ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Mai exista aeroport in Timisoara?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Capt_Vio
Fotograf
Capt_Vio


Numarul mesajelor : 1327
Varsta : 43
Localizare : Canada
Data de inscriere : 04/01/2008

Mai exista aeroport in Timisoara? Empty
MesajSubiect: Mai exista aeroport in Timisoara?   Mai exista aeroport in Timisoara? EmptyJoi 12 Mar 2009, 23:21

"Mai exista aeroport in Timisoara?"....

Evident intrebarea mea nu-si are rost si e mai mult metaforica. Ce vreau sa spun e ca nu prea vad activitate de spotting / poze de pe TSR? Ce se intampla cu membrii de acolo? Question Question Question Nu gasim baieti si fete in Timisoara sa ne aduca poze mai multe? Trebuie sa luam mai mult exemplu de la Clujeni Wink... Care isi fac "datoria" ca eroii... lol!

Haideti baieti! Incurajez poze mai multe .... cheers
Sus In jos
allex
Membru activ
allex


Numarul mesajelor : 3096
Varsta : 51
Localizare : SATU MARE
Data de inscriere : 05/10/2008

Mai exista aeroport in Timisoara? Empty
MesajSubiect: Re: Mai exista aeroport in Timisoara?   Mai exista aeroport in Timisoara? EmptyVin 13 Mar 2009, 00:41

Ajung eu la TSR pe saptamana viitoare...FLOTA KRP !!!
Sus In jos
Alex_tm
Moderator
Alex_tm


Numarul mesajelor : 1835
Varsta : 34
Localizare : TIMISOARA - BANAT
Data de inscriere : 15/01/2009

Mai exista aeroport in Timisoara? Empty
MesajSubiect: Re: Mai exista aeroport in Timisoara?   Mai exista aeroport in Timisoara? EmptyVin 13 Mar 2009, 21:06

Mai exista...dar eu unu nu prea am timp...sa merg...si daca merg..."imi dau intalnire cu baietii de le SECURITATE" Neutral si sincer n`am chef sa ma cert cu ei...o sa`mi fac timp intr`o zi...si o sa merg!
Sus In jos
http://fanviola.piczo.com/?cr=5
Capt_Vio
Fotograf
Capt_Vio


Numarul mesajelor : 1327
Varsta : 43
Localizare : Canada
Data de inscriere : 04/01/2008

Mai exista aeroport in Timisoara? Empty
MesajSubiect: Re: Mai exista aeroport in Timisoara?   Mai exista aeroport in Timisoara? EmptySam 14 Mar 2009, 01:10

Alex_tm a scris:
Mai exista...dar eu unu nu prea am timp...sa merg...si daca merg..."imi dau intalnire cu baietii de le SECURITATE" Neutral si sincer n`am chef sa ma cert cu ei...o sa`mi fac timp intr`o zi...si o sa merg!

Da, nasol, dar am crezut ca seful aeroportului (dupa cum spunea intr-un articol) nu are probleme cu asa ceva... (cu Spotterii)
Sus In jos
Alex_tm
Moderator
Alex_tm


Numarul mesajelor : 1835
Varsta : 34
Localizare : TIMISOARA - BANAT
Data de inscriere : 15/01/2009

Mai exista aeroport in Timisoara? Empty
MesajSubiect: Re: Mai exista aeroport in Timisoara?   Mai exista aeroport in Timisoara? EmptySam 14 Mar 2009, 15:48

Ca as merge...cu mare placere...ca sunt din Timisoara...si normal ca vreau sa pun poze de la noi...dar na..nu vreau sa merg sa ma cert..si chestii din astea...asa ca ma las pagubas...si mai bine fac poze la Ferihegy 2 Budapest.
Sus In jos
http://fanviola.piczo.com/?cr=5
Continut sponsorizat





Mai exista aeroport in Timisoara? Empty
MesajSubiect: Re: Mai exista aeroport in Timisoara?   Mai exista aeroport in Timisoara? Empty

Sus In jos
 
Mai exista aeroport in Timisoara?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Transfer gara - aeroport Timisoara
» Locatii de spotting la Timisoara (aeroport, aerodrom...)
» AEROPORTUL TRAIAN VUIA/TIMISOARA - STIRI - DISCUTII
» Miting aviatic aeroport Timisoara 12 iulie
» Timişoara rămâne cel mai mare aeroport regional din România..

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: DIVERSE/OFF-TOPIC :: Discutii generale - Aviation Chat-
Mergi direct la: