ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Venezia - Marco Polo (VCE / LIPZ)

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Venezia - Marco Polo (VCE / LIPZ) Empty
MesajSubiect: Venezia - Marco Polo (VCE / LIPZ)   Venezia - Marco Polo (VCE / LIPZ) EmptyDum 02 Aug 2009, 14:36

Venezia - Marco Polo (VCE / LIPZ) DSCN8504
Sus In jos
mesterul manolescu
Flight Level 100
Flight Level 100



Numarul mesajelor : 134
Varsta : 60
Localizare : Moinesti-Bacau
Data de inscriere : 24/03/2010

Venezia - Marco Polo (VCE / LIPZ) Empty
MesajSubiect: Re: Venezia - Marco Polo (VCE / LIPZ)   Venezia - Marco Polo (VCE / LIPZ) EmptySam 04 Sept 2010, 14:31

Am o rugaminte,pentru cine ma poate ajuta ! Merg in week-endul viitor la mitingul de la Rivolto si aterizez la Venetia ,pe Marco Polo. Nu am fost pana acum in Italia. Unde si cum pot gasi o cazare mai ieftina ,in afara orasului sau pe directia Udine? Ceva pensiuni,hostel,etc,eventual aproape de gari sau autogari? Si mai ales,cum se ajunge mai simplu de la Venetia la Rivolto,langa Udine? Tren, auto...? Multumesc pentru orice efort al cuiva de a-mi raspunde ! Daca ajung acolo ,promit sa aduc poze....
Sus In jos
 
Venezia - Marco Polo (VCE / LIPZ)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Venezia - Treviso (TSF / LIPH)
» Deplasare de la aeroport in oras-Venezia
» WizzAir - Bucuresti (BBU) / Venezia-Treviso (TSF) dus-intors

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: SPOTTING :: Aeroporturi din strainatate - Airports outside Romania :: Europa de Sud-
Mergi direct la: