ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Mytravel Airways (VZ / MYT)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
CDA
Flight Level 300
Flight Level 300



Numarul mesajelor : 387
Varsta : 49
Localizare : Copenhaga
Data de inscriere : 22/03/2008

Mytravel Airways (VZ / MYT) Empty
MesajSubiect: Mytravel Airways (VZ / MYT)   Mytravel Airways (VZ / MYT) EmptyMier 08 Oct 2008, 21:25

Compania nu mai exista pt. ca a fost cumparata de catre Thomas Cook Airlines.
Trebuiue sa ma grabesc daca vreau sa mai prind aeronave in culorile Mytravel Airways, pentru ca unele aeronave au fost vopsite deja in culorile Thomas Cook Airlines.
Dar trebuie sa recunosc ca si albastrul celor de la Thomas Cook Airlines imi place.
Am zburat cu Mytravel Airways de doua ori in 2004 Copenhaga - Palma De Mallorca si retur (charter).

04.10.2008 DK417 Copenhaga-Antalya
Mytravel Airways (VZ / MYT) Dsc_0140
Sus In jos
aegean
Membru activ
aegean


Numarul mesajelor : 852
Varsta : 43
Localizare : LEMD
Data de inscriere : 29/12/2007

Mytravel Airways (VZ / MYT) Empty
MesajSubiect: Re: Mytravel Airways (VZ / MYT)   Mytravel Airways (VZ / MYT) EmptyJoi 09 Oct 2008, 09:13

Nu stiam ca au fost cumparati.Chiar imi pare rau ca imi placeau cum aratau avioanele astea.Eu le-am vazut in Rhodos-intr-o zi au venit 10 avioane de la astia ...m-am crucit nu alta.Multam de poza.
Sus In jos
 
Mytravel Airways (VZ / MYT)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» US Airways (US / AWE)
» Jet Airways (9W/JAI)
» Atlantic Airways (RC / FLI)
» Harmony Airways (HQ / HWY)
» Thay Airways (TG / THA)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: SPOTTING :: Companii aeriene in strainatate - Airlines outside Romania-
Mergi direct la: