ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Autobuz din Belgrade la Timisoara

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Capt_Vio
Fotograf
Capt_Vio


Numarul mesajelor : 1327
Varsta : 43
Localizare : Canada
Data de inscriere : 04/01/2008

Autobuz din Belgrade la Timisoara Empty
MesajSubiect: Autobuz din Belgrade la Timisoara   Autobuz din Belgrade la Timisoara EmptyVin 01 Aug 2008, 02:55

Ciao,

Este cumva o cursa de autobuz / microbuz din Belgrade la Timisoara? Am o prietena care vrea sa vina din Belgrade la Timisoara... Care e cea mai buna (ieftina) varianta, prin August...

Mersi,

Vio
Sus In jos
Virusu
Moderator
Virusu


Numarul mesajelor : 2688
Varsta : 38
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 30/12/2007

Autobuz din Belgrade la Timisoara Empty
MesajSubiect: Re: Autobuz din Belgrade la Timisoara   Autobuz din Belgrade la Timisoara EmptyVin 01 Aug 2008, 08:30

Capt_Vio a scris:
Ciao,

Este cumva o cursa de autobuz / microbuz din Belgrade la Timisoara? Am o prietena care vrea sa vina din Belgrade la Timisoara... Care e cea mai buna (ieftina) varianta, prin August...

Mersi,

Vio

man, nu stiu de autobuz, dar tren stiu 100% ca exista. o sa incerc sa aflu si un orar
Sus In jos
Capt_Vio
Fotograf
Capt_Vio


Numarul mesajelor : 1327
Varsta : 43
Localizare : Canada
Data de inscriere : 04/01/2008

Autobuz din Belgrade la Timisoara Empty
MesajSubiect: Re: Autobuz din Belgrade la Timisoara   Autobuz din Belgrade la Timisoara EmptyVin 01 Aug 2008, 08:47

virusu a scris:
Capt_Vio a scris:
Ciao,

Este cumva o cursa de autobuz / microbuz din Belgrade la Timisoara? Am o prietena care vrea sa vina din Belgrade la Timisoara... Care e cea mai buna (ieftina) varianta, prin August...

Mersi,

Vio

man, nu stiu de autobuz, dar tren stiu 100% ca exista. o sa incerc sa aflu si un orar

Mersi amice!!! Iti raman dator... deci... facem un Alba prin 19 August?
Sus In jos
Raduq
Fotograf



Numarul mesajelor : 1764
Varsta : 32
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 06/05/2008

Autobuz din Belgrade la Timisoara Empty
MesajSubiect: Re: Autobuz din Belgrade la Timisoara   Autobuz din Belgrade la Timisoara EmptyVin 01 Aug 2008, 10:36

Este un tren :

Bucuresti Nord -> Timisoara Nord -> Belgrade
plecare 21:45 - Timisoara 6:03 - Belgrade 8:53

Belgrade -> Timisoara Nord -> Bucuresti Nord
plecare 15:55 - Timisoara 21:18 - Bucuresti 5:39

mai tarziu am sa scanez si cartea din care am luat aceste date...

Last edit : Daca vrei ma interesez si cat costa un bilet.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Autobuz din Belgrade la Timisoara Empty
MesajSubiect: Re: Autobuz din Belgrade la Timisoara   Autobuz din Belgrade la Timisoara EmptyVin 01 Aug 2008, 14:16

www.infofer.ro ? Smile
Sus In jos
bobocell
Membru activ
bobocell


Numarul mesajelor : 442
Varsta : 34
Localizare : resita
Data de inscriere : 25/12/2007

Autobuz din Belgrade la Timisoara Empty
MesajSubiect: Re: Autobuz din Belgrade la Timisoara   Autobuz din Belgrade la Timisoara EmptyVin 01 Aug 2008, 16:19

infofer, este un site numai pentru interne. ca eu am cautat mai multe destinatii din afara si nu a gasit nimic...
Sus In jos
CDA
Flight Level 300
Flight Level 300



Numarul mesajelor : 387
Varsta : 49
Localizare : Copenhaga
Data de inscriere : 22/03/2008

Autobuz din Belgrade la Timisoara Empty
MesajSubiect: Re: Autobuz din Belgrade la Timisoara   Autobuz din Belgrade la Timisoara EmptyVin 01 Aug 2008, 17:29

bobocell a scris:
infofer, este un site numai pentru interne. ca eu am cautat mai multe destinatii din afara si nu a gasit nimic...

Pentru calatorii internationale cu trenul eu folosesc: http://reiseauskunft.bahn.de/bin/query.exe/en?newrequest=yes&protocol=http&
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Autobuz din Belgrade la Timisoara Empty
MesajSubiect: Re: Autobuz din Belgrade la Timisoara   Autobuz din Belgrade la Timisoara EmptyVin 01 Aug 2008, 20:32

bobocell a scris:
infofer, este un site numai pentru interne. ca eu am cautat mai multe destinatii din afara si nu a gasit nimic...
Sorry, nu stiam.
Oricum, sincer sa fiu nu prea ma incanta ideea de a calatori cu trenul in afara. affraid
Sus In jos
Continut sponsorizat





Autobuz din Belgrade la Timisoara Empty
MesajSubiect: Re: Autobuz din Belgrade la Timisoara   Autobuz din Belgrade la Timisoara Empty

Sus In jos
 
Autobuz din Belgrade la Timisoara
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Belgrade - Batajnica (BJY / LYBT)
» Incident: Austrian F100 at Belgrade on Jan 19th 2010, smoking engine [en]
» Timisoara-Roma-Timisoara 1st time cu Wizz, februarie 2009
» Timisoara
» Antonov An-2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: DIVERSE/OFF-TOPIC :: Bilete de avion si transport - Airline Route and Ticket Information-
Mergi direct la: