ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Carti de vizita Romanian Spotters

In jos 
+14
claudiup
Mengelaus
Lucian
Red13
eugen
crokodilu
mihaiatanasie
flysebi
llobregat
Voicu
Flori
valavia
Alex_tm
vishzu
18 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
puma330
Fotograf
puma330


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 45
Localizare : STR/EDDS
Data de inscriere : 03/05/2009

Carti de vizita Romanian Spotters - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carti de vizita Romanian Spotters   Carti de vizita Romanian Spotters - Pagina 2 EmptyVin 26 Iun 2009, 20:28

SE POATE ORICE...poate asa?

Carti de vizita Romanian Spotters - Pagina 2 Cartevizitarospotnoucop
Sus In jos
lrbc
Fotograf
lrbc


Numarul mesajelor : 1823
Varsta : 110
Localizare : Bacău
Data de inscriere : 08/05/2009

Carti de vizita Romanian Spotters - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carti de vizita Romanian Spotters   Carti de vizita Romanian Spotters - Pagina 2 EmptyVin 26 Iun 2009, 21:00

faină varianta asta. cea mai tare de până acum.
Sus In jos
valavia
Administrator
valavia


Numarul mesajelor : 2881
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/08/2008

Carti de vizita Romanian Spotters - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carti de vizita Romanian Spotters   Carti de vizita Romanian Spotters - Pagina 2 EmptyVin 26 Iun 2009, 21:02

Eu nu ma pricep ca as face-o eu Very Happy

- fundalul cum era mai inainte e superb

- emblema mai mica si inspre coltul din stanga sus

- restul pare ok dar caracterele cred ca ceva mai mici
Sus In jos
puma330
Fotograf
puma330


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 45
Localizare : STR/EDDS
Data de inscriere : 03/05/2009

Carti de vizita Romanian Spotters - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carti de vizita Romanian Spotters   Carti de vizita Romanian Spotters - Pagina 2 EmptyVin 26 Iun 2009, 21:18

mai incercam si maine...lol
Carti de vizita Romanian Spotters - Pagina 2 Cartevizitarospotnoucop
Sus In jos
valavia
Administrator
valavia


Numarul mesajelor : 2881
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/08/2008

Carti de vizita Romanian Spotters - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carti de vizita Romanian Spotters   Carti de vizita Romanian Spotters - Pagina 2 EmptyVin 26 Iun 2009, 21:43

E uite la asa ceva ma gandeam......multumesc de prelucrare puma 330 si pt faptul ca m-ai suportat cu indicatiile mele Very Happy
Sus In jos
vishzu
Moderator
vishzu


Numarul mesajelor : 1036
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/04/2008

Carti de vizita Romanian Spotters - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carti de vizita Romanian Spotters   Carti de vizita Romanian Spotters - Pagina 2 EmptyLun 29 Iun 2009, 08:16

Intradevar este mult mai OK
Sus In jos
RATus
Administrator
RATus


Numarul mesajelor : 1497
Varsta : 40
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 29/12/2007

Carti de vizita Romanian Spotters - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carti de vizita Romanian Spotters   Carti de vizita Romanian Spotters - Pagina 2 EmptyLun 29 Iun 2009, 14:29

cred ca este momentul sa ne oprim un pic din avantul asta cu facut de tot felul de lucruri mici gen carti de vizita , embleme si bannere etc si sa ne gandim la lucrui care se cuvin acuma, cum ar fi o intalnire cu toti membri in care sa stabilim si niste responsabili pe diverse domenii, sau sa depuneti un pic de interes in expozitia de la bucuresti sau chiar sa va ganditi cum puteti ajuta ca sa poata sa aiba loc in conditii mai bune.

Ca sa avem carti de vizita si alte lucruri gen insigne etc... trebuie in primul rand sa ne comportam ca o comunitate.

nu vreau sa supar cu mesajul asta, dar se intinde treaba, in fiecare zi apar lucruri noi peste care terbuie sa ma uit si ma distrag de la lucrurile cu adevarat importante de care are nevoie comunitatea noastra.
Sus In jos
vishzu
Moderator
vishzu


Numarul mesajelor : 1036
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/04/2008

Carti de vizita Romanian Spotters - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carti de vizita Romanian Spotters   Carti de vizita Romanian Spotters - Pagina 2 EmptyLun 29 Iun 2009, 18:07

Mda...cu adevarat neutile...
Sus In jos
RATus
Administrator
RATus


Numarul mesajelor : 1497
Varsta : 40
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 29/12/2007

Carti de vizita Romanian Spotters - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carti de vizita Romanian Spotters   Carti de vizita Romanian Spotters - Pagina 2 EmptyLun 29 Iun 2009, 18:21

sunt utile, nu am vrut sa fiu ironic sau rau... dar comunitatea asta a noastra zboara in afara controlului in diverse directii... umblam plini de noi cu emblema pe piept , cartea de vizita la mana dar fara sa stim sa prelucram o poza, sau fara pic de implicare ... trebuie puse la punct niste lucruri inainte, de exemplu, cum era daca wizzaircaptain avea carte de vizita rospotters?

nu e mai bine sa stabilim niste reguli de bun simt inainte si sa vedem cine-s de fapt membri care-s cu adevarat parte din comunitatea asta?


Ultima editare efectuata de catre RATus in Lun 29 Iun 2009, 18:28, editata de 1 ori
Sus In jos
flysebi
Flight Level 400
Flight Level 400
flysebi


Numarul mesajelor : 437
Varsta : 34
Localizare : bucharest
Data de inscriere : 07/03/2009

Carti de vizita Romanian Spotters - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carti de vizita Romanian Spotters   Carti de vizita Romanian Spotters - Pagina 2 EmptyLun 29 Iun 2009, 18:27

bine zis RATus Smile
Sus In jos
http://pilotmagazin.ro/
crokodilu
Membru activ



Numarul mesajelor : 625
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 19/11/2008

Carti de vizita Romanian Spotters - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carti de vizita Romanian Spotters   Carti de vizita Romanian Spotters - Pagina 2 EmptyLun 29 Iun 2009, 18:43

RATus a scris:
sunt utile, nu am vrut sa fiu ironic sau rau... dar comunitatea asta a noastra zboara in afara controlului in diverse directii... umblam plini de noi cu emblema pe piept , cartea de vizita la mana dar fara sa stim sa prelucram o poza, sau fara pic de implicare ... trebuie puse la punct niste lucruri inainte, de exemplu, cum era daca wizzaircaptain avea carte de vizita rospotters?

nu e mai bine sa stabilim niste reguli de bun simt inainte si sa vedem cine-s de fapt membri care-s cu adevarat parte din comunitatea asta?
Eu nu'nteleg. Vorba unui citat celebru: "fii capitanul nostru!".
Sus In jos
http://valistoica.blogspot.com
RATus
Administrator
RATus


Numarul mesajelor : 1497
Varsta : 40
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 29/12/2007

Carti de vizita Romanian Spotters - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carti de vizita Romanian Spotters   Carti de vizita Romanian Spotters - Pagina 2 EmptyLun 29 Iun 2009, 18:57

tocmai faptul ca nu intelegi subliniaza ce vreau sa zic, si anume ca sunt multi care habar n-au despre ce e comunitatea asta si cred ca e facuta numa sa-si arunce ofurile si dolenatele in toate directiile.
Sus In jos
puma330
Fotograf
puma330


Numarul mesajelor : 279
Varsta : 45
Localizare : STR/EDDS
Data de inscriere : 03/05/2009

Carti de vizita Romanian Spotters - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carti de vizita Romanian Spotters   Carti de vizita Romanian Spotters - Pagina 2 EmptyLun 29 Iun 2009, 20:02

Simt si eu nevoia sa raspund.
Este clar ca e nevoie si de carti de vizita si de orice altceva care sa ateste apartenenta la acest grup.
Ca nu reprezinta o prioritate de moment, este cu totul altceva.
Poate ca ar fi bine ca moderatorii sa se gandeasca la "AGENDA LUNARA" (sau cum s-o numi , cu activitatile prioritare pe termen scurt,mediu si lung.)
Cu totii cred ca avem probleme cu timpul, dar daca suntem organizati si mai ales seriosi putem rezolva lucrurile asa cum trebuie.
In rest...numai de bine.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Carti de vizita Romanian Spotters - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carti de vizita Romanian Spotters   Carti de vizita Romanian Spotters - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Carti de vizita Romanian Spotters
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Foloseste cineva aici Facebook?
» Intalnire anuala Romanian Spotters
» LA MULTI ANI Romanian Spotters!!!!
» Emblema Romanian Spotters
» Embleme Romanian Spotters - COMENZI

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: FORUM :: Organizare si functionare - Forum Organisation & Management :: Proiecte-
Mergi direct la: