ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Frankfurt Hahn (HHN)

In jos 
AutorMesaj
GAC
Flight Level 400
Flight Level 400
GAC


Numarul mesajelor : 967
Varsta : 47
Localizare : Wuppertal
Data de inscriere : 16/07/2010

Frankfurt Hahn (HHN) Empty
MesajSubiect: Frankfurt Hahn (HHN)   Frankfurt Hahn (HHN) EmptyVin 06 Aug 2010, 14:36

O poza inaintea zborului inspre Girona pe 1 Sept 2005.
Din pacate in loc sa ajungem la Girona, avionul a aterizat la Montpellier MPL datorita unei furtuni care se dezlantuise in nordul Spaniei. Am ajuns la ora 21.30 la Monnpellier si a trebuit sa asteptam acolo patru ore pana cand Ryanair a pus la dispozitie patru autocare care ne-au dus in timpul noptii la Girona. Am ajuns la Girona de abia la ora sase dimineata.
Ciudat este ca avionul nostru dupa ce a stationat o ora la MPL a decolat gol inspre Girona, deoarece furtuna se terminase... Noi nu am putut se ne imbarcam deoarece tot personalul terminase lucrul si aeroportul se inchisese...

La plecare din HHN Ryanair Boeing 737-8AS
Frankfurt Hahn (HHN) IMG_1369

si unde am ajuns...este singura poza pe care am facut-o, ca amintire ca am ajuns pe acolo neintentionat si era pustiu in timpul noptii. cei din marginea pozei erau bineinteles din avionul Ryanair
Frankfurt Hahn (HHN) IMG_1373

Bine ca la aterizare a mai fost doua reprezentante la standul Ryanair. Dupa un scandal din partea pasagerilor au venit autocarele de abia dupa patru ore de asteptat! A fost un ghinion. am zburat de patru ori cu Ryanair si restul curselor au fost f punctuale,ieftine si absolut ok!
Sus In jos
http://www.planepictures.ro
 
Frankfurt Hahn (HHN)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Frankfurt am Main International (FRA / EDDF)
» Aterizare de urgenţă la FRANKFURT
» Cu Lufthansa : Heathrow-Frankfurt-Otopeni
» Lufthansa: Buc. - Nice(escala Frankfurt/Munchen) INCL. DECOLARE LIVE
» LROP-EDDL-LROP (Koln,Heidelberg,Frankfurt,Greifenstein,Koblenz + Kolner Lichter 2012)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: SPOTTING :: Aeroporturi din strainatate - Airports outside Romania :: Europa de Vest-
Mergi direct la: