ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Aeroclubul Arad se muta la Siria

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
yr_malex
Airport Level
Airport Level
yr_malex


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 31
Localizare : Arad
Data de inscriere : 26/11/2010

Aeroclubul Arad se muta la Siria Empty
MesajSubiect: Aeroclubul Arad se muta la Siria   Aeroclubul Arad se muta la Siria EmptyJoi 21 Apr 2011, 17:26

Faceti totusi un subiect (un topic) la stiri din aviatie despre asta... Ca vad ca eu nu am voie si nimeni nu creeaza...
Se vorbeste orice pe aici, dar ce e important si interesant de discutat nu se discuta...
Macar lasati pe toata lumea sa adauge subiecte la Stiri din aviatie...Daca cei care ar trebui sa o faca, nu o fac...

http://www.europafm.ro/stiri/interne/arad-o-noua-unitate-smurd-va-deservi-intreaga-regiune-de-vest-a-tarii~n48721/

http://www.citynews.ro/bihor/sanatate-16/punct-de-operare-aeromedical-smurd-la-arad-115121/

http://www.ziare-pe-net.ro/stiri/la-aeroportul-din-arad-va-fi-un-punct-de-operare-aeromedical-smurd-546152.html
Sus In jos
YR-197
Flight Level 400
Flight Level 400
YR-197


Numarul mesajelor : 799
Varsta : 62
Localizare : Arad
Data de inscriere : 08/10/2009

Aeroclubul Arad se muta la Siria Empty
MesajSubiect: Re: Aeroclubul Arad se muta la Siria   Aeroclubul Arad se muta la Siria EmptyJoi 21 Apr 2011, 23:42

Oare la care piste se refera distinșii autori de articole?
La cea de la Chearli Bravo/cea utilitara?La cea noua care încă este arata pentru nivelare?
Apropos:nu m-as mira ca cineva sa se întrebe ce legătura are Aeroclubul din Arad cu SIRIA...dacă vreau sa zbor la Şiria, îmi trebe pașaport? pig
Sus In jos
Aviatia-Romaneasca
Membru activ
Aviatia-Romaneasca


Numarul mesajelor : 426
Varsta : 29
Localizare : Arad-LRAR-ARW
Data de inscriere : 25/06/2010

Aeroclubul Arad se muta la Siria Empty
MesajSubiect: Re: Aeroclubul Arad se muta la Siria   Aeroclubul Arad se muta la Siria EmptyJoi 21 Apr 2011, 23:52

YR-197 a scris:
Oare la care piste se refera distinșii autori de articole?
La cea de la Chearli Bravo/cea utilitara?La cea noua care încă este arata pentru nivelare?
Apropos:nu m-as mira ca cineva sa se întrebe ce legătura are Aeroclubul din Arad cu SIRIA...dacă vreau sa zbor la Şiria, îmi trebe pașaport? pig

La pista de la Charlie-Bravo se refera,....din cate stiu, acest Aeroclub e privat si nu apartine de Aeroclubul Romaniei .
Eu zic ca singura legatura este ca e cel mai apropiat Aeroclub din zona .

_________________

Fuji S1600 12Mp, 15x Zoom, f=5.0-75.0mm si Tasco10x25
Sus In jos
yr_malex
Airport Level
Airport Level
yr_malex


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 31
Localizare : Arad
Data de inscriere : 26/11/2010

Aeroclubul Arad se muta la Siria Empty
MesajSubiect: Re: Aeroclubul Arad se muta la Siria   Aeroclubul Arad se muta la Siria EmptyVin 22 Apr 2011, 01:10

De fapt e vorba de pista in curs de nivelare.

Oricum, mai este nevoie de timp pana se va muta aeroclubul. Asteptam cu nerabdare ziua aia! Smile)
Procedurile incep, dar inainteaza in stil... romanesc
Sus In jos
Continut sponsorizat





Aeroclubul Arad se muta la Siria Empty
MesajSubiect: Re: Aeroclubul Arad se muta la Siria   Aeroclubul Arad se muta la Siria Empty

Sus In jos
 
Aeroclubul Arad se muta la Siria
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Arad, Siria - Aeroclubul "Charlie-Bravo"
» Aeroclubul "Traian Vuia"-Siria
» Antonov An-2
» Avion ultrausor prabusit la Siria, Arad
» Miting aerian la Siria, jud. Arad - 3 mai 2009

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: DIVERSE/OFF-TOPIC :: Discutii generale - Aviation Chat-
Mergi direct la: