ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Charlotte, NC - Cluj-Napoca

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
flaviu
Membru activ
flaviu


Numarul mesajelor : 600
Varsta : 35
Localizare : Cluj
Data de inscriere : 24/05/2008

Charlotte, NC - Cluj-Napoca Empty
MesajSubiect: Charlotte, NC - Cluj-Napoca   Charlotte, NC - Cluj-Napoca EmptySam 28 Feb 2009, 21:23

M-ar interesa si pe mine(defapt pentru o cunostinta care vine din SUA in Romania) niste preturi la bilete de avion din Charlotte, NC cu plecare din 18 martie si intoarcere dupa Pasti...Din cate am inteles acolo opereaza Lufthansa(cu A340 din cate am vazut) iar daca zborul se ajunge la Munchen ar fi super ca se poate face legatura cu MUC-CLJ Very Happy
Sus In jos
CDA
Flight Level 300
Flight Level 300



Numarul mesajelor : 387
Varsta : 49
Localizare : Copenhaga
Data de inscriere : 22/03/2008

Charlotte, NC - Cluj-Napoca Empty
MesajSubiect: Re: Charlotte, NC - Cluj-Napoca   Charlotte, NC - Cluj-Napoca EmptySam 28 Feb 2009, 23:32

Intradevar se poate zbura CLT-MUC-CLJ cu Lufthansa. Dar la intoarcere zborul CLJ-MUC ajunge la Munchen dupa ce pleaca zborul Munchen-Charlotte.

Asa ca eu iti recomand o combinatie Star Alliance.

Charlotte 18:30-08:10 Munchen 09:20-12:15 Cluj cu Lufthansa (11h:45min)
Cluj 9:20-10:10 Viena 11:30-15:15 IAD Washington DC 17:15-18:50 Charlotte cu Austrian Airlines (16h:30 min)

Pret in jur de 935 $

Pretul l-am gasit pe www.airfare.com
Sus In jos
Nic
Administrator
Nic


Numarul mesajelor : 750
Varsta : 40
Localizare : München
Data de inscriere : 24/12/2007

Charlotte, NC - Cluj-Napoca Empty
MesajSubiect: Re: Charlotte, NC - Cluj-Napoca   Charlotte, NC - Cluj-Napoca EmptyDum 01 Mar 2009, 10:55

Trebuie neaparat Cluj, nu merge Budapesta?
Pentru ca s-ar gasi mai ieftin sigur, parca am gasit aseara in jur de 780 dolari.
Sus In jos
flaviu
Membru activ
flaviu


Numarul mesajelor : 600
Varsta : 35
Localizare : Cluj
Data de inscriere : 24/05/2008

Charlotte, NC - Cluj-Napoca Empty
MesajSubiect: Re: Charlotte, NC - Cluj-Napoca   Charlotte, NC - Cluj-Napoca EmptyDum 01 Mar 2009, 11:35

Pai nu ii alb pe negru sa se ajunga in Cluj...insa la Budapesta mai ratacesc bagaje, cam intentionat(eu am patit-o azi vara) Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Charlotte, NC - Cluj-Napoca Empty
MesajSubiect: Re: Charlotte, NC - Cluj-Napoca   Charlotte, NC - Cluj-Napoca Empty

Sus In jos
 
Charlotte, NC - Cluj-Napoca
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cluj-Napoca/Bucuresti-Charlotte, NC
» Aeroportul Cluj-Napoca - Aprilie 2009
» Cluj - Napoca - 2005
» Cluj - Napoca - 2006
» Cluj-Napoca 2007

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: DIVERSE/OFF-TOPIC :: Bilete de avion si transport - Airline Route and Ticket Information-
Mergi direct la: