ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 IGC Online Pilot Survey

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
gogu
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 79
Data de inscriere : 13/02/2009

IGC Online Pilot Survey Empty
MesajSubiect: IGC Online Pilot Survey   IGC Online Pilot Survey EmptyMar 24 Feb 2009, 23:16

Pentru cei pasionati de planorism.
Am primit primit astazi acest e-mail de la FAI. Ar fi bine daca studiul este completat de cat mai multi piloti planoristi pentru a analiza unde sta Romania in comparatie cu alte tari:

The IGC is conducting a worldwide survey of glider pilots.

The survey aims to better understand the issues faced by glider pilots in different countries, assess the quality of experience enjoyed by members of our sport and map out the nature of the global soaring community.

We would like to hear about your experiences as a glider pilot and your views on soaring. Your responses will help us in defining development strategies for our sport.

I invite you to participate in the survey, by following the link below:

http://igc-survey.fai.org/

--
Alexander Georgas
Chairman
IGC Country Development Working Group
Sus In jos
Virusu
Moderator
Virusu


Numarul mesajelor : 2688
Varsta : 38
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 30/12/2007

IGC Online Pilot Survey Empty
MesajSubiect: Re: IGC Online Pilot Survey   IGC Online Pilot Survey EmptyMar 24 Feb 2009, 23:59

am facut si eu chestionarul Smile e foarte interesant si chiar mi-au placut intrebarile lor Smile
partea nasoala e ca m-a luat un dor de hoinarit pe cerul patriei de imi vine sa....
offff
Sus In jos
 
IGC Online Pilot Survey
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pilot asleep, co-pilot on tablet
» Tarom (RO / ROT)
» Planorism
» Wizz Air (W6 / WZZ)
» Avioane cu care ati zburat

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: DIVERSE/OFF-TOPIC :: Stiri din aviatie - Aviation News-
Mergi direct la: