ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Iasi, Timisoara absente in orarul de iarna Malev

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
raduvisitor
Flight Level 100
Flight Level 100



Numarul mesajelor : 167
Data de inscriere : 27/01/2009

Iasi, Timisoara absente in orarul de iarna Malev Empty
MesajSubiect: Iasi, Timisoara absente in orarul de iarna Malev   Iasi, Timisoara absente in orarul de iarna Malev EmptyMier 04 Noi 2009, 21:43

Titlu: Iesenii nu vor mai putea zbura direct spre Budapesta
Sursa: http://www.newsiasi.ro/eveniment/actualitate/iesenii-nu-vor-mai-putea-zbura-direct-spre-budapesta.html
Autor: newsiasi.ro
Data: 04.11.2009

Citat :

De pe 15 noiembrie, compania Malev va suspenda zborul Iasi - Budapesta si retur. Nu se stie deocamdata daca zborurile pe aceasta ruta vor fi reluate anul viitor, dupa 31 martie.
"Zborurile de la Timisoara au fost deja suspendate. Incepind de pe 15 noiembrie, masura este valabila si pentru Iasi. De principiu, suspendarea zborurilor este valabila pina la 31 martie. In aceasta perioada toate zborurile vor fi reanalizateintrucit se fac schimbari in flota. Nu pot spune deocamdata ce se va intimpla dupa 31 martie, pentru ca inca se lucreaza la programul de vara 2010", a declarat Madalina Cretu, directorul comercial pe Romania al companiei Malev, in Ziarul de Iasi.

Operatorul Malev avea sase zbouri tur-retur saptaminale intre Iasi si Budapesta, de pe aeroportul iesean. Reprezentantii Aeroportului Iasi au declarat ca acesta este singurul operator care a anuntat ca isi suspenda zborurile in urmatoarea perioada.
Sus In jos
laurus
Flight Level 400
Flight Level 400
laurus


Numarul mesajelor : 403
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 04/01/2008

Iasi, Timisoara absente in orarul de iarna Malev Empty
MesajSubiect: Re: Iasi, Timisoara absente in orarul de iarna Malev   Iasi, Timisoara absente in orarul de iarna Malev EmptyMier 04 Noi 2009, 22:00

Oao, de la zboruri aproape zilnice la zero, nu e o diferenta cam mare? Ce ar putea cauza o astfel de actiune?
Sus In jos
bobocell
Membru activ
bobocell


Numarul mesajelor : 442
Varsta : 34
Localizare : resita
Data de inscriere : 25/12/2007

Iasi, Timisoara absente in orarul de iarna Malev Empty
MesajSubiect: Re: Iasi, Timisoara absente in orarul de iarna Malev   Iasi, Timisoara absente in orarul de iarna Malev EmptyVin 06 Noi 2009, 17:35

Eu am bilete la ei pt februarie TSR-BUD-LHR si retur. Pana acum n-am primit nimic de la ei. Mi se pare lipsa de profesionalism. Le-am scris deja un mail. Astept raspuns. Oare mai primesc banii inapoi?
Sus In jos
Mengelaus
Fotograf
Mengelaus


Numarul mesajelor : 4083
Varsta : 42
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 23/06/2008

Iasi, Timisoara absente in orarul de iarna Malev Empty
MesajSubiect: Re: Iasi, Timisoara absente in orarul de iarna Malev   Iasi, Timisoara absente in orarul de iarna Malev EmptyVin 06 Noi 2009, 18:13

Bineinteles.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Iasi, Timisoara absente in orarul de iarna Malev Empty
MesajSubiect: Re: Iasi, Timisoara absente in orarul de iarna Malev   Iasi, Timisoara absente in orarul de iarna Malev Empty

Sus In jos
 
Iasi, Timisoara absente in orarul de iarna Malev
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» "Noutati" din orarul de iarna pe aeroporturile românesti - doar taieri de rute
» Blue Air leaga Bacaul de cinci destinatii din Italia si Marea Britanie in orarul de iarna
» Iarna aduce... curse anulate pe Aeroportul Timişoara
» Air France KLM reduce capacitatea de zbor in orarul de vara
» Aterizare de urgenţă pe aeroportul din Timişoara

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: DIVERSE/OFF-TOPIC :: Stiri din aviatie - Aviation News-
Mergi direct la: