ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Tarom water salute la ACH

In jos 
+5
flaviu
Virusu
andreius
RwO
Thomas
9 participanți
AutorMesaj
Thomas
Membru activ



Numarul mesajelor : 913
Varsta : 59
Localizare : Göttingen
Data de inscriere : 04/01/2008

Tarom water salute la ACH Empty
MesajSubiect: Tarom water salute la ACH   Tarom water salute la ACH EmptyLun 02 Iun 2008, 16:15

Frumos cum au primit baietii de la ACH echipa de fotbal a României cheers

Sunt shots de pe livecam, mai târziu un pic o sa primesc si fotografii profesionale de acolo Wink

Tarom water salute la ACH Rot-ac12

Tarom water salute la ACH Rot-ac13

Frumos gest!
Sus In jos
RwO
Membru activ
RwO


Numarul mesajelor : 767
Varsta : 41
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 11/03/2008

Tarom water salute la ACH Empty
MesajSubiect: Re: Tarom water salute la ACH   Tarom water salute la ACH EmptyLun 02 Iun 2008, 16:27

Chiar ca frumos gest. Ce sa mai zic de faptul ca au live-webcam. La Otopeni asa ceva era probabil caz de dosar penal Rolling Eyes
Sus In jos
http://transeuroex.blogspot.com
andreius
Airport Level
Airport Level
andreius


Numarul mesajelor : 82
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/05/2008

Tarom water salute la ACH Empty
MesajSubiect: Re: Tarom water salute la ACH   Tarom water salute la ACH EmptyLun 02 Iun 2008, 17:06

RwO a scris:
Chiar ca frumos gest. Ce sa mai zic de faptul ca au live-webcam. La Otopeni asa ceva era probabil caz de dosar penal Rolling Eyes

Laughing ... Foarte frumos gest ... dar nu cred totusi ca doar pentru Romania
Sus In jos
Virusu
Moderator
Virusu


Numarul mesajelor : 2688
Varsta : 38
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 30/12/2007

Tarom water salute la ACH Empty
MesajSubiect: Re: Tarom water salute la ACH   Tarom water salute la ACH EmptyLun 02 Iun 2008, 17:23

pai nu doar pentru romania Smile e un gest care se face pentru toti operatorii noi de pe un aeroport civilizat Wink

felicitari lor ca stiu sa pretuiasca ce e frumos si sa ii faca pe cei noi sa se simta bine veniti
Sus In jos
Thomas
Membru activ



Numarul mesajelor : 913
Varsta : 59
Localizare : Göttingen
Data de inscriere : 04/01/2008

Tarom water salute la ACH Empty
MesajSubiect: Re: Tarom water salute la ACH   Tarom water salute la ACH EmptyLun 02 Iun 2008, 17:27

andreius a scris:
RwO a scris:
Chiar ca frumos gest. Ce sa mai zic de faptul ca au live-webcam. La Otopeni asa ceva era probabil caz de dosar penal Rolling Eyes

Laughing ... Foarte frumos gest ... dar nu cred totusi ca doar pentru Romania

No bine, asta nu stiu ... cel putin la St. Gallen doar pentru România Very Happy ... ei sunt singurii care aterizeaza acolo daca stiu bine.

Si da, se cam practica ... dar de exemplu la CLJ nu s-a facut nimic special când au venit LH si 4U ... bine, în afara de faptul ca s-au îngramadit politicienii la pozat în vederea alegerilor locale ... Rolling Eyes

Sau voi credeti ca mâine va fi întâmpinat JOR la SBZ cu water salute??? Nu prea cred ... dar mai stii?
Sus In jos
Thomas
Membru activ



Numarul mesajelor : 913
Varsta : 59
Localizare : Göttingen
Data de inscriere : 04/01/2008

Tarom water salute la ACH Empty
MesajSubiect: Re: Tarom water salute la ACH   Tarom water salute la ACH EmptyLun 02 Iun 2008, 17:56

RwO a scris:
... Ce sa mai zic de faptul ca au live-webcam. La Otopeni asa ceva era probabil caz de dosar penal Rolling Eyes

Pai cam asa ... Mad

Uita-te la pozele publicate de Prosport si îti dai seama imediat de acolo, ca fotografii au avut sarcina clara sa nu cumva sa pozeze vreun avion sau ceva ... e de plâns asa ceva, zau.
Sus In jos
flaviu
Membru activ
flaviu


Numarul mesajelor : 600
Varsta : 35
Localizare : Cluj
Data de inscriere : 24/05/2008

Tarom water salute la ACH Empty
MesajSubiect: Re: Tarom water salute la ACH   Tarom water salute la ACH EmptyLun 02 Iun 2008, 19:54

virusu a scris:
pai nu doar pentru romania Smile e un gest care se face pentru toti operatorii noi de pe un aeroport civilizat Wink

felicitari lor ca stiu sa pretuiasca ce e frumos si sa ii faca pe cei noi sa se simta bine veniti

asa se face primirea unei companii aeriene ce aterizeaza pt prima data intr-un loc?nici n-am stiut...defapt se intelege, ii mentalitate tipic comunista faza ca nu ii voie sa pozezi avioane...ce naiba ca numa faci poza la avionu nu il arunci in aer...iar legat de primirea de pe aeroportul St. Gallen-exceptiponala Smile

P.S: is curios cand o sa vedem si la noi asa ceva... Smile
Sus In jos
ovidiu51
Membru activ
ovidiu51


Numarul mesajelor : 1170
Varsta : 73
Localizare : Constanta (LRCK - CND)
Data de inscriere : 29/12/2007

Tarom water salute la ACH Empty
MesajSubiect: Re: Tarom water salute la ACH   Tarom water salute la ACH EmptyLun 02 Iun 2008, 20:12

sa fie primul avion romanesc intampinat cu alai?
Sus In jos
Thomas
Membru activ



Numarul mesajelor : 913
Varsta : 59
Localizare : Göttingen
Data de inscriere : 04/01/2008

Tarom water salute la ACH Empty
MesajSubiect: Re: Tarom water salute la ACH   Tarom water salute la ACH EmptyLun 02 Iun 2008, 20:45

flaviu89 a scris:
... P.S: is curios cand o sa vedem si la noi asa ceva... Smile

Singura data (din ce stiu eu) când s-a facut asa ceva a fost la prima cursa Delta pe OTP anul trecut.
Sus In jos
Thomas
Membru activ



Numarul mesajelor : 913
Varsta : 59
Localizare : Göttingen
Data de inscriere : 04/01/2008

Tarom water salute la ACH Empty
MesajSubiect: Re: Tarom water salute la ACH   Tarom water salute la ACH EmptyMar 03 Iun 2008, 13:31

lol! lol! lol! ce sa zic ... pe astia-i avem, cu astia defilam ... si te mai miri ca n-ai voie sa faci poze ...

Ambasadorul României ... zice:

Citat :
Am­ba­­sa­do­­rul Ro­mâ­­niei în El­ve­ţia, Ionel Sava, a declarat la sport.ro că “asta e o meto­dă de dezinsec­ţie a avioane­lor
Sus In jos
flaviu
Membru activ
flaviu


Numarul mesajelor : 600
Varsta : 35
Localizare : Cluj
Data de inscriere : 24/05/2008

Tarom water salute la ACH Empty
MesajSubiect: Re: Tarom water salute la ACH   Tarom water salute la ACH EmptyMar 03 Iun 2008, 13:42

Mesaj sters de catre administrator.
Motiv: fara mesaje cu conotatii rasiste, care nu-si au locul pe un astfel de forum, mai ales ca acea etnie mentionata de tine nu are nicio legatura cu aviatia. Desi unii carcotasi ar sugera asta... Wink Dar ar fi inca o remarca rasista. Very Happy
Sus In jos
Thomas
Membru activ



Numarul mesajelor : 913
Varsta : 59
Localizare : Göttingen
Data de inscriere : 04/01/2008

Tarom water salute la ACH Empty
MesajSubiect: Re: Tarom water salute la ACH   Tarom water salute la ACH EmptyMier 04 Iun 2008, 13:13

Câteva prime poze primite de la Tino Dietsche Thank´s! Very Happy

El se vede dealtfel pe cele 2 poze de pe livecam: pe prima este în genunchi lânga marshaller iar pe a doua sta în dreapta lui ... conditii de vis pentru un spotter în România Mad

Tarom water salute la ACH Ldg_ls10
Tarom water salute la ACH Ldg_ls11
Tarom water salute la ACH Welcom10
Tarom water salute la ACH Welcom11
Tarom water salute la ACH Take_o10

Publicarea o fac cu acordul lui Tino, copyright desigur la el.
Sus In jos
andreius
Airport Level
Airport Level
andreius


Numarul mesajelor : 82
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/05/2008

Tarom water salute la ACH Empty
MesajSubiect: Re: Tarom water salute la ACH   Tarom water salute la ACH EmptyMier 04 Iun 2008, 13:34

Wow ... Multumim pentru poze . SUPER
Sus In jos
Raduq
Fotograf



Numarul mesajelor : 1764
Varsta : 32
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 06/05/2008

Tarom water salute la ACH Empty
MesajSubiect: Re: Tarom water salute la ACH   Tarom water salute la ACH EmptyMier 04 Iun 2008, 14:03

Sunt superbe pozele!
Sus In jos
YR-DNY
Membru activ
YR-DNY


Numarul mesajelor : 669
Varsta : 41
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 04/01/2008

Tarom water salute la ACH Empty
MesajSubiect: Re: Tarom water salute la ACH   Tarom water salute la ACH EmptyMier 04 Iun 2008, 14:18

Stiti cam ce gandeste un roman demodat la faza asta: Yes, imi spala avionu' gratis! Razz
Excelente poze!
Sus In jos
Dylan
Moderator
Dylan


Numarul mesajelor : 4873
Varsta : 52
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 15/04/2008

Tarom water salute la ACH Empty
MesajSubiect: Tarom water salute la ACH   Tarom water salute la ACH EmptyJoi 05 Iun 2008, 07:22

daaaaaaaaaaaaaaaa!
nici intr-o suta de ani nu ma gandeam sa spun daca vedeam asa ceva...ca se face dezinsec­ţia avioane­lor.
cine-i acest ionel sava? bun baiat! clown

pozele sunt faine tare!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tarom water salute la ACH Empty
MesajSubiect: Re: Tarom water salute la ACH   Tarom water salute la ACH Empty

Sus In jos
 
Tarom water salute la ACH
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» TAROM Skyteam 1:100 737-700 + 1:100 BELAVIA CRJ-200 + AIR MALTA A320 << @ >> 1:100 TAROM ATR72-500
» Programari intalniri pentru SPOTTING - 2014
» Vancouver - Harbour Water (CXH / CYHC)
» OTP-CDG-OTP cu Tarom
» Aeroportul Cluj-Napoca - 2008 (1)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: DIVERSE/OFF-TOPIC :: Discutii generale - Aviation Chat-
Mergi direct la: