ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 INTREBARE PENTRU MODERATORII SITE-ului

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
mihai
Flight Level 100
Flight Level 100
mihai


Numarul mesajelor : 178
Varsta : 51
Data de inscriere : 09/03/2009

INTREBARE PENTRU MODERATORII SITE-ului Empty
MesajSubiect: INTREBARE PENTRU MODERATORII SITE-ului   INTREBARE PENTRU MODERATORII SITE-ului EmptySam 21 Noi 2009, 14:15

DE CE A FOST STERS TOPICUL " Mi-17 " DESCHIS DE MINE SI POSTAT AZI 21.11.2009 IN JURUL OREI 13.45 ?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




INTREBARE PENTRU MODERATORII SITE-ului Empty
MesajSubiect: Re: INTREBARE PENTRU MODERATORII SITE-ului   INTREBARE PENTRU MODERATORII SITE-ului EmptySam 21 Noi 2009, 14:45

mihai a scris:
DE CE A FOST STERS TOPICUL " Mi-17 " DESCHIS DE MINE SI POSTAT AZI 21.11.2009 IN JURUL OREI 13.45 ?

Eu vroiam sa il dezvolt si nu l-am mai gasit !
Sus In jos
Dylan
Moderator
Dylan


Numarul mesajelor : 4873
Varsta : 52
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 15/04/2008

INTREBARE PENTRU MODERATORII SITE-ului Empty
MesajSubiect: Re: INTREBARE PENTRU MODERATORII SITE-ului   INTREBARE PENTRU MODERATORII SITE-ului EmptySam 21 Noi 2009, 14:51

Dragi colegi! Am scris imediat dupa ce a scris Mihai postul cu recunoasterea tipurilor de elicoptere ca voi muta postul la locul potrivit si anume AICI. Nici nu m-am gandit ca nu s-a citit ce am scris si dupa 10-15 minute am mutat totul in noua locatie. De aceea nu am trimis un PM catre Mihai.
Sus In jos
mihai
Flight Level 100
Flight Level 100
mihai


Numarul mesajelor : 178
Varsta : 51
Data de inscriere : 09/03/2009

INTREBARE PENTRU MODERATORII SITE-ului Empty
MesajSubiect: Re: INTREBARE PENTRU MODERATORII SITE-ului   INTREBARE PENTRU MODERATORII SITE-ului EmptySam 28 Noi 2009, 08:15

dylan a scris:
Dragi colegi! Am scris imediat dupa ce a scris Mihai postul cu recunoasterea tipurilor de elicoptere ca voi muta postul la locul potrivit si anume AICI.

Nu este un topic scris pentru recunoasterea tipurilor de avioane sau elicoptere, este un topic scris numai si numai pentru elicopterul Mi-17. Ceea ce am scris despre acele diferente de constructie dintre Mi-8 si Mi-17 sunt scrise pentru a se putea observa si alte diferente mai putin cunoscute.

Nici nu m-am gandit si nici nu mi-am dorit ca acest topic sa fie mutat in acea sectiune a forumului, unde nu vreau sa fiu rau dar nu este cunoscut si vizionat deloc ceea ce scrie despre Mi-17.

Sincer imi doresc ca Mi-17 sa poata fi gasit in sectiunea " Aeronave in Romania " alaturi de SM-1, Mi-4 si Mi-8. De aceea, va rog frumos daca se poate sa-l mutati acolo unde cred ca ii este locul. Va multumesc anticipat.
Sus In jos
RoNIN_731
Membru activ
RoNIN_731


Numarul mesajelor : 449
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/12/2007

INTREBARE PENTRU MODERATORII SITE-ului Empty
MesajSubiect: Re: INTREBARE PENTRU MODERATORII SITE-ului   INTREBARE PENTRU MODERATORII SITE-ului EmptySam 28 Noi 2009, 12:58

Mihai are dreptate. Asa este mai bine.
Sus In jos
http://www.aripi-argintii.ro
Dylan
Moderator
Dylan


Numarul mesajelor : 4873
Varsta : 52
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 15/04/2008

INTREBARE PENTRU MODERATORII SITE-ului Empty
MesajSubiect: Re: INTREBARE PENTRU MODERATORII SITE-ului   INTREBARE PENTRU MODERATORII SITE-ului EmptySam 28 Noi 2009, 16:10

mihai a scris:
Nu este un topic scris pentru recunoasterea tipurilor de avioane sau elicoptere, este un topic scris numai [...] pentru a se putea observa si alte diferente mai putin cunoscute.

Te cam contrazici..In sfarsit...Am facut ceea ce trebuia sa faci tu, adica am trimis mai departe catre Administratorii forumului si se va hotari ce si cum!

Pana atunci subiectul se blocheaza conform Regulamentului RoSpotters.

Citat :

4.6. Este interzisa polemizarea cu moderatorii pe baza deciziilor administrative luate de acestia, sau transformarea acestor decizii in subiecte de discutie pe forum. Daca un membru considera ca moderatorul a interpretat eronat regulile forumului, poate contacta pe e-mail sau mesaj privat Administratorul.
Sus In jos
Continut sponsorizat





INTREBARE PENTRU MODERATORII SITE-ului Empty
MesajSubiect: Re: INTREBARE PENTRU MODERATORII SITE-ului   INTREBARE PENTRU MODERATORII SITE-ului Empty

Sus In jos
 
INTREBARE PENTRU MODERATORII SITE-ului
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» C-27J sau C-295 (2 be or not 2 be...Spartan?)
» Site-uri de spotting adaptate pentru mobil
» Imagini pentru site-ul Asociatiei Aripi Romanesti
» Asociaţia "Aripi Româneşti" cauta colaboratori pentru site
» Design-ului unui nou avion

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: SPOTTING :: Aeronave in Romania - Aircraft in Romania-
Mergi direct la: