ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Zbor Romania - Germania (Hannover)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Dylan
Moderator
Dylan


Numarul mesajelor : 4873
Varsta : 52
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 15/04/2008

Zbor Romania - Germania (Hannover) Empty
MesajSubiect: Zbor Romania - Germania (Hannover)   Zbor Romania - Germania (Hannover) EmptyLun 18 Ian 2010, 09:34

Salutare baieti!
Am o rugaminte la voi:
Spuneti-mi va rog daca aveti idee, cam care ar fi varianta optima pentru un drum dus/intors Suceava (sau alte aeroporturi apropiate)-catre Hannovra si retur. Am un cumnat care trebuie sa ajunga la o inmormantare pana joi si vad ca e cam limitata oferta pana acolo. Singura de bun simt ar fi cu KRP-ul BCM-TSR-DUS, cu un pret care incepe de pe la 140-150 eur one way ticket..
Sus In jos
Thomas
Membru activ



Numarul mesajelor : 913
Varsta : 59
Localizare : Göttingen
Data de inscriere : 04/01/2008

Zbor Romania - Germania (Hannover) Empty
MesajSubiect: Re: Zbor Romania - Germania (Hannover)   Zbor Romania - Germania (Hannover) EmptyLun 18 Ian 2010, 10:14

Ti-am dat si PM, dar poate e si de interes mai general:

Exista o sumedenie de variante interesante dar nu prea daca esti legat de o zi anume si cu doar 2-3 zile în avans. Cred ca pâna la urma varianta cea mai interesanta este:

07.45 IAS - 08.45 TSR 09.25 - DUS 10.50 cost total: 127,70 EUR

iar de acolo ai ICE direct din aeroport la Hannover:

Mi, 20.01.10 ab 12:00 Düsseldorf Flughafen - Hannover Hauptbahnhof 14.28 ICE 57,00 EUR
Sus In jos
Dylan
Moderator
Dylan


Numarul mesajelor : 4873
Varsta : 52
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 15/04/2008

Zbor Romania - Germania (Hannover) Empty
MesajSubiect: Re: Zbor Romania - Germania (Hannover)   Zbor Romania - Germania (Hannover) EmptyLun 18 Ian 2010, 12:21

TKS Thomas!
Am luat in calcul si varianta WZZ de la CLJ!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Zbor Romania - Germania (Hannover) Empty
MesajSubiect: Re: Zbor Romania - Germania (Hannover)   Zbor Romania - Germania (Hannover) Empty

Sus In jos
 
Zbor Romania - Germania (Hannover)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Aeronave in zbor peste Romania
» Inmatriculare aparate de zbor in Romania
» Luftfahrtmuseum Hannover Laatzen
» Li-2 in Romania
» Avioanele din Colegiul Tehnic de Aeronautica "Henri Coanda"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: DIVERSE/OFF-TOPIC :: Bilete de avion si transport - Airline Route and Ticket Information-
Mergi direct la: