ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII

In jos 
+65
Andrei
AlexCC
AIR06
BlackMamba
LRCV
vishzu
mishwall
Cipri
razvangugila
LRBS
laur_visan
AlexC
Andrei_RC
YR-BGP
Edi
46Pilot
mihaiatanasie
sergiu
fly_emirates
neobluenet
Iulius
Catalin80
k0b3
mckingtom
flight
shouriken
cristy_g1
albyna05
Stefan
roger
mario antonio
atr_42_500
alinteanu
fularU
tepes_voda
daryus_i
Balki
CalinCLJ
Geo
danutztgv16
lrbc
Dylan
arianne
v-twin
gaudi
Thomas
NATO
eugen
kampfmaschine
neagu_laurentiu
Mengelaus
b707nicolae
claudiup
cipi_TM
Griff
Virusu
valavia
bobocell
airbusA380
gabi-737
ovidiu51
Spark
aegean
RATus
Cayenne
69 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Urmatorul
AutorMesaj
Griff
Moderator
Griff


Numarul mesajelor : 1400
Varsta : 40
Localizare : two steps from Hell
Data de inscriere : 27/09/2008

AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 EmptyJoi 13 Oct 2011, 23:20

daryus_i a scris:
luna trecuta am fost la Baneasa sa iau pe cineva de la aeroport, pe la ora 23...si am observat intr-un colt mai indepartat al aeroportului un laser verde foarte puternic. stie cineva pt ce este folosit? ms

N-am idee, dar sint alti imbecili care se plictisesc si pun lasere pe avioane.
Sus In jos
tepes_voda
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 45
Varsta : 48
Localizare : Mannheim
Data de inscriere : 16/09/2009

AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 EmptyVin 14 Oct 2011, 17:13

Laserul verde este de fapt echipamentul de speriat animale si pasari si nu este indreptat catre aeronave
Sus In jos
fularU
Fotograf
fularU


Numarul mesajelor : 1725
Varsta : 56
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 22/04/2009

AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 EmptyVin 14 Oct 2011, 21:33

tepes_voda a scris:
Laserul verde este de fapt echipamentul de speriat animale si pasari si nu este indreptat catre aeronave

Noaptea ...la ora 23.00 ????? Interesanta ,,scula''...... Smile
Sus In jos
gaudi
Membru activ
gaudi


Numarul mesajelor : 1152
Varsta : 46
Localizare : Ploiesti / Bucuresti
Data de inscriere : 17/07/2008

AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 EmptySam 15 Oct 2011, 14:57

fularU a scris:
Noaptea ...la ora 23.00 ????? Interesanta ,,scula''...... Smile

Alunga pasarile... de noapte Wink

Later edit: VIDEO: Cel mai mare pericol pentru avioane vine de pe Pământ. "Cine face asta riscă 20 DE ANI DE ÎNCHISOARE"
Sus In jos
alinteanu
Airport Level
Airport Level
alinteanu


Numarul mesajelor : 29
Varsta : 46
Localizare : Harghita
Data de inscriere : 26/06/2010

AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 EmptySam 15 Oct 2011, 18:40

Acelasi laser verde l-am vazut si eu acum o luna cand am plecat de pe Baneasa dimineata la ora 7. Din ce am vazut, parea amplast pe la mijlocul pistei si facea o miscare de rotatie odata la 2-3 minute
Sus In jos
daryus_i
Flight Level 100
Flight Level 100



Numarul mesajelor : 107
Varsta : 43
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 17/02/2010

AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 EmptyVin 21 Oct 2011, 10:09

alinteanu a scris:
Acelasi laser verde l-am vazut si eu acum o luna cand am plecat de pe Baneasa dimineata la ora 7. Din ce am vazut, parea amplast pe la mijlocul pistei si facea o miscare de rotatie odata la 2-3 minute
eu am vazut laser-ul de la poarta si nu mi-am dat seama exact de pozitia lui mai ales ca era pe la ora 23,00..si exact miscarea aceea de rotatie o facea...eram curios la ce ajuta.
Sus In jos
daryus_i
Flight Level 100
Flight Level 100



Numarul mesajelor : 107
Varsta : 43
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 17/02/2010

AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 EmptyVin 21 Oct 2011, 10:22

tepes_voda a scris:
Laserul verde este de fapt echipamentul de speriat animale si pasari si nu este indreptat catre aeronave
ms pt raspuns...interesanta smekeria Smile
Sus In jos
atr_42_500
Flight Level 400
Flight Level 400
atr_42_500


Numarul mesajelor : 1059
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/03/2008

AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Mutarea zborurilor low cost pe Otopeni va creşte preţul biletului   AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 EmptyJoi 10 Noi 2011, 13:52

Titlu: Mutarea zborurilor low cost pe Otopeni va creşte preţul biletului
Sursa: http://ziarero.antena3.ro/article/view/id/3582
Autor: --
Data: 10.11.2011

Citat :
Mutarea zborurilor low cost de pe Aeroportul Băneasa pe cel din Otopeni, care percepe tarife mai mari, este "cel mai rău lucru care se putea întâmpla aviaţiei", întrucât forţează companiile să scumpească biletele sau să iasă de pe piaţă, afirmă directorul executiv al Wizz Air, Jozsef Varadi, citat de Mediafax şi preluat de antena3.ro.

"Managementul Aeroportului Otopeni nu va face bine dacă forţează companiile low cost să se mute. Cred că Wizz Air are o poziţie destul de bună pe piaţă încât să nu plece, dar dacă va trebui să ne mutăm, vom fi forţaţi să ne revizuim capacitatea de transport şi tarifele. Cel mai rău lucru care se poate întâmpla pieţei de aviaţie este ca, din cauza unei decizii ca aceasta, companiile să plece şi să facă investiţii pe alte pieţe", a declarat într-o conferinţă de presă, Jozsef Varadi.
Sus In jos
alinteanu
Airport Level
Airport Level
alinteanu


Numarul mesajelor : 29
Varsta : 46
Localizare : Harghita
Data de inscriere : 26/06/2010

AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 EmptyDum 20 Noi 2011, 09:39

Ryanair care trebuia sa aterizeze la Constanta, va a ateriza la Baneasa, e cineva prin zona care sa traga cateva cadre?
Sus In jos
mario antonio
Membru activ



Numarul mesajelor : 1297
Varsta : 44
Localizare : Torino, Italia (TRN)
Data de inscriere : 07/08/2008

AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Aeroportul Bucuresti (Aurel Vlaicu/Baneasa) - Noiembrie 2011    AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 EmptyLun 21 Noi 2011, 10:31

Ciao tuturor,

O miscare pe BBU:
MD Douglas MD82 49139 1091 YR-MDK Ten Airways positioned 21nov11 BBU-RBA-DKR on wet-lease to? ex N822US.
Sus In jos
kampfmaschine
Moderator
kampfmaschine


Numarul mesajelor : 1927
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/01/2010

AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 EmptyMar 29 Noi 2011, 23:26

Titlu: 2,5 mil. euro pentru o cladire VIP pe aeroportul Baneasa, sa aiba investitorii “unde sa aterizeze”
Sursa: dailybusiness.ro
Autor: ***
Data: 29.11.2011

Citat :
Aeroportul Baneasa, care va intra in modernizare, va avea o cladire destinata curselor charter si VIP, care va presupune costuri de 2,5 milioane euro, pentru ca investitorii "sa aiba un loc unde sa aterizeze", a declarat marti ministrul Transporturilor, Anca Boagiu.
"Este prima etapa de modernizare a Aeroportului Baneasa, care isi va schimba destinatia. Cei care vin sa investeasca in Romania vor avea un loc unde sa aterizeze, sa vina sa isi investeasca banii", a spus Boagiu, dupa o vizita de lucru la santierul noii cladiri, relateaza Mediafax.

Capacitatea terminalului va fi de 30.000 de pasageri pe an si va fi pus in functiune inainte de Craciun, urmand ca finalizarea lucrarilor sa aiba loc in februarie anul viitor.

La parterul cladirii va exista o zona destinata prelucrarii fluxurilor de pasageri, iar la etaj o zona multifunctionala, care va cuprinde o sala de consiliu pentru intalniri de afaceri, una pentru prezentari si vizionari, o zona de relaxare si un spatiu pentru organizarea conferintelor de presa. Totodata, va fi amenajata o parcare auto in zona dedicata VIP.

Boagiu a afirmat ca aceia care sunt nemultumiti de mutarea zborurilor low cost pe Aeroportul Otopeni "nu au niciun motiv", intrucat preturile biletelor nu vor creste.

"Romanii care vor utiliza Aeroportul Otopeni vor avea ocazia sa astepte intr-un aeroport civilizat, nu intr-unul care arata ca o aerogara de provincie", a afirmat Boagiu.

Licitatia pentru elaborarea studiului de fezabilitate in vederea transformarii Aeroportului Baneasa intr-unul dedicat zborurilor business va fi lansata in decembrie. "Vom sti cat va costa dupa finalizarea studiului de fezabilitate", a spus Boagiu.
Sus In jos
mario antonio
Membru activ



Numarul mesajelor : 1297
Varsta : 44
Localizare : Torino, Italia (TRN)
Data de inscriere : 07/08/2008

AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 EmptyLun 05 Dec 2011, 10:23

Ciao tuturor,

O alta jucarie o sterge de pe BBU:
MD Douglas MD82 49502 1300 UR-CJQ Bukovyna Aviation Enterprise regd 01dec11, for delivery ex BBU ex G-CEPC.
Sus In jos
roger
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 54
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti/Toulouse
Data de inscriere : 31/08/2010

AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 EmptyVin 09 Dec 2011, 21:17

Tocmai ce a decolat un Lot de pe Baneasa
Sus In jos
roger
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 54
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti/Toulouse
Data de inscriere : 31/08/2010

AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 EmptyVin 09 Dec 2011, 21:24

Probabil o urgenta. Acum sunt in sala de plecari si l am vazut plecand. Vom vedea mai clar pe FlightRadar de ce cursa e vorba.
Sus In jos
kampfmaschine
Moderator
kampfmaschine


Numarul mesajelor : 1927
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/01/2010

AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 EmptyJoi 22 Dec 2011, 07:33

Titlu: Baneasa devine oficial aeroport dedicat pasagerilor de business
Sursa: wall-street.ro
Autor: ***
Data: 21.12.2011

Citat :
Aeroportul Aurel Vlaicu - Baneasa a deschis, in urma unei investitii de 2,5 milioane euro, un terminal dedicat pasagerilor de business, cu o suprafata de 1.500 de metri patrati.

"Este un proiect pe care il anuntam acum un an. Noul terminal va deservi aviatia privata intrucat din luna martie a anului viitor aeroportul Baneasa nu va mai gazdui aviatia low-cost, care va fi mutata pe Otopeni", a declarat la inaugurarea terminalului ministrul Transporturilor Anca Boagiu, citata de Mediafax.

Ea a recomandat operatorilor low-cost sa "isi reprime nemultumirile" cauzate de mutarea zborurilor la Otopeni, deoarece serviciile de la aeroportul Baneasa erau "sub cele intanite intr-o autogara undeva la tara".

Unele companii low-cost au reclamat cresterea costurilor odata cu transferul operatiunilor la Otopeni, sustinand ca serviciile sunt mult mai scumpe.

Terminalul are doua porti de imbarcare si o capacitate de 30.000 de pasageri pe an.

Finantarea investitiei a fost asigurata din sursele proprii ale Companiei Nationale Aeroporturi Bucuresti.
Sus In jos
Dylan
Moderator
Dylan


Numarul mesajelor : 4873
Varsta : 52
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 15/04/2008

AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 EmptyJoi 22 Dec 2011, 08:24

Si cateva fotografii de interior din Ziarul Financiar.
Sus In jos
Griff
Moderator
Griff


Numarul mesajelor : 1400
Varsta : 40
Localizare : two steps from Hell
Data de inscriere : 27/09/2008

AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 EmptyJoi 22 Dec 2011, 12:05

Fix in acel terminal business am avut eu biroul inainte Crying or Very sad
Sus In jos
Dylan
Moderator
Dylan


Numarul mesajelor : 4873
Varsta : 52
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 15/04/2008

AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 EmptyJoi 22 Dec 2011, 13:19

Lasa Griffule! Nu fi suparat! Cine rade la urma, rade mai bine! Razz

Oricum, arata bine biroul tau... Very Happy
BTW, salutari de la Doha!
Sus In jos
NATO
Flight Level 400
Flight Level 400



Numarul mesajelor : 764
Varsta : 57
Localizare : bucuresti-nord
Data de inscriere : 17/12/2008

AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 EmptyJoi 22 Dec 2011, 21:55

o poza realizata de un coleg,in primavara lui 2009; sper sa va placa

AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 BANEASADESUS1
Sus In jos
Stefan
Flight Level 100
Flight Level 100



Numarul mesajelor : 178
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 25/04/2008

AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 EmptyDum 25 Dec 2011, 09:39

Griff a scris:
Fix in acel terminal business am avut eu biroul inainte Crying or Very sad

La apimondia nu-ti mai place ?
Sus In jos
Griff
Moderator
Griff


Numarul mesajelor : 1400
Varsta : 40
Localizare : two steps from Hell
Data de inscriere : 27/09/2008

AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 EmptyDum 25 Dec 2011, 10:21

Stefan a scris:
Griff a scris:
Fix in acel terminal business am avut eu biroul inainte Crying or Very sad

La apimondia nu-ti mai place ?

Haha, hai la mine in birou si uita-te pe geam....sa facem o comparatie.
Sus In jos
Stefan
Flight Level 100
Flight Level 100



Numarul mesajelor : 178
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 25/04/2008

AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 EmptyMier 28 Dec 2011, 10:27

Griff a scris:
Stefan a scris:
Griff a scris:
Fix in acel terminal business am avut eu biroul inainte Crying or Very sad

La apimondia nu-ti mai place ?

Haha, hai la mine in birou si uita-te pe geam....sa facem o comparatie.

:-) Cum? Parcarea aia este extraordinara! :-):-):-)
Sus In jos
b707nicolae
Flight Level 100
Flight Level 100
b707nicolae


Numarul mesajelor : 110
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/04/2008

AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 EmptyMier 04 Ian 2012, 23:32

La Multi Ani pe 2012 topicului de Baneasa.
Azi pe la pranz am vazut pe Baneasa un ATR42 al Tarom, si mergand mai departe, se observa balizajul aprins pe o intensitate mai mare (specifica cetii), precum si ceata in lungul pistei. Mergand mai departe spre academia de politie, ceata era din ce in ce mai groasa, si deci presupun ca la Otopeni era si mai deasa. Intrebare: era un divert de la OTP?
Ca dupa vreo 45min dupa ce l-am vazut parcat, l-am vazut si decoland. (Si pe la 1-2 a mai decolat unul, dar nu am vazut ce scria pe el, posibil sa fi fost mai mult de unul).
Stie cineva ce era cu el/ele acolo? Si poate si ce ruta au facut pana inapoi la Otopeni Smile)
Sus In jos
gaudi
Membru activ
gaudi


Numarul mesajelor : 1152
Varsta : 46
Localizare : Ploiesti / Bucuresti
Data de inscriere : 17/07/2008

AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 EmptyJoi 05 Ian 2012, 16:34

S-a discutat aici.
Sus In jos
albyna05
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 17
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2009

AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 EmptyDum 08 Ian 2012, 13:55

La inceput de an,un vizitator surpriza pe BBU,Rinat Ahmetov,cu aeronava personala.Se zice ca sta 3 ore in Romania,poate trece cineva cu pentru poze,din imagini aeronava se afla langa parcarea din dn1.
Sus In jos
Continut sponsorizat





AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII    AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII   - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
AEROPORTUL AUREL VLAICU/ BANEASA - STIRI - DISCUTII
Sus 
Pagina 3 din 15Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Aeroportul Bucuresti (Aurel Vlaicu/Baneasa) - Octombrie 2014
» Aeroportul Bucuresti (Aurel Vlaicu/Baneasa) Mai 2011
» Aeroportul Bucuresti (Aurel Vlaicu / Baneasa) - Mai 2010
» Aeroportul Bucuresti (Aurel Vlaicu / Baneasa) - Mai 2009
» Aeroportul Bucuresti (Aurel Vlaicu/Baneasa) - Mai 2016

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: SPOTTING :: Aeroporturi din Romania - Romanian Airports :: Bucuresti - Aurel Vlaicu / Baneasa (BBU / LRBS)-
Mergi direct la: