ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda

In jos 
+21
Madone
Griff
benighted
propellerdream
adic
Geo
Nic
Quebec
crokodilu
craft737
shouriken
mihaiatanasie
TheAce
vishzu
atr_42_500
C_man
valavia
mihairosioru
valencio
laurus
claudiup
25 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
valavia
Administrator
valavia


Numarul mesajelor : 2881
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/08/2008

Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda   Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 EmptyJoi 24 Sept 2009, 14:55

@Quebec: Stii vorba aia "Don't even get me started!" ? Daca nu o stiai, ai aflat-o acum. Nu este nici locul si nici momentul sa poluam cu astfel de discutii.

DIN ACEST MOMENT, ORICE COMENTARIU CE NU ARE LEGATURA STRICT CU SUBIECTUL PREZENTAT AICI SI NU ESTE RELEVANT, VA FI STERS
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda   Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 EmptyJoi 24 Sept 2009, 15:03

Din cate imi aduc eu aici este "Forumul pasionatilor de fotografie aeriana din Romania" daca mai stiu sa citesc ce scrie sub logo si nicidecum hai sa "Tesem Frumos" .... Aici se vorbesc gateje si nu lucruri serioase si concrete. In loc sa discutati concret voi discutati cum nu veti fi primiti la nu stiu ce zbor..... Traim cumva in lumi paralele si uni dintre noi au acces la ambele si pentru ei respectiva manifestare a si avut loc si deja stiu rezultatul? Eu zic ca ar trebui sa le multumim pentru ca incep sa inteleaga ce inseamna spottingul si ce inseamna accesul printre si la manifestarile avioanelor pentru Romani. Eu zic ca este mai important ceea ce se face decat ceea ce se banuieste ca se face...... Eu zic ca ii cazul sa va multumiti cu ce primiti pentru ca altfel exista sansa sa pierdeti si ce aveti!!!!!

Quebec nu cred ca esti in masura sa analizezi situatia nimanui si nici cate zile sau poze a stat fiecare la gard pentru ca nu ai o colectie atat de impresionanta de poze incat sa iti permiti astfel de comentarii!!!! Daca nu era Vali nici in ziua de astazi nu ar fi fost poze de la OTP!!!! Eu recomand putina DECENTA si nu nuami tie ma adresez!!!
Sus In jos
Quebec
Flight Level 200
Flight Level 200



Numarul mesajelor : 232
Varsta : 51
Localizare : LROP
Data de inscriere : 11/02/2008

Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda   Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 EmptyJoi 24 Sept 2009, 15:14

Spre deosebire de unii de pe aici eu fotografiez din placere, nu pentru a veni imediat cu link-ul ca uite ce poze mi-au fost acceptate pe airliners sau jetphotos sau mai stiu eu unde, sau eventual cu mass in engleza pe messenger ( in engleza ca e mai fancy) prin care roaga lumea sa de-a click pe nu stiu ce poza sa o "ajutam" sa ajunga pe primul loc.

Remarcam doar ca valavia n-a mai dat pe la OTP de cateva luni de zile sau poate e modest si nu posteaza fotografiile. KKK, daca nu am 200 de poze pe jetphotos nu cred ca imi e interzis sa-mi expun punctul de vedere sau sa critic pe cineva. O fac pe barba mea. Iar daca nu era Vali sa vorbeasca cu cei de la OTP atunci sigur se gasea altcineva, nimeni nu e de neinlocuit. Dezvatati-va sa mai impuneti puncte de vedere si o anumita conduita pe forumul asta. Deobicei nu ma lansez in afirmatii gratuite, iar cea de mai devreme referitoare la cei care vor avea acces la zborul de agrement e facuta de altcineva din interiorul aeroportului care sigur stie mai multe decat noi toti la un loc legat de acest eveniment.

Il astept pe valavia sa stearga aceste ultime doua posturi care nu au legatura cu subiectul topicului decat tangential.
Sus In jos
http://www.greencats.ro
valavia
Administrator
valavia


Numarul mesajelor : 2881
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/08/2008

Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda   Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 EmptyJoi 24 Sept 2009, 16:10

La solicitarea conducerii AIHCB, am o rugaminte pentru membrii care s-au inscris pentru vizita pe platforma AIHCB. Va rog sa imi timiteti urgent prin mesaj privat numele, prenumele si seria+nr cartii de identitate. Va rog sa imi trimiteti aceste date pana cel tarziu in aceasta seara pentru a le inainta lista celor de la AIHCB. Datele folosesc pentru accesul la eveniment si sunt acceptati pe lista doar membrii Romanian Spotters.


Ultima editare efectuata de catre valavia in Joi 24 Sept 2009, 22:46, editata de 2 ori
Sus In jos
Geo
Fotograf



Numarul mesajelor : 602
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 04/01/2008

Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda   Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 EmptyJoi 24 Sept 2009, 16:16

Voi ati primit cu totii e-mail-ul de confirmare? M-am inscris pe site destul de repede si n-am primit nici acum vre-un semn. Ce naiba? Very Happy
Sus In jos
valencio
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 44
Varsta : 58
Localizare : Otopeni
Data de inscriere : 21/09/2009

Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda   Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 EmptyJoi 24 Sept 2009, 16:47

Geo a scris:
Voi ati primit cu totii e-mail-ul de confirmare? M-am inscris pe site destul de repede si n-am primit nici acum vre-un semn. Ce naiba? Very Happy

Confirmarile pt zbor elicopter vor pleca in scurt timp pt 26 sep, si probabil maine pt 3 oct. Cei inscrisi pe 22 sep intre orele 00.00 si 08.00 (aproximativ) vor prinde foarte probabil un loc la zbor. Sunt circa 30 locuri pentru intreaga zi!!!
Sus In jos
crokodilu
Membru activ



Numarul mesajelor : 625
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 19/11/2008

Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda   Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 EmptyJoi 24 Sept 2009, 17:21

M-am inscris la "vizita aeroport" in ambele zile insa adineauri mi-au venit doua emailui legate de "Porţi deschise la aeroport -Zboruri de agrement", pentru 26 si 03, cum ca nu mai sunt locuri. Am gresit eu oare undeva? Neutral


Ultima editare efectuata de catre crokodilu in Joi 24 Sept 2009, 17:39, editata de 1 ori
Sus In jos
http://valistoica.blogspot.com
adic
Flight Level 100
Flight Level 100



Numarul mesajelor : 105
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/11/2008

Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda   Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 EmptyJoi 24 Sept 2009, 17:36

Tocmai a venit confirmarea si pentru zbor.
Sus In jos
mihairosioru
Flight Level 200
Flight Level 200



Numarul mesajelor : 266
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/12/2007

Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda   Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 EmptyJoi 24 Sept 2009, 19:53

Foarte interesant... la vizite aeroport nu ma primesc pentru ca am aplicat inainte de miezul noptii, deci inca de pe data de 21. La zburat cu elicopterul ma primesc, desi declar cu mana pe inima ca tot pe 21 septembrie am aplicat. Mai e cineva care nu a fost primit pt ca a aplicat inainte de miezul noptii in data de 21?
Sus In jos
Geo
Fotograf



Numarul mesajelor : 602
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 04/01/2008

Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda   Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 EmptyJoi 24 Sept 2009, 20:22

Interesant e-mail-ul pe care l-am primit si eu, care spune in felul urmator: Inscrierile pentru program au inceput in data de 22 septembrie 2009,
incepand cu orele 00:01 si s-au incheiat pe data de 23 septembrie 2009 la
orele 24:00.

Ati aplicat pe data de 21 septembrie 2009.
Aplicatia dvs. nu a fost luata in considerare."
Acum stau si ma-ntreb... De ce au mai deschis insrierile de pe 21, cand de fapt se luau in considerare dupa 22...? In fine.
Nu mai inteleg nimic..
Sus In jos
TheAce
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 67
Data de inscriere : 17/02/2009

Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda   Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 EmptyJoi 24 Sept 2009, 21:02

Mda, fara cuvinte, si eu m-am inscris pe 21 si n-am primit nimic. De ce au mai deschis inscrierile daca tot nu aveau de gand sa le onoreze? Am vazut a doua zi pdf-ul cu inscrierile intre 22 si 23 dar nici prin cap nu mi-au trecut ca pot fi atat de capete patrate ca ma mai inscriam o data.
Sus In jos
mihairosioru
Flight Level 200
Flight Level 200



Numarul mesajelor : 266
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/12/2007

Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda   Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 EmptyJoi 24 Sept 2009, 21:16

Ne-am cam luat-o la faza asta. Eu le-am scris un mail forte civilizat in care ii intrebam acelasi lucru, de ce erau formularele deschise, si in care imi exprimam regretul profund pentru ca au luat decizia asta. C'est la vie... No

Nic, tu cand te-ai inscris? Pentru ca ieri am primit un email ciudat tot de la ei, ceva de genul "verificare valabilitate adrese" cu cativa destinatari printre care era si adresa ta de mail.

TheAce a scris:
Mda, fara cuvinte, si eu m-am inscris pe 21 si n-am primit nimic. De ce au mai deschis inscrierile daca tot nu aveau de gand sa le onoreze? Am vazut a doua zi pdf-ul cu inscrierile intre 22 si 23 dar nici prin cap nu mi-au trecut ca pot fi atat de capete patrate ca ma mai inscriam o data.
Sus In jos
Nic
Administrator
Nic


Numarul mesajelor : 750
Varsta : 40
Localizare : München
Data de inscriere : 24/12/2007

Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda   Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 EmptyJoi 24 Sept 2009, 21:27

mihairosioru a scris:

Nic, tu cand te-ai inscris? Pentru ca ieri am primit un email ciudat tot de la ei, ceva de genul "verificare valabilitate adrese" cu cativa destinatari printre care era si adresa ta de mail.

M-am inscris pe 21, dar mi-am dat seama ca o sa conteze sa fii inscris exact in zilele 22 sau 23. Asa ca la aprox. 0:01 pe 22 sep. m-am inscris din nou.
Apoi azi am primit un e-mail invitatie pentru sambata 26 sep., dar si alt e-mail de refuz, tocmai pentru ca aplicasem pe 21 sep.

Apropo de zboruri, vad ca ati primit deja e-mail-urile. Deci e clar ca eu nu sunt si pe acea lista. Desi, cum am spus, am aplicat imediat ce s-a facut 22 sep. Chiar mi-as fi dorit foarte mult sa prind un zbor cu elicopterul, ar fi fost primul. Asta e, cu alta ocazie...
Sus In jos
mihairosioru
Flight Level 200
Flight Level 200



Numarul mesajelor : 266
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/12/2007

Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda   Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 EmptyJoi 24 Sept 2009, 21:54

Facem schimb? Cedez zbor cu elicopteru' in data de 3 octombrie contra vizita la aeroport...

Nic a scris:

Apropo de zboruri, vad ca ati primit deja e-mail-urile. Deci e clar ca eu nu sunt si pe acea lista. Desi, cum am spus, am aplicat imediat ce s-a facut 22 sep. Chiar mi-as fi dorit foarte mult sa prind un zbor cu elicopterul, ar fi fost primul. Asta e, cu alta ocazie...
Sus In jos
Nic
Administrator
Nic


Numarul mesajelor : 750
Varsta : 40
Localizare : München
Data de inscriere : 24/12/2007

Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda   Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 EmptyJoi 24 Sept 2009, 21:58

mihairosioru a scris:
Facem schimb? Cedez zbor cu elicopteru' in data de 3 octombrie contra vizita la aeroport...

Laughing
Multumesc de oferta. Chiar as vrea, dar evident nu cred ca se poate. Si oricum pe 3 oct. sunt plecat din Bucuresti.

Apropo, ce scria mai exact in e-mail-ul de confirmare pentru zbor?
Sus In jos
valavia
Administrator
valavia


Numarul mesajelor : 2881
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/08/2008

Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda   Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 EmptyJoi 24 Sept 2009, 22:00

mihairosioru a scris:
Foarte interesant... la vizite aeroport nu ma primesc pentru ca am aplicat inainte de miezul noptii, deci inca de pe data de 21. La zburat cu elicopterul ma primesc, desi declar cu mana pe inima ca tot pe 21 septembrie am aplicat. Mai e cineva care nu a fost primit pt ca a aplicat inainte de miezul noptii in data de 21?

Ne-am cam luat-o la faza asta. Eu le-am scris un mail forte civilizat in care ii intrebam acelasi lucru, de ce erau formularele deschise, si in care imi exprimam regretul profund pentru ca au luat decizia asta. C'est la vie...

Mihai, esti sgur ca ai aplicat pt zbor inainte de ora 00:00, eu unul am unele rezerve in privinta asta Razz.

Geo a scris:
Ati aplicat pe data de 21 septembrie 2009.
Aplicatia dvs. nu a fost luata in considerare."
Acum stau si ma-ntreb... De ce au mai deschis insrierile de pe 21, cand de fapt se luau in considerare dupa 22...? In fine.
Nu mai inteleg nimic..

TheAce a scris:
Mda, fara cuvinte, si eu m-am inscris pe 21 si n-am primit nimic. De ce au mai deschis inscrierile daca tot nu aveau de gand sa le onoreze? Am vazut a doua zi pdf-ul cu inscrierile intre 22 si 23 dar nici prin cap nu mi-au trecut ca pot fi atat de capete patrate ca ma mai inscriam o data.


Din pacate asa-i romanu, nu a auzit de regulamente sau daca a auzit nu stie la ce folosesc. Daca acolo scrie negru pe alb ca DOAR pe 22 si 23 septembrie se accepta inscrieri voi ce ati inteles? Da erau active formularele pentru ca din punct de vedere tehnic, nu poti sa le urci pe site, sa le faci active si sa le si testezi intr-un minut. Nic a inteles despre ce este vorba si s-a inscris si pe 22.

In alta ordine de idei imi pare rau ca cei ce scriu aici nu stiu sa citeasca si ce s-a scris inaintea lor.
Sus In jos
mihairosioru
Flight Level 200
Flight Level 200



Numarul mesajelor : 266
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/12/2007

Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda   Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 EmptyJoi 24 Sept 2009, 22:45

Absolut sigur. Am facut rezervarea pentru zbor imediat dupa ce am facut-o pe cea pentru vizita.

Si eu m-am gandit ca poate ar fi mai bine sa astept pana la miezul noptii, dar nu am vrut sa stau treaz pana atunci asa ca din acest motiv m-am inscris mai devreme. I am guilty as charged...

valavia a scris:

Mihai, esti sgur ca ai aplicat pt zbor inainte de ora 00:00, eu unul am unele rezerve in privinta asta Razz.
Sus In jos
crokodilu
Membru activ



Numarul mesajelor : 625
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 19/11/2008

Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda   Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 EmptyJoi 24 Sept 2009, 23:34

crokodilu a scris:
M-am inscris la "vizita aeroport" in ambele zile insa adineauri mi-au venit doua emailui legate de "Porţi deschise la aeroport -Zboruri de agrement", pentru 26 si 03, cum ca nu mai sunt locuri. Am gresit eu oare undeva? Neutral
Am ajuns acasa si m-am uitat in cacheul browserului si vad ca totusi am aplicat la vizite iar raspunsul cum ca nu mai sunt locuri a venit pentru zboruri. Cred ca s-au incurcat biti pe undeva ... scratch
Sus In jos
http://valistoica.blogspot.com
propellerdream
Flight Level 400
Flight Level 400
propellerdream


Numarul mesajelor : 622
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 19/07/2008

Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda   Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 EmptyJoi 24 Sept 2009, 23:38

Vreau sa va dau o veste legata de ziua de 3 octombrie!

La mitingul/demonstratia aeriana de pe 3 va participa si Special Air Services cu intreaga flota: cele doua elicoptere Dauphin YR-SBS si YR-SCS si cu cele doua avioane Cessna 172 N (YR-SES) si Cessna 172 RG (YR-SFS).

La mansa lui YR-SCS se va afla formidabilul Valer Novac pe care l-ati vazut evoluand absolut spectaculos la mitingurile de la Ghimbav in a doua zi si la Buzau. Iar in avionul YR-SFS va evolua Bogdan Martin, un pilot foarte experimentat care va arata ca si Cessna e un avion interesant, chiar daca nu e de acrobatie Very Happy

Aeronavele vor sosi in formatie de la Clinceni. Eu voi fi la mansa la YR-SES si, ca un pilot incepator ce sint (vreo 67 de ore), licentiat PPL abia in primavara, ca absolvent al scolii de pilotaj de la Special Air Services, voi fi cap de formatie ca e mai simplu Smile

Pot sa va divulg ca organizarea celor de la AICHB este exemplara, cel putin la nivelul documentatiei de organizare si a procedurilor stabilite. Sper sa fie un miting foarte reusit in care vom vedea o multime de aeronave militare si civile. Va fi si o parada a aeronavelor de la SSAvC. See you there... from above Very Happy
Sus In jos
http://www.propellerdream.ro
benighted
Airport Level
Airport Level
benighted


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 38
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/09/2009

Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: SSAvC   Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 EmptyJoi 24 Sept 2009, 23:58

Ia, sa fac si eu reclama Very Happy

Scoala Superioara de Aviatie Civila va participa in prima simbata doar cu EC-155, cu care vom face 6 plimbari cu cite 6 norocosi, pe care insa i-a ales aeroportul si nu noi.

In cel de-al doilea week-end, vom veni cu EC-155, 2 bucati EC-120, si 4 Cessna 172. In afara de partea de plimbari cu EC155 nu stiu ce o sa se mai faca, eu cu alea-s responsabil.

Cunoscind atitudinea institutiei fata de popularizarea activitatii si fata de atragerea de clienti, nu pot decit sa recomand sa vizitati site-ul scolii cit mai des si sa cereti informatiile lipsa direct de la sursa.

See you there cyclops
Sus In jos
http://www.aviationacademy.ro
mihaiatanasie
Membru activ
mihaiatanasie


Numarul mesajelor : 2388
Varsta : 66
Localizare : Rosiorii de Vede & Brasov
Data de inscriere : 27/06/2008

Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda   Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 EmptyVin 25 Sept 2009, 07:48

Se aude ca se strica vremea pana sambata viitoare. Se speram ca, asa cum se intampla de multe ori, meteo in ca nu stie precis si ca va afla vineri ca urmeaza cer senin!
Sus In jos
http://unursinnoras.blog-gratuit.ro/
valavia
Administrator
valavia


Numarul mesajelor : 2881
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/08/2008

Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda   Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 EmptyVin 25 Sept 2009, 11:15

Cei care au primit doua email-uri, unul de acceptare si unul de respingere a cererii de inscriere, le-au primit pentru ca s-au inscris de doua ori. Email-ul de acceptare este cel valid.
Sus In jos
adic
Flight Level 100
Flight Level 100



Numarul mesajelor : 105
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/11/2008

Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda   Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 EmptyVin 25 Sept 2009, 12:15

Vali, daca ajung la 13:05 in loc de 13:00 mai gasesc pe cineva la meeting point? Vreau sa vin cu trenul si ala ajunge la 12:48 in statie, plus cele 7-10 minute pana la aeroport.
Sus In jos
valencio
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 44
Varsta : 58
Localizare : Otopeni
Data de inscriere : 21/09/2009

Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda   Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 EmptyVin 25 Sept 2009, 12:24

adic a scris:
Vali, daca ajung la 13:05 in loc de 13:00 mai gasesc pe cineva la meeting point? Vreau sa vin cu trenul si ala ajunge la 12:48 in statie, plus cele 7-10 minute pana la aeroport.

La meeting point va fi permanent cineva pana la incheierea actiunii. Se recomanda ca intarzierile, daca apar, sa nu depaseasca 5 minute...
Sus In jos
adic
Flight Level 100
Flight Level 100



Numarul mesajelor : 105
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/11/2008

Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda   Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 EmptyVin 25 Sept 2009, 12:26

Multzam. In felul asta impusc 2 iepuri dintr-o lovitura. Copiilor mei le plac atat trenurile cat si avioanele Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda   Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Porti deschise la Aeroportul Henri Coanda
Sus 
Pagina 2 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» 40 de ani de activitate a AIHCB - Porti deschise
» Incident aviatic pe aeroportul Henri Coanda
» Aeroportul Bucuresti ( Henri Coanda/Otopeni ) - Mai 2012
» Aeroportul Bucuresti (Henri Coanda / Otopeni) - Mai 2009
» Aeroportul Bucuresti (Henri Coanda/Otopeni) - Mai 2010

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: DIVERSE/OFF-TOPIC :: Stiri din aviatie - Aviation News-
Mergi direct la: