ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Adrian Iovan se muta la Blue Air

In jos 
AutorMesaj
claudiup
Membru activ
claudiup


Numarul mesajelor : 973
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 22/10/2008

Adrian Iovan se muta la Blue Air Empty
MesajSubiect: Adrian Iovan se muta la Blue Air   Adrian Iovan se muta la Blue Air EmptyVin 02 Oct 2009, 12:04

Titlu: Iovan da Taromul pe Blue Air
Sursa: http://www.libertatea.ro/stire/iovan-da-taromul-pe-blue-air-258269.html
Autor: Luana Mare
Data: 1.10.2009

Continut:
Citat :
Adrian Iovan (foto) a încetat colaborarea cu Tarom. Fostul soţ al Romaniţei Iovan a devenit de astăzi angajatul companiei Blue Air. Pilotul spune că a considerat schimbarea bine-venită în cariera lui.

“Aşa am considerat eu că este cel mai bine pentru mine. Nu au fost scandaluri sau probleme, ci doar o ofertă bună din partea Blue Air”, a precizat Iovan care va pilota pe curse interne şi internaţionale.

Totodată el va renunţa şi la funcţia de lider de sindicat al piloţilor din Tarom.

- pana acum, Adrian Iovan a fost pilotul-vedeta la Tarom. era un adevarat "purtator de cuvant" pentru companie, imi aduc aminte cat a insemnat interventia sa, in ziua cand un avion de-al lor a lovit masina aceea pe pista. fiecare companie serioasa are cate un astfel de pilot, oare cine il va inlocui in aceasta postura?
Sus In jos
 
Adrian Iovan se muta la Blue Air
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Aeroclubul Arad se muta la Siria
» Wizz Air isi va muta sediul din Ungaria in Elvetia
» Sky Europe muta zborurile de pe Viena pe Bratislava
» Cluj: Unitatea Speciala de Aviatie isi muta birourile la aeroport
» Tuifly ar putea muta in Romania o parte dintre cele 350 de posturi de mentenanta

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: DIVERSE/OFF-TOPIC :: Stiri din aviatie - Aviation News-
Mergi direct la: