ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Otopeni AIR SHOW 2010

In jos 
+74
Vlad Iosif
hornise
Geo
puma330
amigo
hayabusa
eugen
Stefan
VIC
Virusu
D13-th_TakeOff
deltadagger
mack
propellerdream
felix
codrutz
GAC
Eich
Justme
Skywalker
maverick737
Griff
fify
DrakulaBV
LeCCa
NATO
Kamob 50
Flori
Cayenne
adisky
stefanu1
cipi_TM
crisvsv
YR-SND
Mengelaus
xpino
win_oradea
ytsirc
Tryby
lrbc
RoNIN_731
conu gica
claudiu i
shouriken
mesterul manolescu
llobregat
vishzu
horizob
Madone
mckingtom
kayala
kampfmaschine
babacu
arianne
Dylan
craft737
mihail
retro
mihaiatanasie
valencio
Lyvyoo
Skylink
YR-197
abrazivu
Vipero
mig29ovt
valavia
stendec
Balki
soimar
Alex_tm
claudiup
Voicu
flysebi
78 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
mihaiatanasie
Membru activ
mihaiatanasie


Numarul mesajelor : 2388
Varsta : 66
Localizare : Rosiorii de Vede & Brasov
Data de inscriere : 27/06/2008

Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otopeni AIR SHOW 2010   Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 EmptyJoi 01 Iul 2010, 16:24

Multumim pentru vestile bune si, cel putin eu, de abia astept sa ne revedem. Speram ca vremea va fi mai buna decat in octombrie trecut!
Sus In jos
http://unursinnoras.blog-gratuit.ro/
Skylink
Membru activ
Skylink


Numarul mesajelor : 218
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 07/01/2009

Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otopeni AIR SHOW 2010   Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 EmptyJoi 01 Iul 2010, 17:29

valavia a scris:
Din cate stiu eu intrarea va fi libera.

Skylink a scris:
Va fi cam dat peste cap traficul mai ales in orele alese...dar na, organizare pur romanesca No

Ce va mai place gargara!!!! Plecand de la premisa ca romanul e omul priceput la toate, nu vrei sa ne spui cum ar putea fi organizat ca sa nu fie "pur romanesc"? NOTAM-ul s-a dat cu trei saptamani inainte de miting, e prea putin? Ca nu cunosc legislatia? In alta ordine de idei, aveti idee cate presupune organizarea unui miting de 3,5 ore pe un aeroport international? Cate lucruri trebuiesc luate in considerare? De la securitatea aeroportuara, securitatea zonei de desfasurare, blocarea unei piste pe o perioada de cel putin 4 ore samd!? Traficul nu va fi deloc dat peste cap in acea perioada (gandeste-te ca timp de cateva luni bune pista 08L-26R a fost in reparatii) mai ales ca traficul este mai scazut in acest interval de timp; faptul ca esalonarile probabil vor fi duse spre minimul posibil nu inseamna ca traficul se da peste cap......gata ma opresc aici ca ma enervez de pomana.

Hai Valavia ca nu vreau sa intru intr-o polemica gratuita Smile Si nici nu-mi place gargara, ba chiar deloc.
Intotdeauna vorbesc in cunostiinta de cauza si doar despre ce ma "pricep"... Smile
Notam-ul nu a fost dat inca nici azi spre informarea ta. Ce a fost dat inainte a fost doar o informare oficiala dupa cum urmeaza.
"

We inform you that on July 17th 2010,

at 10.00 a.m., at the Bucharest Henri

Coanda International Airport, will be

taking place an aviation meeting

" Otopeni Air Show - 2010", event that

is part dedicated to the Centenary

Vlaicu -Coanda.

At this meeting there will be flying

over 60 aircrafts, among the participants

counting Romanian Air Force, Romanian

Aero Club, Special Air Services, The School

of Civil Aviation, Tarom, Romavia,

Direct Aero Services and special guest Jurgis

Kayris (Lithuania), one of the most talented

acrobats of the world .

On this occasion the airport will be closed

for air traffic GAT and OAT, except for aircrafts

participating in rally as follows;

-on July 10th between 11.00-12.00a.m.

LT for training

-on July 16th between 10.00-12.00a.m.

LT for training

-on July 17th between 10.00-14.00a.m.

LT for actual rally.

In case the weather conditions will not allow

the development of rally, on July 17th 2010,

this will be rescheduled for July 18th 2010,

at 10.00 - 14.00 LT.

We kindly ask you to take necessary measures

for the proper modification of the flights

schedule on Otopeni for the mentioned dates.

We thank you for your understanding and we

invite you to participate together with us

at this event

OAT...ce crezi tu ca insemana Smile) ei bine traficul aerian va fi blocat timp de 3 zile cate 3 ore aprox. Mai spui ca traficul nu va fi blocat deloc? Nu am contestat niciodata un asemenea eveniment care este mai mult decat binevenit, dar lucrurile se putea face putin altfel. In aceele 3 zile poate ca sunt si oameni care ar fi dorit sa zboare peste ocean si nu resuesc deoarece cursele lor vor fi anulate si ttrebuie sa zboare in alte zile . La show-urile din EU de ex a fost asa, raspunsul este NU. Cel care doreste sa zboare nu este afectat iar cei care diresc sa se bucure de miting o pot face...Democratie Smile) Si sa nu uitam in ultimul rand de problemele cauzate companiilor aeriene..

Hai sa fim obiectivi ca asa e mai bine. O zi buna tuturor si ne vdm la miting cheers
Sus In jos
valencio
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 44
Varsta : 58
Localizare : Otopeni
Data de inscriere : 21/09/2009

Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otopeni AIR SHOW 2010   Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 EmptyJoi 01 Iul 2010, 18:56

Mitingul va produce un eventual disconfort pasagerilor catorva curse, al caror program de operare va fi modificat. Totusi, ziua si intervalul orar au fost alese astfel incat sa fie afectate cat mai putine zboruri comerciale. Cred ca e bine sa vedem jumatatea plina a paharului - odata ce traficul va creste si mai mult, va fi tot mai greu sa organizam astfel de mitinguri. Desigur, exista si alternativa comoda pentru toata lumea, inclusiv pentru mine: sa nu mai organizam astfel de manifestari! Sincer, nici mie nu-mi convine aceasta varianta!

Referitor la acces, acesta va fi liber, ca si parcarea in imediata vecinatate. O noutate fata de anul precedent: stand de carte de aviatie.
Sus In jos
retro
Flight Level 100
Flight Level 100
retro


Numarul mesajelor : 156
Varsta : 49
Localizare : CRAIOVA
Data de inscriere : 21/04/2008

Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otopeni AIR SHOW 2010   Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 EmptyJoi 01 Iul 2010, 19:05

valencio a scris:
O noutate fata de anul precedent: stand de carte de aviatie.

Poti sa dai detalii, te rog.
Cine? Ce?
Sus In jos
valencio
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 44
Varsta : 58
Localizare : Otopeni
Data de inscriere : 21/09/2009

Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otopeni AIR SHOW 2010   Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 EmptyJoi 01 Iul 2010, 20:01

retro a scris:
valencio a scris:
O noutate fata de anul precedent: stand de carte de aviatie.

Poti sa dai detalii, te rog.
Cine? Ce?

Nu am inca detalii. Abia am avut o prima discutie... Oricum, vor fi 15-20 titluri, inclusiv noutati!
Sus In jos
Skylink
Membru activ
Skylink


Numarul mesajelor : 218
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 07/01/2009

Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otopeni AIR SHOW 2010   Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 EmptyJoi 01 Iul 2010, 20:12

In ciuda micilor "disconforturi" multa bafta organizatorilor, vreme cat mai buna, si cat mai multe low pass-uri cheers
Sus In jos
mihail
Flight Level 200
Flight Level 200
mihail


Numarul mesajelor : 293
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/12/2009

Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Machete   Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 EmptyVin 02 Iul 2010, 11:07

valencio a scris:
retro a scris:
valencio a scris:
O noutate fata de anul precedent: stand de carte de aviatie.
Poti sa dai detalii, te rog.Cine? Ce?
Nu am inca detalii. Abia am avut o prima discutie... Oricum, vor fi 15-20 titluri, inclusiv noutati!
Machete nu vor fi?
Sus In jos
http://macheteavioane.ro
craft737
Airport Level
Airport Level
craft737


Numarul mesajelor : 89
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/04/2008

Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otopeni AIR SHOW 2010   Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 EmptyLun 05 Iul 2010, 10:03

O intrebare legata de Air Show-ul de pe 17... cum este cu intrarea? Este libera, sau trebuie invitatie, ceva? (imi cer scuze daca informatia asta era afisata pe undeva si am ratat-o Very Happy )
Sus In jos
Dylan
Moderator
Dylan


Numarul mesajelor : 4873
Varsta : 52
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 15/04/2008

Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otopeni AIR SHOW 2010   Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 EmptyLun 05 Iul 2010, 10:05

Liber, liber...Uite aici:
valencio a scris:
Mitingul va produce un eventual disconfort pasagerilor catorva curse, al caror program de operare va fi modificat. Totusi, ziua si intervalul orar au fost alese astfel incat sa fie afectate cat mai putine zboruri comerciale. Cred ca e bine sa vedem jumatatea plina a paharului - odata ce traficul va creste si mai mult, va fi tot mai greu sa organizam astfel de mitinguri. Desigur, exista si alternativa comoda pentru toata lumea, inclusiv pentru mine: sa nu mai organizam astfel de manifestari! Sincer, nici mie nu-mi convine aceasta varianta!

Referitor la acces, acesta va fi liber, ca si parcarea in imediata vecinatate. O noutate fata de anul precedent: stand de carte de aviatie.
Sus In jos
craft737
Airport Level
Airport Level
craft737


Numarul mesajelor : 89
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/04/2008

Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otopeni AIR SHOW 2010   Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 EmptyLun 05 Iul 2010, 10:36

my bad... senchiu dylan!
Sus In jos
valencio
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 44
Varsta : 58
Localizare : Otopeni
Data de inscriere : 21/09/2009

Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otopeni AIR SHOW 2010   Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 EmptyLun 05 Iul 2010, 10:38

mihail a scris:
valencio a scris:
retro a scris:
valencio a scris:
O noutate fata de anul precedent: stand de carte de aviatie.
Poti sa dai detalii, te rog.Cine? Ce?
Nu am inca detalii. Abia am avut o prima discutie... Oricum, vor fi 15-20 titluri, inclusiv noutati!
Machete nu vor fi?

Vor fi si ceva machete, posibil - inca nu am confirmarea - si un "pilot-shop"
Sus In jos
claudiup
Membru activ
claudiup


Numarul mesajelor : 973
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 22/10/2008

Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otopeni AIR SHOW 2010   Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 EmptyLun 05 Iul 2010, 19:23

Mare atentie! Machete si diverse exponate gasiti la Muzeul de Istorie, de pe Calea Victoriei, vis-a-vis de CEC.

Mai multe detalii AICI

PS Sunt cam dezamagit ca nimeni nu a specificat nimic pe forum de acest eveniment... Eu l-am descoperit accidental
Sus In jos
Dylan
Moderator
Dylan


Numarul mesajelor : 4873
Varsta : 52
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 15/04/2008

Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otopeni AIR SHOW 2010   Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 EmptyLun 05 Iul 2010, 20:15

claudiup a scris:
PS Sunt cam dezamagit ca nimeni nu a specificat nimic pe forum de acest eveniment... Eu l-am descoperit accidental
Dragule, despre ce nu a specificat nimeni si nimic?!? Depre mitingul asta de la OTP? Daca da, atunci vezi ca e deschis de Sebi al nost' exact pe 5 iunie.... si de atunci s-au tot vorbit vreo 2 pagini... Very Happy Sau am inteles eu aiurea?!? Vad si posturi de ale tale pe prima pagina...
Sus In jos
arianne
Moderator
arianne


Numarul mesajelor : 2730
Varsta : 31
Localizare : EBBR/LFBO/LROP
Data de inscriere : 03/08/2008

Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otopeni AIR SHOW 2010   Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 EmptyLun 05 Iul 2010, 20:43

dylan a scris:
claudiup a scris:
PS Sunt cam dezamagit ca nimeni nu a specificat nimic pe forum de acest eveniment... Eu l-am descoperit accidental
Dragule, despre ce nu a specificat nimeni si nimic?!? Depre mitingul asta de la OTP? Daca da, atunci vezi ca e deschis de Sebi al nost' exact pe 5 iunie.... si de atunci s-au tot vorbit vreo 2 pagini... Very Happy Sau am inteles eu aiurea?!? Vad si posturi de ale tale pe prima pagina...

Despre expozitia de la Muzeul de Istorie din link-ul care e mai sus Smile
Sus In jos
claudiup
Membru activ
claudiup


Numarul mesajelor : 973
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 22/10/2008

Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otopeni AIR SHOW 2010   Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 EmptyMar 06 Iul 2010, 02:40

Dylan, cum spunea si Arianne, vorbeam de expozitia de la Muzeul de istorie, din Bucuresti. Au fost aduse o gramada de exponate de la Pucioasa. E munca de o viata a regretatului maestru Nicolae Diaconescu. Merita vizitata!
Sus In jos
Dylan
Moderator
Dylan


Numarul mesajelor : 4873
Varsta : 52
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 15/04/2008

Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otopeni AIR SHOW 2010   Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 EmptyMar 06 Iul 2010, 07:02

Sorry! Eram cu ochii in doua locuri in acelasi timp...ma gandeam eu, pentru ca am vazut si posturile tale de pe prima pagina...
Sus In jos
babacu
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 90
Varsta : 47
Localizare : Tîrgovişte
Data de inscriere : 29/07/2008

Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otopeni AIR SHOW 2010   Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 EmptyMar 06 Iul 2010, 16:52

claudiup a scris:
Dylan, cum spunea si Arianne, vorbeam de expozitia de la Muzeul de istorie, din Bucuresti. Au fost aduse o gramada de exponate de la Pucioasa. E munca de o viata a regretatului maestru Nicolae Diaconescu. Merita vizitata!
Regretatul maestru e Dumitru Diaconescu, Nicolae e fiul său mai mic.
Sus In jos
claudiup
Membru activ
claudiup


Numarul mesajelor : 973
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 22/10/2008

Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otopeni AIR SHOW 2010   Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 EmptyMar 06 Iul 2010, 17:23

@Babacu
Da, asa e, scuze!
Mereu le-am incurcat numele...
Sus In jos
mihaiatanasie
Membru activ
mihaiatanasie


Numarul mesajelor : 2388
Varsta : 66
Localizare : Rosiorii de Vede & Brasov
Data de inscriere : 27/06/2008

Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otopeni AIR SHOW 2010   Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 EmptyMar 06 Iul 2010, 17:28

claudiup a scris:
Mare atentie! Machete si diverse exponate gasiti la Muzeul de Istorie, de pe Calea Victoriei, vis-a-vis de CEC.

Mai multe detalii AICI

PS Sunt cam dezamagit ca nimeni nu a specificat nimic pe forum de acest eveniment... Eu l-am descoperit accidental

Claudiu, iarta-ma, nu ai fost tu atent. O relatare si poze de la vernisajul expozitiei am postat eu, la topicul despre aniversarea lui Vlaicu (pe care l-ai initiat chiar tu). Vezi la
https://romanian-spotters.forumgratuit.ro/demonstratii-aeriene-2010-f3/100-de-ani-de-la-zborul-lui-vlaicu-la-afi-cotroceni-t4256.htm

In alta ordine de idei, eu am aplicat (ca sa folosesc expresia asta anglofona care nu-mi place) pentru Ziua Portilor Deschise la Otopeni. Sper ca nu am fost singurul dintre noi. Astept vesti de la Valencio.
A, si tot pentru ziua de 17 iulie, eu cred ca mai am o veste, dar astept sa mi se confirme inainte de a o face publica.
De la Baza (Flotila?) 90 Otopeni mai vine vestea buna a Portilor deschise?
Sus In jos
http://unursinnoras.blog-gratuit.ro/
kampfmaschine
Moderator
kampfmaschine


Numarul mesajelor : 1927
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/01/2010

Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otopeni AIR SHOW 2010   Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 EmptyMar 06 Iul 2010, 21:11

si eu am aplicat pentru ziua portilor deschise. cand ar trebui sa primim info pentru cand si cum putem veni ? macar sa stiu ca s-a inregistrat "aplicatia" mea
Sus In jos
kayala
Flight Level 300
Flight Level 300
kayala


Numarul mesajelor : 333
Varsta : 29
Localizare : Adjud
Data de inscriere : 15/10/2009

Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otopeni AIR SHOW 2010   Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 EmptyMar 06 Iul 2010, 21:21

Eu sunt deja pe lista\Very Happy/ ...o sa te anunte pe email daca esti ..sa ma anunti daca reusesti si o sa ne intalnim acolo:)
Sus In jos
kampfmaschine
Moderator
kampfmaschine


Numarul mesajelor : 1927
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/01/2010

Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otopeni AIR SHOW 2010   Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 EmptyMar 06 Iul 2010, 21:29

Ai primit deja mail ? Eu nu...Sad

Sus In jos
mckingtom
Fotograf
mckingtom


Numarul mesajelor : 422
Varsta : 53
Localizare : Bern, Bucharest
Data de inscriere : 27/02/2008

Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otopeni AIR SHOW 2010   Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 EmptyMier 07 Iul 2010, 01:16

kampfmaschine a scris:
Ai primit deja mail ? Eu nu...Sad


Si eu m-am inscris, dar n-am primit nici un email (inca?)
Sus In jos
http://www.crisan.ro
Balki
Moderator
Balki


Numarul mesajelor : 1683
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/10/2008

Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otopeni AIR SHOW 2010   Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 EmptyMier 07 Iul 2010, 09:14

si eu m-am inscris, pana acum nu am primit nimic Sad
Sus In jos
mckingtom
Fotograf
mckingtom


Numarul mesajelor : 422
Varsta : 53
Localizare : Bern, Bucharest
Data de inscriere : 27/02/2008

Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otopeni AIR SHOW 2010   Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 EmptyMier 07 Iul 2010, 17:08

Tocmai am primit, mai jos. Ma inscrisesem la 9.20 Sad

Dorim să vă mulţumim pentru interesul dumneavoastră pentru programul "Ziua
Porţilor Deschise - Centenarul Vlaicu-Coandă"
Reacţia publicului la această invitaţie ne-a onorat, fiind deosebit de
impresionaţi de numărul foarte mare de solicitări.

Subliniind faptul că ocuparea locurilor disponibile s-a realizat în ordinea
transmiterii formularelor electronice, vă informăm cu regret că solicitarea
dumneavoastră a fost înregistrată după ocuparea locurilor prevăzute în
program.
De altfel, doar aproximativ 10% dintre cereri au fost confirmate în vederea
participării la acest eveniment.

În speranţa că veţi fi unul dintre participanţii la "Programul Ziua Porţilor
Deschise 2011", vă aşteptăm şi vă urăm mult succes.

Cu prietenie,
Echipa "Porţi Deschise la Aeroport"
Sus In jos
http://www.crisan.ro
Continut sponsorizat





Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Otopeni AIR SHOW 2010   Otopeni AIR SHOW 2010 - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Otopeni AIR SHOW 2010
Sus 
Pagina 2 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» AeroNautic Show 18 septembrie 2010, Bucuresti - Lacul Morii
» Aeroportul Bucuresti (Henri Coanda / Otopeni ) - Martie 2010
» Aeroportul Bucuresti (Henri Coanda/Otopeni) - Mai 2010
» Aeroportul Bucuresti (Henri Coanda/Otopeni) - Iunie 2010
» Aeroportul Bucuresti ( Henri Coanda / Otopeni ) - Septembrie 2010

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: SPOTTING :: Demonstratii aeriene - Airshows :: Demonstratii aeriene - 2010-
Mergi direct la: