ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Bucuresti - Cluj - Bucuresti / Wizz / 12 lei

In jos 
+2
Cayenne
crizatu
6 participanți
AutorMesaj
crizatu
Airport Level
Airport Level
crizatu


Numarul mesajelor : 47
Localizare : LRCL
Data de inscriere : 20/03/2008

Bucuresti - Cluj - Bucuresti / Wizz / 12 lei Empty
MesajSubiect: Bucuresti - Cluj - Bucuresti / Wizz / 12 lei   Bucuresti - Cluj - Bucuresti / Wizz / 12 lei EmptyJoi 20 Mar 2008, 15:16

Nu-mi vine sa cred ca nu stiti de asta!

Deci... si prin urmare Very Happy

Bucuresti - Cluj = 12 lei
Cluj - Bucuresti = 12 lei

Dus-intors = 24 lei

Ce mai stati? Smile) Sa crape serverele lu' Wizz! Smile)

Preturile astea sunt CU TOATE TAXELE incluse, inclusiv taxa de administrare a platii! (cine mere cu wizz stie despre ce vorbesc).
Sus In jos
http://crizatu.wordpress.com
Cayenne
Flight Level 300
Flight Level 300
Cayenne


Numarul mesajelor : 385
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/01/2008

Bucuresti - Cluj - Bucuresti / Wizz / 12 lei Empty
MesajSubiect: Re: Bucuresti - Cluj - Bucuresti / Wizz / 12 lei   Bucuresti - Cluj - Bucuresti / Wizz / 12 lei EmptyVin 23 Mai 2008, 22:05

Vreau si eu sa plec in iunie mai pe la sfarsitul lunii o zi dus-intors la Cluj cu Wiz si pe bune daca ma descurc pe site-ul lor. HELP!
Sus In jos
eddyz
Flight Level 100
Flight Level 100
eddyz


Numarul mesajelor : 167
Varsta : 37
Localizare : Canada
Data de inscriere : 06/04/2008

Bucuresti - Cluj - Bucuresti / Wizz / 12 lei Empty
MesajSubiect: Re: Bucuresti - Cluj - Bucuresti / Wizz / 12 lei   Bucuresti - Cluj - Bucuresti / Wizz / 12 lei EmptyVin 23 Mai 2008, 22:38

Cayenne a scris:
Vreau si eu sa plec in iunie mai pe la sfarsitul lunii o zi dus-intors la Cluj cu Wiz si pe bune daca ma descurc pe site-ul lor. HELP!

Nu mai sunt zboruri in aceasi zi dus intors. Singura posibilitate e sa stai 2 zile in Cluj.
Avionul de la CLuj ajunge la 19:15 la bucuresti , iar din bucuresti are plecarea de la ora 19:45.
- eventual ar fi zboruri urmatoarea zi (depinde de data), dar e mai scump
Cea mai buna varianta e sa mergi Dum 29 Iun 08 si sa te intorci a doua zi si e 32 RON total
Sus In jos
crizatu
Airport Level
Airport Level
crizatu


Numarul mesajelor : 47
Localizare : LRCL
Data de inscriere : 20/03/2008

Bucuresti - Cluj - Bucuresti / Wizz / 12 lei Empty
MesajSubiect: Re: Bucuresti - Cluj - Bucuresti / Wizz / 12 lei   Bucuresti - Cluj - Bucuresti / Wizz / 12 lei EmptyMar 09 Dec 2008, 22:44

Am facut un mic site/blog pe wordpress pentru a aduna semnaturi de la persoane care vor cursa asta inapoi.

http://cljtobbu.wordpress.com/about/

Sign today Razz
Sus In jos
http://crizatu.wordpress.com
Nic
Administrator
Nic


Numarul mesajelor : 750
Varsta : 40
Localizare : München
Data de inscriere : 24/12/2007

Bucuresti - Cluj - Bucuresti / Wizz / 12 lei Empty
MesajSubiect: Re: Bucuresti - Cluj - Bucuresti / Wizz / 12 lei   Bucuresti - Cluj - Bucuresti / Wizz / 12 lei EmptyMar 09 Dec 2008, 22:51

Nu-i rea initiativa... Nu stiu insa cat succes o sa aiba.

Dar stai sa pricep, ai vrea ca aceasta cursa sa fie reluata, insa tot la acest pret de 12 lei? Pentru ca e ca si cum ai spune ca vrei sa-i faci sa piarda bani si sa faca acte de caritate.
Si eu am zburat cu ei tot pe acesti bani, dar e clar ca ruta n-are cum sa reuseasca platindu-se doar atat de putin.

Oricum, mult succes!
Sus In jos
crizatu
Airport Level
Airport Level
crizatu


Numarul mesajelor : 47
Localizare : LRCL
Data de inscriere : 20/03/2008

Bucuresti - Cluj - Bucuresti / Wizz / 12 lei Empty
MesajSubiect: Re: Bucuresti - Cluj - Bucuresti / Wizz / 12 lei   Bucuresti - Cluj - Bucuresti / Wizz / 12 lei EmptyMar 09 Dec 2008, 23:37

Nu neaparat la 12 lei, as plati si mai mult, insa 100 euro la Tarom pentru un dus-intors e prea scump, cel putin pentru mine. De obicei la Wizz cand nu era 12 lei, era 90 cu tot cu taxa de administrare a platii, asadar ieseai la pret de tren... era foarte ok, oricum!
Sus In jos
http://crizatu.wordpress.com
crisvsv
Flight Level 200
Flight Level 200
crisvsv


Numarul mesajelor : 236
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/12/2007

Bucuresti - Cluj - Bucuresti / Wizz / 12 lei Empty
MesajSubiect: Re: Bucuresti - Cluj - Bucuresti / Wizz / 12 lei   Bucuresti - Cluj - Bucuresti / Wizz / 12 lei EmptyMier 10 Dec 2008, 00:54

wooow ce preturi Very Happy Super ieftin Very Happy (ma refer in general la astia Very Happy )
Hmmmm
Sus In jos
Mengelaus
Fotograf
Mengelaus


Numarul mesajelor : 4083
Varsta : 42
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 23/06/2008

Bucuresti - Cluj - Bucuresti / Wizz / 12 lei Empty
MesajSubiect: Re: Bucuresti - Cluj - Bucuresti / Wizz / 12 lei   Bucuresti - Cluj - Bucuresti / Wizz / 12 lei EmptyMar 16 Dec 2008, 08:45

Crizatu, eu stiu ca cei de la WizzAir au spus ca vor relua cursele de Clj-Bbu-Clj, incepand cu sezonul de vara.Intreruperea a fost facuta doar pentru perioada de iarna, pentru ca scadeau numarul de pasageri si nu le merita.
Sus In jos
crisvsv
Flight Level 200
Flight Level 200
crisvsv


Numarul mesajelor : 236
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/12/2007

Bucuresti - Cluj - Bucuresti / Wizz / 12 lei Empty
MesajSubiect: Re: Bucuresti - Cluj - Bucuresti / Wizz / 12 lei   Bucuresti - Cluj - Bucuresti / Wizz / 12 lei EmptyMar 16 Dec 2008, 11:02

In cazu' astaaaaa Very Happy Very Happy Oricum abia astept vara Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bucuresti - Cluj - Bucuresti / Wizz / 12 lei Empty
MesajSubiect: Re: Bucuresti - Cluj - Bucuresti / Wizz / 12 lei   Bucuresti - Cluj - Bucuresti / Wizz / 12 lei Empty

Sus In jos
 
Bucuresti - Cluj - Bucuresti / Wizz / 12 lei
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cluj-Bucuresti cu Wizz.... poate la anul
» Wizz Air (W6 / WZZ)
» Inedit - CLUJ: Scandal pe aeroport Wizz Air - Cluj - Forli (VIDEO)
» AEROPORTUL CLUJ - STIRI - DISCUTII
» Bucuresti - Milano (Bergamo) cu Wizz Air

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: DIVERSE/OFF-TOPIC :: Bilete de avion si transport - Airline Route and Ticket Information-
Mergi direct la: