ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Aeroportul Bucuresti ( Henri Coanda / Otopeni ) - Februarie 2010

In jos 
+23
alexandrumih
arianne
lyonezul
atr_42_500
malev2009
aegean
Mengelaus
laurus
eugen
Balki
gabi-737
B32fly
delu
Raduq
Dylan
valavia
kampfmaschine
k0b3
BOBO
Geo
Lery
cristi_avb
conu gica
27 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
codz
Airport Level
Airport Level
codz


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 05/01/2010

Aeroportul Bucuresti ( Henri Coanda / Otopeni ) - Februarie 2010 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Niki   Aeroportul Bucuresti ( Henri Coanda / Otopeni ) - Februarie 2010 - Pagina 3 EmptyMier 24 Feb 2010, 23:01

@conu gica .. in sfarsit poze cu Niki in Romania, poate le pui si pe topicul despre Niki, cred ca esti primul care a pozat un Niki in Ro Smile
Sus In jos
conu gica
Fotograf



Numarul mesajelor : 568
Varsta : 61
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/09/2009

Aeroportul Bucuresti ( Henri Coanda / Otopeni ) - Februarie 2010 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aeroportul Bucuresti ( Henri Coanda / Otopeni ) - Februarie 2010   Aeroportul Bucuresti ( Henri Coanda / Otopeni ) - Februarie 2010 - Pagina 3 EmptyMier 24 Feb 2010, 23:14

OK ,se face treaba !
Sus In jos
CalinCLJ
Membru activ



Numarul mesajelor : 1031
Varsta : 61
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 15/10/2008

Aeroportul Bucuresti ( Henri Coanda / Otopeni ) - Februarie 2010 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aeroportul Bucuresti ( Henri Coanda / Otopeni ) - Februarie 2010   Aeroportul Bucuresti ( Henri Coanda / Otopeni ) - Februarie 2010 - Pagina 3 EmptyJoi 25 Feb 2010, 00:42

Nu e premiera !
Niki a fost fotografiata in chiar prima zi de operare . Cautati tot pe OTP .
Sus In jos
Dylan
Moderator
Dylan


Numarul mesajelor : 4873
Varsta : 52
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 15/04/2008

Aeroportul Bucuresti ( Henri Coanda / Otopeni ) - Februarie 2010 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aeroportul Bucuresti ( Henri Coanda / Otopeni ) - Februarie 2010   Aeroportul Bucuresti ( Henri Coanda / Otopeni ) - Februarie 2010 - Pagina 3 EmptyJoi 25 Feb 2010, 09:08

CalinCLJ a scris:
Nu e premiera !
Niki a fost fotografiata in chiar prima zi de operare . Cautati tot pe OTP .
Primele poze cu Niki is pe prima pagina la februarie facute tot de conu gica.

Baieti, ar fi bine sa nu se posteze de doua ori in locuri diferite aceleasi imagini! Nu da bine la ... imagine... Very Happy
Sus In jos
delu
Membru activ
delu


Numarul mesajelor : 438
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/09/2008

Aeroportul Bucuresti ( Henri Coanda / Otopeni ) - Februarie 2010 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aeroportul Bucuresti ( Henri Coanda / Otopeni ) - Februarie 2010   Aeroportul Bucuresti ( Henri Coanda / Otopeni ) - Februarie 2010 - Pagina 3 EmptyJoi 25 Feb 2010, 21:09

laurus a scris:
hehe, ATF cu minivortex Very Happy super poze, alex!

stie cineva cum pot afla sambata dimineata, conditiile pentru a-mi da seama daca se aterizeaza pe 08 sau 26? si de asemenea, mai am o intrebare.. intrucat nu stiu ce se mai intampla cu permisele pentru spotting, si cum chiar nu vreau sa creez probleme colegilor pe viitor, este ok daca as folosi pentru a ma inalta schela aceea din ciment sau din ce-o fi care se afla cu cativa metri inainte de gardul aeroportului cum mergi spre Ploiesti? Intreb pentru ca nu as vrea sa ma intrebe vre-un agent de paza ce caut pe schela si mai ales de ce pozez punand in pericol accesul pe viitor Razz

Au fost azi niste colegi de ai mei, merge foarte repede treaba, te-as sfatui sa faci si tu la fel, urmand instructiunile de pe linkul dat de arianne, dupa nu te doare capul.
Sus In jos
http://claudiuprioroc.blogspot.com
Vizitato
Vizitator




Aeroportul Bucuresti ( Henri Coanda / Otopeni ) - Februarie 2010 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aeroportul Bucuresti ( Henri Coanda / Otopeni ) - Februarie 2010   Aeroportul Bucuresti ( Henri Coanda / Otopeni ) - Februarie 2010 - Pagina 3 EmptyJoi 25 Feb 2010, 21:39

Laurus,

90% nu se vine pe 26L/R, dar scoala-te dimineata si uita-te la METAR, banuiesc ca poti citi :-)
Sus In jos
laurus
Flight Level 400
Flight Level 400
laurus


Numarul mesajelor : 403
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 04/01/2008

Aeroportul Bucuresti ( Henri Coanda / Otopeni ) - Februarie 2010 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aeroportul Bucuresti ( Henri Coanda / Otopeni ) - Februarie 2010   Aeroportul Bucuresti ( Henri Coanda / Otopeni ) - Februarie 2010 - Pagina 3 EmptyJoi 25 Feb 2010, 22:06

multumesc pentru ajutor! le voi trimite mail-ul !
voi citi si METAR-ul de asemenea Razz..
Sus In jos
DIESEL
Flight Level 100
Flight Level 100
DIESEL


Numarul mesajelor : 131
Varsta : 31
Localizare : Calgary, Canada
Data de inscriere : 30/11/2008

Aeroportul Bucuresti ( Henri Coanda / Otopeni ) - Februarie 2010 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aeroportul Bucuresti ( Henri Coanda / Otopeni ) - Februarie 2010   Aeroportul Bucuresti ( Henri Coanda / Otopeni ) - Februarie 2010 - Pagina 3 EmptyVin 26 Feb 2010, 05:35

Doar dc a fost avion North American Airlines in Bucuresti la inceput de Februarie??
Sus In jos
https://www.facebook.com/MadeInRomania
ROT_046
Airport Level
Airport Level
ROT_046


Numarul mesajelor : 58
Localizare : Seattle
Data de inscriere : 09/07/2009

Aeroportul Bucuresti ( Henri Coanda / Otopeni ) - Februarie 2010 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aeroportul Bucuresti ( Henri Coanda / Otopeni ) - Februarie 2010   Aeroportul Bucuresti ( Henri Coanda / Otopeni ) - Februarie 2010 - Pagina 3 EmptySam 27 Feb 2010, 22:10

laurus a scris:
Tocmai ce-am vazut pe Radar Virtuel BLE496 - Blue Line A310 F-HBOY, cred ca este premiera, pacat ca nu am stiut de el mai devreme dar poate are mai multe zile de operare.

Nu am stiut pana acum de acest site. Multumesc, cautam de mult ceva similar VatRoute-ului american.
Sus In jos
https://www.youtube.com/user/Jordache22222
Continut sponsorizat





Aeroportul Bucuresti ( Henri Coanda / Otopeni ) - Februarie 2010 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Aeroportul Bucuresti ( Henri Coanda / Otopeni ) - Februarie 2010   Aeroportul Bucuresti ( Henri Coanda / Otopeni ) - Februarie 2010 - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Aeroportul Bucuresti ( Henri Coanda / Otopeni ) - Februarie 2010
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» Aeroportul Bucuresti (Henri Coanda / Otopeni) - Februarie 2013
» Aeroportul Bucuresti (Henri Coanda/Otopeni) - Februarie 2012
» Aeroportul Bucuresti (Henri Coanda / Otopeni) - Februarie 2009
»  Aeroportul Bucuresti - Henri Coanda / Otopeni (OTP / LROP) - Februarie 2014
» Aeroportul Bucuresti - Henri Coanda / Otopeni (OTP / LROP) - Februarie 2016

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: SPOTTING :: Aeroporturi din Romania - Romanian Airports :: Bucuresti - Henri Coanda / Otopeni (OTP / LROP)-
Mergi direct la: