ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Calendare 2014

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Skywalker
Membru activ
Skywalker


Numarul mesajelor : 407
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 02/10/2008

Calendare 2014 Empty
MesajSubiect: Calendare 2014   Calendare 2014 EmptyLun 28 Oct 2013, 17:02

Salutare,

Am trimis mesajul si unor spotteri cu care am mai colaborat in trecut, dar pun si aici in cazul in care mai sunt spotteri interesati.

Ma apuc de calendarele pe anul viitor si ca atare, ca si in anii trecuti, incerc sa gasesc cele mai bune fotografii.
Daca are vreunul din voi foto cu elicopterele Eurocopter + cele ale IGAV (Mi8,Mi17,Alouette, EC135 Politie, EC135 SMURD) pe care ar vrea sa le “imparta” cu noi pentru publicarea in calendar, este binevenit. Mai am ceva imagini si din trecut, dar….sa vedem ce adunam mai nou.

Conditiile: Nu putem cumpara dreptul asupra pozei dar putem sa ne revansam cu mici suveniruri personalizate + (bineinteles) calendarul. In schimb avem nevoie de un agreement ca sunteti de acord sa folosim pozele pe site, reviste, postere, calendare….

Nu stiu cati sunt interesati, dar din cate stiu cei cu care am colaborat in trecut au fost multumiti de "schimbul" facut.
Daca e cineva interesat, il rog sa imi dea un mesaj aici.

Multumesc!

PS: scuze pt incadrarea la calendare PhotoAvia sau RoSpotters, dar n-am gasit o categorie mai potrivita.
Sus In jos
mihaiatanasie
Membru activ
mihaiatanasie


Numarul mesajelor : 2388
Varsta : 66
Localizare : Rosiorii de Vede & Brasov
Data de inscriere : 27/06/2008

Calendare 2014 Empty
MesajSubiect: Re: Calendare 2014   Calendare 2014 EmptySam 09 Noi 2013, 08:55

Da' .... un calendar rospotters 2014 nu se pune in discutie?
Sus In jos
http://unursinnoras.blog-gratuit.ro/
vishzu
Moderator
vishzu


Numarul mesajelor : 1036
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/04/2008

Calendare 2014 Empty
MesajSubiect: Re: Calendare 2014   Calendare 2014 EmptySam 09 Noi 2013, 14:05

Nu prea cred avand in vedere esecurile consecutive din ultimii ani...
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Calendare 2014 Empty
MesajSubiect: Re: Calendare 2014   Calendare 2014 EmptyDum 10 Noi 2013, 08:24

vishzu a scris:
Nu prea cred avand in vedere esecurile consecutive din ultimii ani...
Esec total a fost doar cu calendarele de pe 2013 in ceilalti ani din cate vad de bine de rau au iesit calendarele. Daca anul acesta nu se mai fac a doua oara acest lucru ma duce cu gandul (nu vreau sa va suparati) cao singura persoana a dus greul pana acum si ca s-a lasat. Totusi sunteti atatia tineri care aveti energie si dintre atatia nu cred sa fie unul sau unii care nu le-ar putea face. Va rog sa nu abandonati ideea, ar fi ca un pas in spate facut de comunitate.

PS Aveti un administrator care nu a mai intrat pe forum din 23 Ian 2013 si nu a mai postat din 01 decembrie 2012 si judecand dupa ultima intrare (in preajma abandonarii proiectului calendarelor ) banuiesc ca el s-a ocupat de ele si cred ca ar fi bine sa il rugam sa se ocupe in continuare de acest proiect pana nu e prea tarziu.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Calendare 2014 Empty
MesajSubiect: Re: Calendare 2014   Calendare 2014 Empty

Sus In jos
 
Calendare 2014
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Calendare
» CALENDAR 2009 - prezentare si comenzi
» Calendare 2010
» Pre-comenzi Calendar Romanian Spotters 2010
» Modalitate comanda Calendar Romanian Spotters 2010

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: FORUM :: Organizare si functionare - Forum Organisation & Management :: Calendare PhotoAVIA/RoSpotters 2013-
Mergi direct la: