ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Site Aeroport Cluj - nefunctional

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
RATus
Administrator
RATus


Numarul mesajelor : 1497
Varsta : 40
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 29/12/2007

Site Aeroport Cluj - nefunctional Empty
MesajSubiect: Site Aeroport Cluj - nefunctional   Site Aeroport Cluj - nefunctional EmptyMier 12 Mar 2008, 10:12

daca va uitati pe www.airportcluj.ro o sa vedeti f clar exprimata grija aeroportului CLJ pentru imaginea proprie.. sau daca nu aia, cel putin seriozitatea cu care e tratat subiectul Very Happy.

Sper totusi ca nu merge sit-eul din cauza ca-l inlocuiesc cu unul in care in sfarsit se pot citi coerent orarele de zbor si cu bunavionta lui Buddha si un motor de cautare prin orare Very Happy, ca sa nu zic de grafica sau stiri.. complet inexistente pe site-ul vechi.
Sus In jos
YR-DNY
Membru activ
YR-DNY


Numarul mesajelor : 669
Varsta : 42
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 04/01/2008

Site Aeroport Cluj - nefunctional Empty
MesajSubiect: Re: Site Aeroport Cluj - nefunctional   Site Aeroport Cluj - nefunctional EmptyMier 12 Mar 2008, 10:37

O da! Era si timpul sa schimbe site-u! Very Happy Un Aeroport care se respecta tre sa aiba un site prietenos si bine pus la punct!
Sus In jos
RATus
Administrator
RATus


Numarul mesajelor : 1497
Varsta : 40
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 29/12/2007

Site Aeroport Cluj - nefunctional Empty
MesajSubiect: Re: Site Aeroport Cluj - nefunctional   Site Aeroport Cluj - nefunctional EmptyMier 12 Mar 2008, 13:04

cuvantul "seriozitate" era folosit ironic.. cred ca au o problema cu site-ul lor vechi si asa f nefunctional.

adevaru-i ca cel putin pana acuma parea un site facut de elevi de liceu ... sper totusi si ala sa revina sa-mi pot copia orarul complet de acolo
Sus In jos
YR-DNY
Membru activ
YR-DNY


Numarul mesajelor : 669
Varsta : 42
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 04/01/2008

Site Aeroport Cluj - nefunctional Empty
MesajSubiect: Re: Site Aeroport Cluj - nefunctional   Site Aeroport Cluj - nefunctional EmptyMier 12 Mar 2008, 15:02

Da...pentru o secunda am sperat... Razz
Dar sa vedem cand isi revine, poate arata altfel! Razz
Sus In jos
naiba
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 59
Localizare : CLJ
Data de inscriere : 13/01/2008

Site Aeroport Cluj - nefunctional Empty
MesajSubiect: Re: Site Aeroport Cluj - nefunctional   Site Aeroport Cluj - nefunctional EmptyJoi 13 Mar 2008, 14:19

Eu cred ca i-a heckarit careva si nu si-au dat (inca) seama.
Un upgrade de site nu se face asa (il trantesti pe cel vechi jos pana cand te gandesti ca e gata cel nou).
Sus In jos
RATus
Administrator
RATus


Numarul mesajelor : 1497
Varsta : 40
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 29/12/2007

Site Aeroport Cluj - nefunctional Empty
MesajSubiect: Re: Site Aeroport Cluj - nefunctional   Site Aeroport Cluj - nefunctional EmptyDum 23 Mar 2008, 17:32

tocmai si-a revenit sit-eul in slendoarea lui nefunctionala de mai demult..


rapid rapid sa iau oraru pana nu pica iar Very Happy
Sus In jos
YR-DNY
Membru activ
YR-DNY


Numarul mesajelor : 669
Varsta : 42
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 04/01/2008

Site Aeroport Cluj - nefunctional Empty
MesajSubiect: Re: Site Aeroport Cluj - nefunctional   Site Aeroport Cluj - nefunctional EmptyJoi 10 Apr 2008, 12:57

Cred ca acum chiar modifica tinerii site-u'; daca vrei sa intri te intampina un frumos mesaj mare si albastru "under construction"! Razz
Is foarte curios cum va iesi, mai urat de cum era oricum nu se poate! Razz
Sus In jos
gabi-737
Membru activ
gabi-737


Numarul mesajelor : 4453
Varsta : 47
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 26/12/2007

Site Aeroport Cluj - nefunctional Empty
MesajSubiect: Re: Site Aeroport Cluj - nefunctional   Site Aeroport Cluj - nefunctional EmptyJoi 10 Apr 2008, 13:58

Pai e in cooncordanta cu aeroportul care e si el "under construction" Laughing
Sus In jos
YR-DNY
Membru activ
YR-DNY


Numarul mesajelor : 669
Varsta : 42
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 04/01/2008

Site Aeroport Cluj - nefunctional Empty
MesajSubiect: Re: Site Aeroport Cluj - nefunctional   Site Aeroport Cluj - nefunctional EmptyJoi 22 Mai 2008, 15:17

Ia uitati-va acuma la noul site! Very Happy
http://www.airportcluj.ro/

Parca e alta viata, nu? cheers
Sus In jos
flaviu
Membru activ
flaviu


Numarul mesajelor : 600
Varsta : 35
Localizare : Cluj
Data de inscriere : 24/05/2008

Site Aeroport Cluj - nefunctional Empty
MesajSubiect: Re: Site Aeroport Cluj - nefunctional   Site Aeroport Cluj - nefunctional EmptySam 24 Mai 2008, 16:44

arata f bine noul site fata de ce era inainte... chiar mai inainte am intrat si eu pt prima oara Smile
Sus In jos
naiba
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 59
Localizare : CLJ
Data de inscriere : 13/01/2008

Site Aeroport Cluj - nefunctional Empty
MesajSubiect: Re: Site Aeroport Cluj - nefunctional   Site Aeroport Cluj - nefunctional EmptyMier 28 Mai 2008, 19:26

In sfarsit ! Arata mult mai bine, si sper ca e cu mai multe informatii (n-am apucat sa intru peste tot Smile )
Totusi, ce treaba au cu spatiul publicitar ? Vor sa scoata bani si de-aci ? Oare site-urile altor (mari) aeroporturi chiar au bannere si reclame ?
Sus In jos
YR-DNY
Membru activ
YR-DNY


Numarul mesajelor : 669
Varsta : 42
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 04/01/2008

Site Aeroport Cluj - nefunctional Empty
MesajSubiect: Re: Site Aeroport Cluj - nefunctional   Site Aeroport Cluj - nefunctional EmptyMier 28 Mai 2008, 20:09

Toate site-urile care se respecta au spatii publicitare. Firmele care se respecta inchiriaza spatiile respective ca stiu ca publicitatea online e mina de aur. Si astfel toti au de castigat. Si crede-ma, din publicitatea asta se fac bani de nu vezi bine. drunken

Oricum, site-u acuma e excelent, gasesti toate informatiile necesare, aranjarea in pagina si interfata sunt bine gandite.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Site Aeroport Cluj - nefunctional Empty
MesajSubiect: Re: Site Aeroport Cluj - nefunctional   Site Aeroport Cluj - nefunctional Empty

Sus In jos
 
Site Aeroport Cluj - nefunctional
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cluj: Unitatea Speciala de Aviatie isi muta birourile la aeroport
» Transport Cluj aeroport - gara
» Cel mai modern aeroport din tara e la Cluj
» Aeroport de rezervă pentru Cluj
» Cluj - Peste 11% din bugetul judetului merge la Aeroport

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: DIVERSE/OFF-TOPIC :: Stiri din aviatie - Aviation News-
Mergi direct la: