ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013)

In jos 
+24
swissbrazil
radu.c.a
florinmatinca
stefan_nicolae
Mihnea.b
BlackMamba
LRCV
22vin
hwfreak
vishzu
Griff
lrbc
oztan
Tryby
Voicu
Balki
shouriken
LaurentiuCC
nbkill3r
Richelieu
Catalin80
46Pilot
Bogdan M
arianne
28 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
oztan
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 86
Varsta : 51
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 19/07/2012

OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013)   OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 EmptyMier 25 Iul 2012, 14:09

LaurentiuCC a scris:
Nu este vorba de greseli gramaticale dar nu are logica ce intrebi tu. Din ce ai scris in primul post nu pot decat sa ghices ce vrei.

Sugestia de a intreba in Engleza avea in spate o intentie buna.
Legitimatia mea este valabila un an.

Bafta la spotting !

Multumesc pentru respuns ,

am primit msg ul ,

1 ani este Foarte OK .

Respect .
Sus In jos
Catalin80
Flight Level 100
Flight Level 100
Catalin80


Numarul mesajelor : 138
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/01/2011

OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013)   OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 EmptyJoi 09 Aug 2012, 15:32

Salutare,

puteti sa ne spuneti cum se ajunge la locurile de spotting? cele marcate cu steluta unde este nevoie de legitimatie.
Sus In jos
arianne
Moderator
arianne


Numarul mesajelor : 2730
Varsta : 31
Localizare : EBBR/LFBO/LROP
Data de inscriere : 03/08/2008

OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013)   OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 EmptyJoi 09 Aug 2012, 15:43

La care loc te referi mai exact? Ma gandesc ca pentru majoritatea locurilor, o privire pe Google te-ar edifica.
Sus In jos
Catalin80
Flight Level 100
Flight Level 100
Catalin80


Numarul mesajelor : 138
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/01/2011

OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013)   OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 EmptyJoi 09 Aug 2012, 16:17

arianne a scris:
La care loc te referi mai exact? Ma gandesc ca pentru majoritatea locurilor, o privire pe Google te-ar edifica.

La 26L sud. se ajunge de pe drumul Tunari - Dimieni?
November este la subtraversarea de la drumul spre Tiriac?
La 08L nord cum se ajuge?
Sus In jos
arianne
Moderator
arianne


Numarul mesajelor : 2730
Varsta : 31
Localizare : EBBR/LFBO/LROP
Data de inscriere : 03/08/2008

OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013)   OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 EmptyJoi 09 Aug 2012, 16:29

26L sud: Cel mai sigur e pe strada Putna pe care o gasesti pe drumul Otopeni-Tunari. Atentie, sunt doua drumuri, separate de un mic canal. O iei pe drumul dinspre Tunari (cel mai la est). Drumul dinspre Otopeni duce la niste case si se infunda. Acum se merge chiar bine pe acolo, pentru ca e seceta si au fost si recoltate cerealele, deci e liber.

November, da, este drumul care trece pe sub taxiway inspre Tiriac. Pe malul drumului, de o parte si de alta a tunelului sunt niste bucati de pamant ridicate pe care poti sta.

La 08L nord se ajunge tot din strada cu November, doar ca faci la stanga inainte de a ajunge la bariera. E prima la stanga dupa ce iesi din sensul giratoriu. Apoi, odata trecut balizajul, la dreapta, cum face strada si te poti pozitiona cam oriunde pana la touchdown zone. Dupa, drumul devine de tara si nici nu stiu daca se poate trece de fabrica de acolo. Alternativ, se ajunge si din cartierul Fermelor pe Fermei C.

PS. Vezi ca una din diminetile astea (de la ora 6.30 incolo) vreau sa merg la 26L sud, sa prind soarele pe burta pentru decolari de pe 08R.
Sus In jos
Catalin80
Flight Level 100
Flight Level 100
Catalin80


Numarul mesajelor : 138
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/01/2011

OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013)   OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 EmptyJoi 09 Aug 2012, 16:45

Multumesc mult Arianne.

Sus In jos
oztan
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 86
Varsta : 51
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 19/07/2012

OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013)   OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 EmptyMier 05 Sept 2012, 15:52

LaurentiuCC a scris:
Revin retoric si obsedant cu intrebarea :

Nu vrea nimeni sa mearga la spotting in acest final de saptamana pe OTP? Cineva cu experienta care sa arate cateva mici "trucuri" unui proaspat posesor de legitimatie de acces pentru spotting?

Nu am mai fost niciodata si nu stiu cum se procedeaza, pe unde se face accesul, cum se ajunge la locatiile de spoting, trebuie vesta reflectorizanta sau nu, etc., si o gramada de alte intrebari existentiale.

Va raman pe veci dator daca macar aici imi dezvaluie cineva cateva mici secrete.


Va multumesc !

PS: Normal ca berea de dupa cade in indatoririle mele ! Very Happy

Si eu sunt acelasi situatie cu LaurentiuCC , Azi am primit legitimatia valabilitate 2 Ani Smile

Si nu am fost nicodata la OTP pentru Spotting

Merge cineva zilele aceasta ?
Sus In jos
lrbc
Fotograf
lrbc


Numarul mesajelor : 1823
Varsta : 110
Localizare : Bacău
Data de inscriere : 08/05/2009

OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013)   OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 EmptyVin 07 Sept 2012, 13:16

Salut! Imi aduc aminte ca se discuta, la un moment dat, de o platforma pentru spotting pe terminalul nou. Stie cineva care e situatia, daca este si cum se ajunge? Tks.
Sus In jos
Bogdan M
Airport Level
Airport Level
Bogdan M


Numarul mesajelor : 8
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 19/02/2012

OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: salut   OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 EmptyMar 02 Apr 2013, 19:02

Ne poti spune si noua cum ai reusit si cine este , nume , nr de tel, mail... orice Smile


LaurentiuCC a scris:
Dupa mai multe emailuri si telefoane la Aeroport am obtinut in sfarsit sa intru in legatura cu persoana care raspunde de departamentul care elibereaza legitimatiile de plane spotting si dupa ce am completat si trimis formularele trimise de acesta impreuna cu CI si CV (pentru ce CV... habar nu am ca doar nu ma angajez la ei), joi ma duc sa fac fotografie pentru legitimatie si vineri intru in posesia ei.

Astea fiind spuse..: cine vine sambata si/sau duminica la "shooting" ?

bafta !

EDIT: Cine imi recomanda o locatie?
Sus In jos
http://www.bogdan.zice.ro
arianne
Moderator
arianne


Numarul mesajelor : 2730
Varsta : 31
Localizare : EBBR/LFBO/LROP
Data de inscriere : 03/08/2008

OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013)   OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 EmptyMier 10 Apr 2013, 22:42

Din informatiile mele, persoana responsabila acum de legitimatiile de spotting e Ioana Floroiu, e-mail ioana.floroiu "at" bucharestairports.ro, tel. 021 204 15 03.

Ca informatie diversa, pe platforma de la Waterpark va fi turnat asfalt nou in curand. Ma tem sa nu fie si ingradita si sa nu mai avem acces.
Sus In jos
Griff
Moderator
Griff


Numarul mesajelor : 1400
Varsta : 40
Localizare : two steps from Hell
Data de inscriere : 27/09/2008

OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013)   OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 EmptyJoi 11 Apr 2013, 07:58

Stam pe iarba.
Sus In jos
Griff
Moderator
Griff


Numarul mesajelor : 1400
Varsta : 40
Localizare : two steps from Hell
Data de inscriere : 27/09/2008

OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013)   OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 EmptyJoi 11 Apr 2013, 07:59

lrbc a scris:
Salut! Imi aduc aminte ca se discuta, la un moment dat, de o platforma pentru spotting pe terminalul nou. Stie cineva care e situatia, daca este si cum se ajunge? Tks.

Nu stiu sa existe asa ceva.
Sus In jos
Balki
Moderator
Balki


Numarul mesajelor : 1683
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/10/2008

OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013)   OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 EmptyJoi 11 Apr 2013, 09:05

arianne a scris:
Din informatiile mele, persoana responsabila acum de legitimatiile de spotting e Ioana Floroiu, e-mail ioana.floroiu "at" bucharestairports.ro, tel. 021 204 15 03.
......


d`aia nu-mi raspundea Bogdan L. la mail?



L.E. Confirm cele spuse de arianne. Astazi am dat mail domnisoarei pentru reinnoirea legitimatiei mele si mi-a raspuns imediat.
Sus In jos
vishzu
Moderator
vishzu


Numarul mesajelor : 1036
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/04/2008

OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013)   OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 EmptyJoi 11 Apr 2013, 23:38

Putem poza in partea de E a platformei de la waterpark. Este pozitie mult mai buna decat precedenta. Don't panic. Stay calm and go spotting.
Sus In jos
Tryby
Fotograf



Numarul mesajelor : 326
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/04/2010

OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013)   OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 EmptyVin 12 Apr 2013, 14:47

Multumesc pentru noua adresa de mail! Trebuie sa-mi reinoiesc si eu legitimatia, vine sezonul bounce
Sus In jos
Balki
Moderator
Balki


Numarul mesajelor : 1683
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/10/2008

OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013)   OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 EmptyVin 12 Apr 2013, 15:43

Sa o pastrezi si pe cea veche, am impresia ca trebuie predata. Am intrebat-o pe tanti in mail dar nu mi-a zis. A spus doar ca ma suna cand e aia noua gata.
Sus In jos
Tryby
Fotograf



Numarul mesajelor : 326
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/04/2010

OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013)   OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2013, 21:50

Am inteles. Oricum nu o aruncam Smile. Inca astept mail cu ce trebuie facut pentru reinoire. Nu mai trebuie sa mergem din nou la curs? O ridicam direct?

Ms Smile
Sus In jos
arianne
Moderator
arianne


Numarul mesajelor : 2730
Varsta : 31
Localizare : EBBR/LFBO/LROP
Data de inscriere : 03/08/2008

OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013)   OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2013, 14:17

Mi-am luat noul permis azi-dimineata. Nu e nevoie sa-l returnati pe cel vechi, cel putin mie nu mi-a fost cerut; nu mai trebuie facut nici curs. Mi-a fost facuta poza si in 30 min am primit legitimatia.

Mai important este ca e valabil doar un an, pana acum era doi ani...devine oarecum enervant sa trimiti in fiecare an toate documentele pentru aprobare.
Sus In jos
Voicu
Moderator
Voicu


Numarul mesajelor : 2513
Varsta : 61
Localizare : Arad - ARW - LRAR
Data de inscriere : 28/12/2007

OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013)   OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2013, 22:40

arianne a scris:
........... nu mai trebuie facut nici curs. Mi-a fost facuta poza si in 30 min am primit legitimatia.

Mai important este ca e valabil doar un an, pana acum era doi ani...devine oarecum enervant sa trimiti in fiecare an toate documentele pentru aprobare.

Faptul ca pentru schimbare nu mai este nevoie de curs ...este de salutat ...

in schimb treaba cu valabilitatea de numai 1 an e f.f. prost gindita....cu atit mai mult pentru cei care nu avem domiciliul in Bucuresti .
Sus In jos
arianne
Moderator
arianne


Numarul mesajelor : 2730
Varsta : 31
Localizare : EBBR/LFBO/LROP
Data de inscriere : 03/08/2008

OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013)   OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 EmptyJoi 09 Mai 2013, 22:26

Harta si informatiile au fost updatate pt anul 2013. Am adaugat exemple de poze din majoritatea locurilor (daca aveti poze de la cele care lipsesc, dati de veste). De remarcat faptul ca pestera de langa DN1 nu mai este disponibila, fiind ingradita, si, probabil, proprietate privata.
Sus In jos
Tryby
Fotograf



Numarul mesajelor : 326
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/04/2010

OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013)   OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 EmptyJoi 09 Mai 2013, 22:28

arianne: Am fost eu azi la grota ... am intrat prin gardul ghimpat si nu mi-a zis nimeni nimic. Inclusiv cei de la aeroport au zis ca e ok, cand am plecat chiar m-au intrebat daca au venit niste muncitori pe acolo sa taie gazonul. (Bine, initial cand i-am sunat si le-am zis ca am terminat ... m-au intrebat daca am reusit sa tai tot gazonul si buruienile ... si am ramas affraid apoi mi-au zis ca m-au confundat)

P.S: Mi se pare super ideea cu fotografiatul din restaurant ... pare chiar ok sa stau la masa, mananc ceva cald si pozez. De asemenea vad ca e fara steluta, deci oricine poate poza de acolo fara sa mai dea telefoane.
Sus In jos
hwfreak
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 16
Varsta : 42
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 12/08/2012

OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013)   OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 EmptyDum 23 Feb 2014, 10:41

Salutare. In jur de 20 martie o sa fiu cinci zile prin Bucuresti si am de gand sa petrec vreo doua la spotting. Ceva noutati/schimbari/sfaturi pentru sezonul 2014?
Sus In jos
Balki
Moderator
Balki


Numarul mesajelor : 1683
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/10/2008

OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013)   OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 EmptyDum 23 Feb 2014, 10:50

Salut, nu sunt modificari. In prima pagina a topicului sunt trecute locatiile de spotting. Cele cu    *   necesita legitimatie.
Sus In jos
hwfreak
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 16
Varsta : 42
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 12/08/2012

OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013)   OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 EmptyLun 24 Feb 2014, 10:57

Ok, multam, asa o sa fac. Am legitimatia de anul trecut, dar nu am apucat sa o folosesc, asa ca nu prea stiu locatiile. O sa postez pe threadul cu intalnirile, poate mai vine cineva in perioada respectiva.
Sus In jos
22vin
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 1
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/05/2014

OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013)   OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 EmptyJoi 22 Mai 2014, 13:33

Salut
Ieri am fost sa-mi fac poza si sa-mi iau legitimatia; mi s-a spus ca trebuie sa sun de fiecare data la departamentul de securitate (folosind telefonul de jos de la poarta) si sa anunt ca vreau sa incep activitatea. Nu exista o modalitate de a suna de pe telefonul propriu, sa nu mai fie nevoie sa intru de fiecare data in parcare? Iar daca vreau sa ajung la November cu masina, am unde s-o las sau e mai ok pe jos?
Sus In jos
Continut sponsorizat





OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013)   OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013) - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
OTP/LROP - GHID DE SPOTTING / SPOTTING GUIDE (UPDATED 2013)
Sus 
Pagina 2 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Aeroportul Bucuresti - Henri Coanda / Otopeni (OTP / LROP) -Decembrie 2013
» Aeroportul Bucuresti - Henri Coanda / Otopeni (OTP / LROP) -Octombrie 2013
» Aeroportul Bucuresti - Henri Coanda / Otopeni (OTP / LROP) - August 2013
» Aeroportul Bucuresti - Henri Coanda / Otopeni (OTP / LROP) - Noiembrie 2013
» Aeroportul Bucuresti - Henri Coanda / Otopeni (OTP / LROP) - Septembrie 2013

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: SPOTTING :: Aeroporturi din Romania - Romanian Airports :: Bucuresti - Henri Coanda / Otopeni (OTP / LROP)-
Mergi direct la: