul mesajelor : 4876
Varsta : 53
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 15/04/2008

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan"   Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 EmptySam 04 Sept 2010, 18:42

Tipu' e, dupa cate am auzit de la baietii care se pricep, un foarte bun meserias!!!

Cum l-am prins?!? Foarte simplu....Eram cu YR-5057 exact deasupra lui Udrea cand au lansat. Nimic neobisnuit! Mai sus, tot aici in pagina asta, chiar i-am multumit lui RaduT, amicul meu si colegul nostru de forum ca m-a sunat sa iesim la o "golaneala"! Golaneala in argoul nostru inseamna sa facem niste poze mai cu dichis. Partea proasta e ca lumina ne-a stricat putin party-ul, dar asta conteaza mai putin! Adrenalina pe care o acumulezi la chestii din astea te face sa traiesti linistit macar 2-3 zile dupa...
Poate ar fi bine Claudiu sa mai faci deplasari lungi, sa vezi cam cum se misca si viata in lumea buna si nealterata din Romania! Asa, de aici, fac ramasag ca ai sa percepi altfel pulsul vietii... Oricand vei veni aici vei avea toate usile si sufletele deschise...

Cu alte cuvinte... poti sa ceri o deplasare in provincie, acum pana vine mizeria si ai sa vezi probabil altfel lucrurile... Si asa e acum in desfasurare etapa pregatitoare pentru Campionatul National de Parasutism iar saptamana viitoare incepe campionatul, tot aici, deci te poti invarti! Wink
Sus In jos
byteworks
Flight Level 100
Flight Level 100
byteworks


Numarul mesajelor : 164
Data de inscriere : 23/12/2008

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan"   Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 EmptyLun 13 Dec 2010, 12:04

O vizita sambata 11 decembrie la partia de schi (inactiva) de la Gura Humorului. Filmat cu GoPro HD Wide, 720p.

Sus In jos
Dylan
Moderator
Dylan


Numarul mesajelor : 4876
Varsta : 53
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 15/04/2008

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan"   Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 EmptyDum 26 Dec 2010, 20:31

Cateva fotografii vechi din vremurile bune de pe Suceava primite de la un fost elev al aeroclubului Bogdan Gaspar caruia ii multumim. De fapt multumirile is si pentru sora lui (fosta mea colega de liceu) care mi-a dat pozele.
Apare aici si PBUdrea in livery-ul vechi, albastru cu dunga rosie. Cei mai de demult ca sa nu zic batrani il tineti minte. Razz
Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 70291673

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 68079123

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 71753835

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 59171597

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 76080438

Langa VIXenopol se vede un militar de la trupele de securitate, trupe care pe atunci asigurau paza perimetrului aeroportului, avand un post si la aeroclub. Ce armata faceau si baietii aia...
Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 51595901

Sus In jos
YR-197
Flight Level 400
Flight Level 400
YR-197


Numarul mesajelor : 799
Varsta : 62
Localizare : Arad
Data de inscriere : 08/10/2009

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan"   Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 EmptyDum 26 Dec 2010, 22:34

Memorabile...
Mulțam atât ție, santa Dylan cât și colegei tale de liceu pentru minunatul cadou
Sus In jos
k0b3
Flight Level 200
Flight Level 200
k0b3


Numarul mesajelor : 234
Varsta : 45
Localizare : LRIA
Data de inscriere : 03/09/2009

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan"   Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 EmptyMier 20 Apr 2011, 23:42

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Lrsv1

Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Lrsv2
Sus In jos
Continut sponsorizat





Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan"   Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan" - Pagina 8 Empty

Sus In jos
 
Suceava, Salcea - Aeroclubul "Grigore Bastan"
Sus 
Pagina 8 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Memorial Grigore Bastan
» Suceava, Salcea - "Bucovina Fly Club"
» Targu Mures - Aerodromul "Elie Carafoli" (LRMS)
» Aeroclubul Ro., nelamurire
» Cluj Napoca - Aeroclubul "Traian Darjan"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: SPOTTING :: Aerodromuri din Romania - Romanian Aerodromes-
Mergi direct la: