ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta

In jos 
+15
metalactual
B32fly
gabi-737
Voicu
bobocell
valavia
Ioan-Adrian Popa
Virusu
ALMI
gaudi
horizob
eugen
kill3r999
YR-DNY
Capt_Vio
19 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
gabi-737
Membru activ
gabi-737


Numarul mesajelor : 4453
Varsta : 47
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 26/12/2007

Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta   Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta - Pagina 2 EmptyDum 05 Oct 2008, 13:40

Faina povestire Cayenne, ai talent la scris, devii un spottero-scriitor Very Happy , imi place sa citesc relatarile tale...Vad ca ai facut poze lejer de la bar, eu nu prea am indraznit.
Sus In jos
Cayenne
Flight Level 300
Flight Level 300
Cayenne


Numarul mesajelor : 385
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/01/2008

Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta   Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta - Pagina 2 EmptyDum 05 Oct 2008, 22:57

Poze "lejere"... Very Happy am stat cu telefonul in mana continuu. Am peste 20 de filmulete...cu plecari, sosiri, debarcari, imbarcari etc. Stii ca eu nu am retineri la pozat avioane!
Sus In jos
Balaurul
Flight Level 100
Flight Level 100
Balaurul


Numarul mesajelor : 107
Varsta : 44
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 03/06/2008

Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta   Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta - Pagina 2 EmptyMier 29 Oct 2008, 17:06

Salut Vio !
Abia acum am citit raportul tau ! E super ! La fel sunt si pozele !
Una dintre ele mi-a atras atentia.
Cred ca esti primul spotter roman care a pozat(si postat) asa ceva. Priveste in fata hangarului !
E ceea ce cred eu sau ma insel ? Shocked Felicitari ! Smile
Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta - Pagina 2 Dsc_0210
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta   Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta - Pagina 2 EmptyMier 29 Oct 2008, 17:38

Una bucata Concorde pare a fii in respectiva poza.... Cand, de unde si cu ce ocazie Very Happy
Sus In jos
Capt_Vio
Fotograf
Capt_Vio


Numarul mesajelor : 1327
Varsta : 43
Localizare : Canada
Data de inscriere : 04/01/2008

Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta   Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta - Pagina 2 EmptyMier 29 Oct 2008, 17:39

Balaurul si kkk,

Exact... Am facut acea poza in timp ce aterizam la New-York, pe 31 August 2008... Ce cauta acolo, habar nu am...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta   Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta - Pagina 2 EmptyMier 29 Oct 2008, 18:08

Capt_Vio a scris:
Balaurul si kkk,

Exact... Am facut acea poza in timp ce aterizam la New-York, pe 31 August 2008... Ce cauta acolo, habar nu am...

Sper ca il expun pe undeva si nu il transforma in Tiatan si aluminiu vechi ca atunci......... le spunem vorbe de duh de nu se vad
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta   Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta - Pagina 2 EmptyMier 29 Oct 2008, 22:35

gabi-737 a scris:
Fain trip reportul, ai avut ceva rabdare sa pui atatea poze.
Ceva e de remarcat : oriunde zbori ai parte sa stai langa o tipa...cum reusesti???


"Numarandu-ma" printre cele doua tipe langa care a stat Vio ca pasager, imi permit sa imi dau cu parerea: Vio, a fost cel mai frumos zbor din viata mea, cel mai frumos zbor din cele 9 pe care le-am avut in concediul meu din SUA de anul asta, cel mai dragut "vecin" si cel mai ...

Pentru cei care nu il cunosc personal pe Vio, vi-l recomand! E o bomba de entuziasm. Pe mine m-a molipsit iremediabil.
bounce
Sus In jos
Capt_Vio
Fotograf
Capt_Vio


Numarul mesajelor : 1327
Varsta : 43
Localizare : Canada
Data de inscriere : 04/01/2008

Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta   Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta - Pagina 2 EmptyMier 29 Oct 2008, 23:44

ImissV a scris:
gabi-737 a scris:
Fain trip reportul, ai avut ceva rabdare sa pui atatea poze.
Ceva e de remarcat : oriunde zbori ai parte sa stai langa o tipa...cum reusesti???


"Numarandu-ma" printre cele doua tipe langa care a stat Vio ca pasager, imi permit sa imi dau cu parerea: Vio, a fost cel mai frumos zbor din viata mea, cel mai frumos zbor din cele 9 pe care le-am avut in concediul meu din SUA de anul asta, cel mai dragut "vecin" si cel mai ...

Pentru cei care nu il cunosc personal pe Vio, vi-l recomand! E o bomba de entuziasm. Pe mine m-a molipsit iremediabil.
bounce


affraid E ultimul loc unde ma asteptat sa-mi trimiti mesaj!... Wow... Mersi de comentarii, dar m-am simtit bine stand de vorba cu tine... Au trecut cele 13 ore destul de repede, nu-i asa?
Sus In jos
eddyz
Flight Level 100
Flight Level 100
eddyz


Numarul mesajelor : 167
Varsta : 37
Localizare : Canada
Data de inscriere : 06/04/2008

Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta   Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta - Pagina 2 EmptyJoi 31 Mar 2011, 14:50

Capt_Vio , mai ai cumva poze cu casa pe care ati inchiriat-o? Am fost si eu in makarska acum un an, si cred ca am stat in aceasi casa in care te-ai cazat tu. In orice caz, mi-au placut pozele, si mi-au amintit de vacanta .
Sus In jos
Capt_Vio
Fotograf
Capt_Vio


Numarul mesajelor : 1327
Varsta : 43
Localizare : Canada
Data de inscriere : 04/01/2008

Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta   Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta - Pagina 2 EmptyJoi 31 Mar 2011, 19:37

eddyz a scris:
Capt_Vio , mai ai cumva poze cu casa pe care ati inchiriat-o? Am fost si eu in makarska acum un an, si cred ca am stat in aceasi casa in care te-ai cazat tu. In orice caz, mi-au placut pozele, si mi-au amintit de vacanta .


Cred ca da. Trebuie sa le caut. Au trecut vreo 2.5 ani de atunci Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta   Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Excursia mea in Romania si Croatia - (multe poze) SEA JFK OTP cu Delta
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Excursia mea in Korea de Sud (460+ poze) Partea 1 din 2
» Excursia mea in Korea de Sud (460+ poze) Partea 2 din 2
» AIR INUIT MONTRÉAL (CYUL) - PUVIRNITUQ (CYPX) - SALLUIT (CYZG)
» Excursia anului: Strabatand America si Canada cu avionul si masina (+200 poze)
» Trip la Londra - Spotting la Heathrow si zbor inapoi la BRU cu United 777 (multe poze)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: SPOTTING :: Trip Reports-
Mergi direct la: