ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Magazin modelism - Cluj Napoca

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
RATus
Administrator
RATus


Numarul mesajelor : 1497
Varsta : 40
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 29/12/2007

Magazin modelism - Cluj Napoca Empty
MesajSubiect: Magazin modelism - Cluj Napoca   Magazin modelism - Cluj Napoca EmptyVin 16 Mai 2008, 15:31

In timpul vizitei de la Bucuresti, ca si de fiecare data cand trec prin capitala, am fost la magazinul modelism de unde mi-am luat ceva treburi ( machete, ceva reviste, carti etc).. si am fost anuntat ca este deschis un magazin modelism si in Cluj

Adresa magazinului este Str. Traian Vuia nr.164/1 (langa aeroport, pt spotterii de cluj, chiar inainte cu 50-100 metri peste drum de benzinaria OMV de la capatul pistei)

Tel: 0720 546 345
Sus In jos
b707nicolae
Flight Level 100
Flight Level 100
b707nicolae


Numarul mesajelor : 110
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/04/2008

Magazin modelism - Cluj Napoca Empty
MesajSubiect: Re: Magazin modelism - Cluj Napoca   Magazin modelism - Cluj Napoca EmptyJoi 29 Mai 2008, 19:39

Apropo de magazine de modelism... ziceai ca ai fost in bucuresti la unul. Spre rusinea mea, desi locuiesc in orasul asta de cand ma stiu, nu prea am obiceiul sa misun. Poti sa imi zici si mie cam pe unde vine magazinul asta, ca tare as vrea sa dau o fuga pe acolo. Mersi mult
Sus In jos
RATus
Administrator
RATus


Numarul mesajelor : 1497
Varsta : 40
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 29/12/2007

Magazin modelism - Cluj Napoca Empty
MesajSubiect: Re: Magazin modelism - Cluj Napoca   Magazin modelism - Cluj Napoca EmptyJoi 29 Mai 2008, 20:08

Strada Calafat Nr. 65 (desi nu ma istiu sigur numarul , oricum e strada mica deci n-ai cum sa nu-l gasesti )

- Este in zona stadionului dinamo ( aproximativ 0,5-1 km mai la nord )..

Magazinul s-a mutat de 3 ori pana acuma in cativa ani, a fost in spate la magazinul Cocor, apoi in Cocor la et.2 sau 3 si acuma pe Calafat.

din lucrurile interesante ce le puteti gasi acuma la magazin, dar in stoc limitat (3-4 bucati cred) este cartea "Avioane reactive in culori romanesti".
Sus In jos
Virusu
Moderator
Virusu


Numarul mesajelor : 2688
Varsta : 38
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 30/12/2007

Magazin modelism - Cluj Napoca Empty
MesajSubiect: Re: Magazin modelism - Cluj Napoca   Magazin modelism - Cluj Napoca EmptyVin 30 Mai 2008, 00:23

uite aici inca un magazin foarte bine dotat in bucuresti

Magazin modelism - Cluj Napoca Big_ma10
Sus In jos
b707nicolae
Flight Level 100
Flight Level 100
b707nicolae


Numarul mesajelor : 110
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/04/2008

Magazin modelism - Cluj Napoca Empty
MesajSubiect: Re: Magazin modelism - Cluj Napoca   Magazin modelism - Cluj Napoca EmptyVin 30 Mai 2008, 16:39

Multumesc frumos, am si fost la cel recomandat de ratus, ca era mai aproape. La cel recomandat de virus (cum suna Laughing ) inca nu am ajuns, ca e in celalalt capat al orasului, si mai tot timpul un orarul lor e greu de ajuns cu masina. Dar imi fac eun timp, mai ales ca ziceau ca tocmai au adus avioane civile noi de la revell Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat





Magazin modelism - Cluj Napoca Empty
MesajSubiect: Re: Magazin modelism - Cluj Napoca   Magazin modelism - Cluj Napoca Empty

Sus In jos
 
Magazin modelism - Cluj Napoca
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Aeroportul Cluj-Napoca - Aprilie 2009
» Cluj - Napoca - 2006
» Cluj-Napoca 2007
» Cluj Napoca - Nice
» FLY-IN CLUJ-NAPOCA 2010

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: DIVERSE/OFF-TOPIC :: Discutii generale - Aviation Chat-
Mergi direct la: