ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 TGV Paris to Bruxelles

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
bobocell
Membru activ
bobocell


Numarul mesajelor : 442
Varsta : 34
Localizare : resita
Data de inscriere : 25/12/2007

TGV Paris to Bruxelles Empty
MesajSubiect: TGV Paris to Bruxelles   TGV Paris to Bruxelles EmptySam 30 Mai 2009, 14:22

Stiti cumva cum pot gasi un pret bun pentru un bilet la TGV din Paris catre Bruxelles? Am incercat pe unele siteuri dar nu merge.
Sus In jos
shouriken
Administrator
shouriken


Numarul mesajelor : 3451
Varsta : 69
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/04/2009

TGV Paris to Bruxelles Empty
MesajSubiect: Re: TGV Paris to Bruxelles   TGV Paris to Bruxelles EmptySam 30 Mai 2009, 14:59

Aici ai incercat?

http://www.voyages-sncf.com/

Liviu
Sus In jos
arianne
Moderator
arianne


Numarul mesajelor : 2730
Varsta : 31
Localizare : EBBR/LFBO/LROP
Data de inscriere : 03/08/2008

TGV Paris to Bruxelles Empty
MesajSubiect: Re: TGV Paris to Bruxelles   TGV Paris to Bruxelles EmptySam 30 Mai 2009, 15:00

Intre Paris Nord si Bruxelles Midi circula Thalys, nu chiar TGV insa tot pe acolo. Calatoria dureaza 1 ora si 22 de minute. Aici poti rezerva bilete, cel mai ieftin fiind de 25€/pers.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




TGV Paris to Bruxelles Empty
MesajSubiect: Re: TGV Paris to Bruxelles   TGV Paris to Bruxelles EmptyMier 03 Iun 2009, 16:27

Incearca direct la www.thalys.com , in principiu e ca la avioane: cu cat cumperi mai devreme, cu atat e pretul mai mic.
Sus In jos
mario antonio
Membru activ



Numarul mesajelor : 1297
Varsta : 44
Localizare : Torino, Italia (TRN)
Data de inscriere : 07/08/2008

TGV Paris to Bruxelles Empty
MesajSubiect: Re: TGV Paris to Bruxelles   TGV Paris to Bruxelles EmptyMier 03 Iun 2009, 21:07

bobocell a scris:
Stiti cumva cum pot gasi un pret bun pentru un bilet la TGV din Paris catre Bruxelles? Am incercat pe unele siteuri dar nu merge.

Hei, ciao hombre,

Tocmai am primit o oferta de la Thalys au bilete la 22 de euro pentru Paris....asa ca arunca un ochi pe site.

Njoy
Sus In jos
fly_emirates
Flight Level 100
Flight Level 100
fly_emirates


Numarul mesajelor : 170
Varsta : 42
Localizare : Bucharest
Data de inscriere : 28/12/2007

TGV Paris to Bruxelles Empty
MesajSubiect: Re: TGV Paris to Bruxelles   TGV Paris to Bruxelles EmptyJoi 04 Iun 2009, 08:42

asa este ...22 euro (dus) pt calatorii intre 8 iulie-29 august. fii pe faza... eu mi-am rezervat bilete la thalys direct de pe site-ul lor. mi-am facut cont la ei si mi-am printat biletele acasa. inainte de promotia respectiva poti rezerva bilete in iunie pt 29 euro (disponibil in anumite zile si la anumite curse). bon voyage!
Sus In jos
Continut sponsorizat





TGV Paris to Bruxelles Empty
MesajSubiect: Re: TGV Paris to Bruxelles   TGV Paris to Bruxelles Empty

Sus In jos
 
TGV Paris to Bruxelles
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Bruxelles cu Tarom, Paris cu trenul
» Paris - Aéroport de Paris - Orly (ORY/LFPO)
» Unde veti zbura in urmatoarea perioada
» Tarom -20% catre Bruxelles, KLM -30% spre 100 destinatii
» Bruxelles - Zaventem (BRU / EBBR)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: DIVERSE/OFF-TOPIC :: Bilete de avion si transport - Airline Route and Ticket Information-
Mergi direct la: