ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 CLJ-FCO cu WizzAir

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




CLJ-FCO cu WizzAir Empty
MesajSubiect: CLJ-FCO cu WizzAir   CLJ-FCO cu WizzAir EmptyMier 01 Apr 2009, 17:42

Din cauza timpului de care duc lipsa o sa postez doar pozele ( Avion, din avion, winglet) cativa barzauni zburatori si cam atat Very Happy

CLJ-FCO cu WizzAir 3c558cde

CLJ-FCO cu WizzAir 732c09c8

CLJ-FCO cu WizzAir 45221681

CLJ-FCO cu WizzAir 57d92a91

CLJ-FCO cu WizzAir 7ae61ff1

CLJ-FCO cu WizzAir 47bd8056

CLJ-FCO cu WizzAir C6589099

CLJ-FCO cu WizzAir 8d8ad609

CLJ-FCO cu WizzAir Fe3c09b6

CLJ-FCO cu WizzAir Eb045290

CLJ-FCO cu WizzAir 0dec21d9

CLJ-FCO cu WizzAir 71eb0970

CLJ-FCO cu WizzAir 4472e2bf

CLJ-FCO cu WizzAir 8b9cae25

CLJ-FCO cu WizzAir 5308a337

CLJ-FCO cu WizzAir E691c275

CLJ-FCO cu WizzAir Bc1cb78b

CLJ-FCO cu WizzAir 4553b7c5

CLJ-FCO cu WizzAir De885765

CLJ-FCO cu WizzAir Dc41cc34

CLJ-FCO cu WizzAir 3e11399a

CLJ-FCO cu WizzAir 5537c373

CLJ-FCO cu WizzAir 9df1d7e8

CLJ-FCO cu WizzAir 477129b0

CLJ-FCO cu WizzAir 67281dd2

CLJ-FCO cu WizzAir F639dfe9

CLJ-FCO cu WizzAir 155f2ba7

CLJ-FCO cu WizzAir 9ef1d7ac

CLJ-FCO cu WizzAir 59092791

CLJ-FCO cu WizzAir 0c99d421

CLJ-FCO cu WizzAir E5cb932d

CLJ-FCO cu WizzAir A9faa47d

CLJ-FCO cu WizzAir 60fa4f91

CLJ-FCO cu WizzAir 30a54fb3

CLJ-FCO cu WizzAir 27e08c87

CLJ-FCO cu WizzAir 9c920428

CLJ-FCO cu WizzAir Ea0d700e

CLJ-FCO cu WizzAir 7d6aa0ac

CLJ-FCO cu WizzAir Bea27e49

CLJ-FCO cu WizzAir 12b19837

CLJ-FCO cu WizzAir 2df835bc

CLJ-FCO cu WizzAir 65eb5b93

CLJ-FCO cu WizzAir 8e90ff1b

CLJ-FCO cu WizzAir F2373b2c

CLJ-FCO cu WizzAir 28c8732d

CLJ-FCO cu WizzAir C7b74349

CLJ-FCO cu WizzAir A8a885eb

CLJ-FCO cu WizzAir 3f7d1763

CLJ-FCO cu WizzAir 030c8d29

CLJ-FCO cu WizzAir 61b4a5a8

CLJ-FCO cu WizzAir 604505b2

CLJ-FCO cu WizzAir D47ff670

CLJ-FCO cu WizzAir 897b4b46

CLJ-FCO cu WizzAir 04675f73



Cam astea sunt pozele ( ar mai fi dar imi este greu sa le caut intre cele 1500 de poze cate am facut in 4 zile. Serviciile Wizz ce sa zic , cred ca ofera mult mai mult decat costa (228 lei dus intors, doua persoane si un bagaj de cala si plata cu OP) , Personalul amabil si serviabil ( inca nu sunt nemti dar sunt ok) Aeronavele au fost HA-LPB la dus si HA-LPD la intors batranele si cu multa guma lipita romaneste pe oriunde!!! La dus am stat in randul 13 deci am stat ca boerul picior peste picor ( la 1,85 si ceva mai mult de un metru de picioare in general stau extrem de fix proptit in spatarul din fata iar daca cel di fata vrea sa lase spatarul ori nu poate ori imi rupe picioarele) la intoarcere undeva prin randul 17.
Despre Roma...... ce sa zic..... extrem de mizerabila in zona turistica, jegul si nori de praf sunt ca la ei acasa , in zona unde am fost cazat ( Corso Trieste o strada mai principala) in schimb era curatel.

P.S. Pozele sunt vraiste si sunt care si de oriunde!!!

P.S. 2 Vad ca s-a pierdut mult din calitate din cauza lui Photobucket , ce sa fac.... asta este nu stiu de ce pentru ca majoritatea din ultima vreme la ei le-am incarcat......


Ultima editare efectuata de catre kkk in Mier 01 Apr 2009, 17:59, editata de 1 ori (Motiv : Adaugat P.S.)
Sus In jos
Capt_Vio
Fotograf
Capt_Vio


Numarul mesajelor : 1327
Varsta : 43
Localizare : Canada
Data de inscriere : 04/01/2008

CLJ-FCO cu WizzAir Empty
MesajSubiect: Re: CLJ-FCO cu WizzAir   CLJ-FCO cu WizzAir EmptyMier 01 Apr 2009, 19:08

Faine de tot pozele kkk. FCO ce e? Roma Fumicino? Se pare ca exista trafic mult aici, mai ales cu heavy-uri. Nu m-am asteptat sa vad Saudi Arabian sau Sri-Lankan la Roma. Interesant..
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




CLJ-FCO cu WizzAir Empty
MesajSubiect: Re: CLJ-FCO cu WizzAir   CLJ-FCO cu WizzAir EmptyMier 01 Apr 2009, 19:13

Si pe langa ca le vezi la Roma Vio le mai vezi si in aceeasi poza Very Happy , Multi mastodonti 777 sau 767 au bantuit zona dar din pacate 18-105-ul nu a facut fata din cauza distantei sau din cauza Heat Haze-ului destul de pronuntat, din pavcate nu a vrut sa imi incante ochi nici un 747 ( se vede unu in culorile Star Aliance dar ........ dar putea sa mai vina macar unu asa prin fata ochilor mei lipiti de geamul murdar )
Sus In jos
Raduq
Fotograf



Numarul mesajelor : 1764
Varsta : 32
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 06/05/2008

CLJ-FCO cu WizzAir Empty
MesajSubiect: Re: CLJ-FCO cu WizzAir   CLJ-FCO cu WizzAir EmptyMier 01 Apr 2009, 19:29

Foarte frumos. Pozele vorbesc de la sine. mai pune daca mai ai Very Happy
Felicitari!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




CLJ-FCO cu WizzAir Empty
MesajSubiect: Re: CLJ-FCO cu WizzAir   CLJ-FCO cu WizzAir EmptyMier 01 Apr 2009, 19:34

Raduq a scris:
Foarte frumos. Pozele vorbesc de la sine. mai pune daca mai ai Very Happy
Felicitari!

Din pacate nu mai am decat aripa zburand pe deasupra unor diverse regiuni Very Happy , mai am ceva Elicopter care mi-a terorizat urechile doua zile in centrul Romei un Augusta zic eu imatricularea I-TEST doar ca este putin cam sus pentru 18-105 si este ascuns intre poze. cand le gasesc ma voi ocupa de ele Very Happy
Sus In jos
Dylan
Moderator
Dylan


Numarul mesajelor : 4873
Varsta : 52
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 15/04/2008

CLJ-FCO cu WizzAir Empty
MesajSubiect: Re: CLJ-FCO cu WizzAir   CLJ-FCO cu WizzAir EmptyMier 01 Apr 2009, 19:44

Super Reportul KKK! Aglomerat totusi aeroportul dupa cate se vede si cu scule faine! Da' ni l-ai trimis cam tarziu Smile Poza cu motorul Airbus-ului de la Wizz deja au strans peste 350 de views pe JetPhotos!!! Razz
Glumesc! Stiu cum sta treaba cu timpul si cred ca pentru un TR iti cam trebuie ceva pana sa-l pui pe picioare!
Sus In jos
llobregat
Membru activ
llobregat


Numarul mesajelor : 756
Varsta : 32
Localizare : Bucharestork
Data de inscriere : 23/03/2008

CLJ-FCO cu WizzAir Empty
MesajSubiect: Re: CLJ-FCO cu WizzAir   CLJ-FCO cu WizzAir EmptyMier 01 Apr 2009, 20:39

Frumose poze, mai ales cea care include 3 zburatoare cam rare pentru ochiul nostru.
Ciudat ca Wizzair zboara de pe BBU la CIA si de pe CLJ la FCO.
Sus In jos
http://www.airbuzz.ro
Vizitato
Vizitator




CLJ-FCO cu WizzAir Empty
MesajSubiect: Re: CLJ-FCO cu WizzAir   CLJ-FCO cu WizzAir EmptyMier 01 Apr 2009, 20:50

llobregat a scris:
Frumose poze, mai ales cea care include 3 zburatoare cam rare pentru ochiul nostru.
Ciudat ca Wizzair zboara de pe BBU la CIA si de pe CLJ la FCO.

Din cate am inteles doar de la BBU zboara la CIA restul zborurilor se fac pe FCO, ii imens aeroportul asta, riscul sa iti mananci urechile in el ii maxim de la intrare pana la poarta C09 am dat bine din picioare, pacat ca in unele zone geamul este dublat de un fel de plasa care distruge pozele .
Sus In jos
mario antonio
Membru activ



Numarul mesajelor : 1297
Varsta : 44
Localizare : Torino, Italia (TRN)
Data de inscriere : 07/08/2008

CLJ-FCO cu WizzAir Empty
MesajSubiect: Re: CLJ-FCO cu WizzAir   CLJ-FCO cu WizzAir EmptyMier 01 Apr 2009, 21:35

Capt_Vio a scris:
Faine de tot pozele kkk. FCO ce e? Roma Fumicino? Se pare ca exista trafic mult aici, mai ales cu heavy-uri. Nu m-am asteptat sa vad Saudi Arabian sau Sri-Lankan la Roma. Interesant..

Ciao KKK,

Excelent trip, in ciuda aspectelor ei negative cred ca ti-a placut totusi Roma, e un loc cat se poate de interesant si cu multe chestii de descoperit.

Vio,

FCO, Roma Fiumicino este in acest moment hub-ul principal al Italiei. Si cum Italia in sine este una dintre cele mai importante destinatii turistice este un aeroport important in zona de sud a Europei si in zona Mediteranei. Ca atare sunt foarte multe zboruri long haul ce pleaca de aici sau care au Fiumicino ca destinatie. In plus este si hub-ul principal al noii Alitalia. Este destul de dezorganizat (este o gaura neagra a bagajelor de cala) insa totusi un nod foarte important.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




CLJ-FCO cu WizzAir Empty
MesajSubiect: Re: CLJ-FCO cu WizzAir   CLJ-FCO cu WizzAir EmptyJoi 02 Apr 2009, 11:48

Frumoase poze... Deci e adevarat ca 737-*** este avionul care cele mai multe avioane au vandut in lume...
Sus In jos
Continut sponsorizat





CLJ-FCO cu WizzAir Empty
MesajSubiect: Re: CLJ-FCO cu WizzAir   CLJ-FCO cu WizzAir Empty

Sus In jos
 
CLJ-FCO cu WizzAir
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» CLJ-DTM si DTM-CLJ cu Wizzair
» CLJ - FCO; FCO - CLJ cu Wizzair
» CLJ-FCO, FCO-CLJ cu Wizzair
» Wizzair
» TSR - FCO, FCO - TSR cu Wizzair

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: SPOTTING :: Trip Reports-
Mergi direct la: