ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 O zi in cadrul unei baze de elicotere din Rusia...Mi 17 MD si Mi 24

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
claudiu_ne2000
Flight Level 300
Flight Level 300
claudiu_ne2000


Numarul mesajelor : 301
Varsta : 48
Localizare : DEVA
Data de inscriere : 10/09/2009

O zi in cadrul unei baze de elicotere din Rusia...Mi 17 MD si Mi 24 Empty
MesajSubiect: O zi in cadrul unei baze de elicotere din Rusia...Mi 17 MD si Mi 24   O zi in cadrul unei baze de elicotere din Rusia...Mi 17 MD si Mi 24 EmptyDum 27 Feb 2011, 12:08

...Stiu ca sunt multi fani declarati ai elicopterelor Mi 8 si Mi 24 pe acest forum si din intamplare am ajuns la acest reportaj cu foarte multe fotografii ale unor elicoptere Mi17 si Mi 24, interioare, detalii, exterioare...

Eu am considerat ca ar fi interesant de urmarit acest reportaj si de aceea voi posta link-ul aici.

http://englishrussia.com/index.php/2011/01/31/welcome-to-an-airbase-this-time-not-abandoned/

Vizionare placuta king
Sus In jos
Griff
Moderator
Griff


Numarul mesajelor : 1400
Varsta : 40
Localizare : two steps from Hell
Data de inscriere : 27/09/2008

O zi in cadrul unei baze de elicotere din Rusia...Mi 17 MD si Mi 24 Empty
MesajSubiect: Re: O zi in cadrul unei baze de elicotere din Rusia...Mi 17 MD si Mi 24   O zi in cadrul unei baze de elicotere din Rusia...Mi 17 MD si Mi 24 EmptyDum 27 Feb 2011, 14:18

A mai fost postata, pare-mi-se, dar intotdeauna e o placere sa vad un Mi-17. Cool
Sus In jos
Mengelaus
Fotograf
Mengelaus


Numarul mesajelor : 4083
Varsta : 42
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 23/06/2008

O zi in cadrul unei baze de elicotere din Rusia...Mi 17 MD si Mi 24 Empty
MesajSubiect: Re: O zi in cadrul unei baze de elicotere din Rusia...Mi 17 MD si Mi 24   O zi in cadrul unei baze de elicotere din Rusia...Mi 17 MD si Mi 24 EmptyLun 28 Feb 2011, 06:16

A mai fost postat la "Linkuri interesante" si oricum nu se justifica un topic nou. Se inchide si ulterior se va sterge.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O zi in cadrul unei baze de elicotere din Rusia...Mi 17 MD si Mi 24 Empty
MesajSubiect: Re: O zi in cadrul unei baze de elicotere din Rusia...Mi 17 MD si Mi 24   O zi in cadrul unei baze de elicotere din Rusia...Mi 17 MD si Mi 24 Empty

Sus In jos
 
O zi in cadrul unei baze de elicotere din Rusia...Mi 17 MD si Mi 24
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Baze de date - spotting
» Sectie ATC in cadrul Politehnicii incepand cu 2009
» Ambasad. SUA Mark Gitenstein: România ar putea cumpăra avioane F-16 noi în cadrul unui plan regional
» MiG-31 cazut in Rusia
» Accident aviatic cu 2 Su-27 in Rusia

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: DIVERSE/OFF-TOPIC :: Discutii generale - Aviation Chat-
Mergi direct la: