ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Propunere expozitie pe teme aviatica

In jos 
+11
hayabusa
arianne
electric
horizob
llobregat
coropijnita
YR-SND
V.I.D.
eugen
vishzu
Flori
15 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Flori
Fotograf
Flori


Numarul mesajelor : 765
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/01/2009

Propunere expozitie pe teme aviatica - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere expozitie pe teme aviatica   Propunere expozitie pe teme aviatica - Pagina 2 EmptyJoi 21 Mai 2009, 19:50

Inca nu am stabilit costurile printari, sper sa avem parte de ceva oferte atragatoare..

Legat de rame... IKEA Rulz.,.. Razz
Sus In jos
http://www.syhaya.blogspot.com
RATus
Administrator
RATus


Numarul mesajelor : 1497
Varsta : 40
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 29/12/2007

Propunere expozitie pe teme aviatica - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere expozitie pe teme aviatica   Propunere expozitie pe teme aviatica - Pagina 2 EmptyDum 31 Mai 2009, 01:50

va prezint posterul si sigla evenimentului. (datele si siglele partenerilor sunt provizorii, urmeaza sa primim variante finale si speram, mai multi sponsori )

Propunere expozitie pe teme aviatica - Pagina 2 Poster10
Sus In jos
Mengelaus
Fotograf
Mengelaus


Numarul mesajelor : 4083
Varsta : 42
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 23/06/2008

Propunere expozitie pe teme aviatica - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere expozitie pe teme aviatica   Propunere expozitie pe teme aviatica - Pagina 2 EmptyDum 31 Mai 2009, 05:24

Bravo RATus, arata super fain!! Daca as vedea afisul asta clar, m-as duce la expozitie.
Sus In jos
flysebi
Flight Level 400
Flight Level 400
flysebi


Numarul mesajelor : 437
Varsta : 34
Localizare : bucharest
Data de inscriere : 07/03/2009

Propunere expozitie pe teme aviatica - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere expozitie pe teme aviatica   Propunere expozitie pe teme aviatica - Pagina 2 EmptyDum 31 Mai 2009, 09:37

cheers

ai de la mine 3 beri cand vi la miting
e un vis afisul Shocked
Sus In jos
http://pilotmagazin.ro/
electric
Membru activ
electric


Numarul mesajelor : 1166
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 10/03/2008

Propunere expozitie pe teme aviatica - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere expozitie pe teme aviatica   Propunere expozitie pe teme aviatica - Pagina 2 EmptyLun 01 Iun 2009, 11:56

SUPERB!!!!
@ratus! Fotografie de aviatie. fotografia aeriana e cea facuta din aer.. deasemeni daca e posibil sigla noastra sa apara direct fara patratul ala gri? iti dau eu corelul alb...
Sus In jos
mihaiatanasie
Membru activ
mihaiatanasie


Numarul mesajelor : 2388
Varsta : 66
Localizare : Rosiorii de Vede & Brasov
Data de inscriere : 27/06/2008

Propunere expozitie pe teme aviatica - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere expozitie pe teme aviatica   Propunere expozitie pe teme aviatica - Pagina 2 EmptyLun 15 Iun 2009, 21:43

Cum de n-am vazut pana acum topicul asta?
Extraordinara idee!
Daca e nevoie de pile la MAv, as fi si eu bun la ceva, desi cred ca toate usile sunt deschise.
Totusi, ma gandesc ... sala aia e faina, dar cei care nu cunosc muzeul nu vor intra acolo, decat imbiati. Nu ar fi mai bine sa il rugam pe dl comandant sa ofere un loc la etaj, pe langa celelalte expozitii?
Si ma mai gandesc la ceva .. daca expozitia ar deveni itineranta? Poate chiar sa treaca si prin orase unde nu exista aeroporturi sau aerocluburi, ar fi un mijloc de promovare a aviatiei (si al spottingului).
Sus In jos
http://unursinnoras.blog-gratuit.ro/
Flori
Fotograf
Flori


Numarul mesajelor : 765
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/01/2009

Propunere expozitie pe teme aviatica - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere expozitie pe teme aviatica   Propunere expozitie pe teme aviatica - Pagina 2 EmptyLun 15 Iun 2009, 22:58

Dap, usile sunt deschise..

Imi pare rau ca nu am mai apucat sa postez aici, sa va tin la curent cu ce se intampla, dar.. multa treaba..


So, am fost la muzeu, avem confirmarea oficiala ca facem parte din programul lor de Ziua Aviatiei (pe care ei il tin in perioada 18-20 iulie) noi fiind programati pe 18 iulie, (nu s-a stabilit ora)

Vom avea unul din holurile mari de sus (cel din stanga, cum intrii in muzeu), precum si sala de conferinte (pentru conferinta, logic)

O sa vedem cum facem pentru partea din expozitie dedicata lui Misu Tzone, unde o vom pozitiona. Clar, va fi bine delimitata de expozitia in sine..
Sus In jos
http://www.syhaya.blogspot.com
mihaiatanasie
Membru activ
mihaiatanasie


Numarul mesajelor : 2388
Varsta : 66
Localizare : Rosiorii de Vede & Brasov
Data de inscriere : 27/06/2008

Propunere expozitie pe teme aviatica - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere expozitie pe teme aviatica   Propunere expozitie pe teme aviatica - Pagina 2 EmptyLun 15 Iun 2009, 23:02

In stanga? Langa Doru Davidovici si Ion Taralunga!
Sus In jos
http://unursinnoras.blog-gratuit.ro/
Flori
Fotograf
Flori


Numarul mesajelor : 765
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/01/2009

Propunere expozitie pe teme aviatica - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere expozitie pe teme aviatica   Propunere expozitie pe teme aviatica - Pagina 2 EmptyLun 15 Iun 2009, 23:03

din cate am inteles, ne vor da sus, in stanga, tot peretele de la bar pana la celelate scari..
Sus In jos
http://www.syhaya.blogspot.com
electric
Membru activ
electric


Numarul mesajelor : 1166
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 10/03/2008

Propunere expozitie pe teme aviatica - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere expozitie pe teme aviatica   Propunere expozitie pe teme aviatica - Pagina 2 EmptyMar 16 Iun 2009, 09:33

mihaiatanasie a scris:
In stanga? Langa Doru Davidovici si Ion Taralunga!

Expozitia Davidovici nu mai exista, au scos-o a doua zi dupa ce am fost cu totii acolo.
Sus In jos
Flori
Fotograf
Flori


Numarul mesajelor : 765
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/01/2009

Propunere expozitie pe teme aviatica - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere expozitie pe teme aviatica   Propunere expozitie pe teme aviatica - Pagina 2 EmptyJoi 18 Iun 2009, 14:33

Hello Guys!!!


Cine e dornic de implicare in Expozitie? Daca sunt doritor, dati-mi un mesaj (privat, sa nu facem spam aiurea) si stabilim detaliile....
Sus In jos
http://www.syhaya.blogspot.com
Continut sponsorizat





Propunere expozitie pe teme aviatica - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere expozitie pe teme aviatica   Propunere expozitie pe teme aviatica - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Propunere expozitie pe teme aviatica
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Clinceni, 6 iunie, Ziua Copilului
» Expozitie fotografica FotoAVIA2009
» Propunere sectiune noua
» Sugestii organizare forum
» Tragedie aviatică în Rusia

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: FORUM :: Organizare si functionare - Forum Organisation & Management :: Proiecte-
Mergi direct la: