ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 TransilvAero Show 2011, 4 iunie - Clinceni (Discutii)

In jos 
+32
Cayenne
Kamob 50
Barbu
shouriken
Griff
mariusrex72
stefanu1
B32fly
Tryby
felix
liviu.dnistran
Voicu
Dumitru Fabian
ionut.vasile
Dylan
ALEKS
crisvsv
denebra
VicMures
Alex_tm
electric
flysebi
mihaiatanasie
yr_malex
Skywalker
Balki
VIC
loplo
Mengelaus
vishzu
valavia
Madone
36 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Barbu
Airport Level
Airport Level
Barbu


Numarul mesajelor : 11
Varsta : 45
Localizare : Bucureşti
Data de inscriere : 28/05/2011

TransilvAero Show 2011, 4 iunie - Clinceni (Discutii) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: TransilvAero Show 2011, 4 iunie - Clinceni (Discutii)   TransilvAero Show 2011, 4 iunie - Clinceni (Discutii) - Pagina 4 EmptyMar 07 Iun 2011, 12:51

electric a scris:
[[...] Ionut Rites (rittesch), [...]
Adi Buzan - tot ultra-prezent.
[...]
Legat de lista de participanti, te intereseaza nume sau echipe?

Din păcate nu i-am reţinut numele; pe d-l Buzan îl ştiu de la echipa de paraşutism, o singură dată (acu' vreo doi ani) auzisem de trecerea cu parapanta pe sub podul de la Vadu Oii.
Parapantistul Smile cu care vorbisem cred că era cu vreo 10 ani mai tânăr decât A.B., şi poate numa' din poze să-l recunosc. Poate o fi I.R., dar sincer nici nu ştiu exact cum să mă prind.
Şi da, aş fi recunoscător pentru orice contact; e vorba strict de nume, dintre cei cu parapantă „cu elice” Very Happy
Sus In jos
ionut.vasile
Flight Level 300
Flight Level 300
ionut.vasile


Numarul mesajelor : 379
Varsta : 43
Localizare : London, UK
Data de inscriere : 06/10/2009

TransilvAero Show 2011, 4 iunie - Clinceni (Discutii) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: TransilvAero Show 2011, 4 iunie - Clinceni (Discutii)   TransilvAero Show 2011, 4 iunie - Clinceni (Discutii) - Pagina 4 EmptyMar 07 Iun 2011, 15:26

Barbu a scris:
electric a scris:
[[...] Ionut Rites (rittesch), [...]
Adi Buzan - tot ultra-prezent.
[...]
Legat de lista de participanti, te intereseaza nume sau echipe?

Din păcate nu i-am reţinut numele; pe d-l Buzan îl ştiu de la echipa de paraşutism, o singură dată (acu' vreo doi ani) auzisem de trecerea cu parapanta pe sub podul de la Vadu Oii.
Parapantistul Smile cu care vorbisem cred că era cu vreo 10 ani mai tânăr decât A.B., şi poate numa' din poze să-l recunosc. Poate o fi I.R., dar sincer nici nu ştiu exact cum să mă prind.
Şi da, aş fi recunoscător pentru orice contact; e vorba strict de nume, dintre cei cu parapantă „cu elice” Very Happy


daca ai o poza cu el... sau aripa ce o foloseste... sa o postezi.. asa pot sa ti-l identific... numai bine
Sus In jos
Madone
Flight Level 400
Flight Level 400



Numarul mesajelor : 426
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/08/2009

TransilvAero Show 2011, 4 iunie - Clinceni (Discutii) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: TransilvAero Show 2011, 4 iunie - Clinceni (Discutii)   TransilvAero Show 2011, 4 iunie - Clinceni (Discutii) - Pagina 4 EmptyJoi 09 Iun 2011, 18:23

TransilvAero Show 2011, editia a IV-a. Un fotoreportaj realizat de Alexandra Radu, Romania Libera.

http://www.romanialibera.ro/multimedia-foto/show-aviatic-la-aerodromul-clinceni-227392.html
Sus In jos
http://magdalenarasnoveanu.blogspot.com
Barbu
Airport Level
Airport Level
Barbu


Numarul mesajelor : 11
Varsta : 45
Localizare : Bucureşti
Data de inscriere : 28/05/2011

TransilvAero Show 2011, 4 iunie - Clinceni (Discutii) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: TransilvAero Show 2011, 4 iunie - Clinceni (Discutii)   TransilvAero Show 2011, 4 iunie - Clinceni (Discutii) - Pagina 4 EmptyJoi 09 Iun 2011, 18:40

Interesant că au trimis om acolo; păcat că fotojurnalismul nu se „pupă” neapărat cu imaginile de airshow. Mai exact, fotograful acela a prins momente bunicele cu oameni în cadru, dar pozele cu avioane sunt de tot... rejectul Wink
Sus In jos
lrbc
Fotograf
lrbc


Numarul mesajelor : 1823
Varsta : 110
Localizare : Bacău
Data de inscriere : 08/05/2009

TransilvAero Show 2011, 4 iunie - Clinceni (Discutii) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: TransilvAero Show 2011, 4 iunie - Clinceni (Discutii)   TransilvAero Show 2011, 4 iunie - Clinceni (Discutii) - Pagina 4 EmptyVin 10 Iun 2011, 12:23

Mă bag în discuţia asta ca musca-n lapte, dar nu mă pot abţine. Threadul ăsta era despre mitingul de la Clinceni. Pe ultima pagină sunt cu totul altfel de discuţii. Şi nu e singurul. Sincer, m-am cam plictisit să citesc certurile (discuţiile în contradictoriu) dintre membri. Folosiţi cu încredere PM dacă aveţi ceva de împărţit. V-aş ruga (şi aici mă refer la toţi membrii forumului, nu numai la cei care au scris aici) să lăsaţi egourile de mari artişti şi să reveniţi la scopul iniţial al Romanian spotters: forumul pasionaţilor de fotografie aeriană. V-aţi uitat să vedeţi câte din posturi au şi fotografii şi câte sunt balast? Bârfe, şmenuri, şuşanale, vorba unei anumite publicaţii.
LE: văd că, între timp, aţi făcut curăţenie...
Sus In jos
Continut sponsorizat





TransilvAero Show 2011, 4 iunie - Clinceni (Discutii) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: TransilvAero Show 2011, 4 iunie - Clinceni (Discutii)   TransilvAero Show 2011, 4 iunie - Clinceni (Discutii) - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
TransilvAero Show 2011, 4 iunie - Clinceni (Discutii)
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
 Subiecte similare
-
» TransilvAero Show 2011, 13 August - Targu Mures
» Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii
» BIAF 2011 - Plovdiv 2-4 septembrie - Discutii
» "Luna air show 2011"
» Air Show Türkiye 4-5 Iunie - Izmir

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: SPOTTING :: Demonstratii aeriene - Airshows :: Demonstratii aeriene - 2011-
Mergi direct la: