ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Articol despre pilotul Attila Goger, in Adevarul de Seara Cluj

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
vasi
Flight Level 100
Flight Level 100
vasi


Numarul mesajelor : 116
Varsta : 42
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 08/05/2009

Articol despre pilotul Attila Goger, in Adevarul de Seara Cluj Empty
MesajSubiect: Articol despre pilotul Attila Goger, in Adevarul de Seara Cluj   Articol despre pilotul Attila Goger, in Adevarul de Seara Cluj EmptyDum 01 Noi 2009, 17:34

Titlu: Attila Goger, „şoimul“ clujean din elita piloţilor
Sursa: http://www.adevarul.ro/articole/cluj-portret-attila-goger-soimul-clujean-din-elita-pilotilor.html
Data: 1.11.2009

Citat :
Pilot şi instructor de zbor pe planoare şi avioane ultrauşoare, voluntar în cadrul Aeroclubului Cluj, membru al lotului naţional de acrobaţie aeriană şi component al echipei de elită de demonstraţie a aviaţiei sportive româneşti. Impresionanta carte de vizită îi aparţine unui clujean de 36 de ani, Attila Goger (...).

PS: Acest articol nu ar fi putut aparea fara sprijinul sotiei lui Attila Goger, Roxana. Multumesc mult!


Ultima editare efectuata de catre vasi in Dum 01 Noi 2009, 20:41, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.vasileracovitan.com
Mengelaus
Fotograf
Mengelaus


Numarul mesajelor : 4083
Varsta : 42
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 23/06/2008

Articol despre pilotul Attila Goger, in Adevarul de Seara Cluj Empty
MesajSubiect: Re: Articol despre pilotul Attila Goger, in Adevarul de Seara Cluj   Articol despre pilotul Attila Goger, in Adevarul de Seara Cluj EmptyDum 01 Noi 2009, 18:03

Reusit articolul. Felicitari Vasi!
Sus In jos
Capt_Vio
Fotograf
Capt_Vio


Numarul mesajelor : 1327
Varsta : 43
Localizare : Canada
Data de inscriere : 04/01/2008

Articol despre pilotul Attila Goger, in Adevarul de Seara Cluj Empty
MesajSubiect: Re: Articol despre pilotul Attila Goger, in Adevarul de Seara Cluj   Articol despre pilotul Attila Goger, in Adevarul de Seara Cluj EmptyDum 01 Noi 2009, 19:08

Bun articol! Mersi
Sus In jos
vasi
Flight Level 100
Flight Level 100
vasi


Numarul mesajelor : 116
Varsta : 42
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 08/05/2009

Articol despre pilotul Attila Goger, in Adevarul de Seara Cluj Empty
MesajSubiect: Re: Articol despre pilotul Attila Goger, in Adevarul de Seara Cluj   Articol despre pilotul Attila Goger, in Adevarul de Seara Cluj EmptyDum 01 Noi 2009, 20:40

Mersi pt aprecieri. Urmeaza si altele Very Happy Nu va dura mult pana cand vor aparea
Sus In jos
http://www.vasileracovitan.com
claudiup
Membru activ
claudiup


Numarul mesajelor : 973
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 22/10/2008

Articol despre pilotul Attila Goger, in Adevarul de Seara Cluj Empty
MesajSubiect: Re: Articol despre pilotul Attila Goger, in Adevarul de Seara Cluj   Articol despre pilotul Attila Goger, in Adevarul de Seara Cluj EmptyMar 03 Noi 2009, 14:45

Salut Vasi!
Felicitari pentru material. Am vazut acolo ca scria ceva de Hawks of Romania... din pacate eu nu mai cunosc nici o formatie de zbor cu acest nume... poate cateva lamuriri ar fi fost binevenite. Daca si noi, cei din presa inchidem ochii cand unii se joaca cu vietile unor oameni admirabili s-a terminat! Mie nici acum nu mi-a raspuns Ministerul transporturilor la solicitarea privind incidentul de la Satu Mare sau situatia anchetei in cazul YR-EWD...
Sus In jos
vasi
Flight Level 100
Flight Level 100
vasi


Numarul mesajelor : 116
Varsta : 42
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 08/05/2009

Articol despre pilotul Attila Goger, in Adevarul de Seara Cluj Empty
MesajSubiect: Re: Articol despre pilotul Attila Goger, in Adevarul de Seara Cluj   Articol despre pilotul Attila Goger, in Adevarul de Seara Cluj EmptyMar 03 Noi 2009, 16:17

claudiup a scris:
Salut Vasi!
Felicitari pentru material. Am vazut acolo ca scria ceva de Hawks of Romania... din pacate eu nu mai cunosc nici o formatie de zbor cu acest nume... poate cateva lamuriri ar fi fost binevenite. Daca si noi, cei din presa inchidem ochii cand unii se joaca cu vietile unor oameni admirabili s-a terminat! Mie nici acum nu mi-a raspuns Ministerul transporturilor la solicitarea privind incidentul de la Satu Mare sau situatia anchetei in cazul YR-EWD...

Salut claudiu
Mersi mult. Cat despre solicitari, dupa cum stiu eu ca functioneaza autoritatile in Romania, tare ma tem ca vei mai astepta mult.
Chiar si eu am avut parte, ieri, de o mica "surpriza" din autoritatilor, mai precis a politistilor de frontiera de pe aeroportul din Cluj. Ce m-a surprins, insa, desi m-au cam "fentat" putin, e ca s-au comportat civilizat. Iar pentru asta, ii felicit!
Sus In jos
http://www.vasileracovitan.com
D13-th_TakeOff
Membru activ
D13-th_TakeOff


Numarul mesajelor : 247
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/06/2009

Articol despre pilotul Attila Goger, in Adevarul de Seara Cluj Empty
MesajSubiect: Re: Articol despre pilotul Attila Goger, in Adevarul de Seara Cluj   Articol despre pilotul Attila Goger, in Adevarul de Seara Cluj EmptyMar 03 Noi 2009, 16:17

claudiup a scris:
Mie nici acum nu mi-a raspuns Ministerul transporturilor la solicitarea privind incidentul de la Satu Mare sau situatia anchetei in cazul YR-EWD...

Si nici nu ai sa vezi vreun raspuns... tu nu stii ca astfel de cereri nu se fac? Razz
Daca te incalzeste cu ceva, pana acum nu a primit nimeni un astfel de raspuns in ultimii.... hmmm, multi ani...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Articol despre pilotul Attila Goger, in Adevarul de Seara Cluj Empty
MesajSubiect: Re: Articol despre pilotul Attila Goger, in Adevarul de Seara Cluj   Articol despre pilotul Attila Goger, in Adevarul de Seara Cluj Empty

Sus In jos
 
Articol despre pilotul Attila Goger, in Adevarul de Seara Cluj
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Goger Attila impreuna cu Veres Zoltan si Mark Jeffereis in Dubai
» ,,Tarom zboară spre faliment,, Articol din ziarul Adevarul de azi
» Articol despre spotteri in ziarul "Cetateanul clujean"
» Un nou articol despre Horia Agarici
» Articol personal despre o pierdere de putere în zbor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: DIVERSE/OFF-TOPIC :: Stiri din aviatie - Aviation News-
Mergi direct la: