ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Brisbane - International (BNE / YBBN)

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Brisbane - International (BNE / YBBN) Empty
MesajSubiect: Brisbane - International (BNE / YBBN)   Brisbane - International (BNE / YBBN) EmptyMier 11 Feb 2009, 09:50

Salut

Sint noua pe site aici la voi, si acum locuiesc in Brisbane, Australia. Am mai vazut multe poze si ma uit cand am timp si nu sint la scoala. Freatele meu Vio a pus multe poze aici, si el ma rugat sa postez si eu ceva poze care leam facut cind am fost cu avionul prin Australia. El ma ajutat sa le upload si sa le pun aici pentru ca inca nu stiu exact cum. Nici tipurile de avioane nu le stiu, decat 747.

Poze de la Brisbane

Brisbane - International (BNE / YBBN) DSC03688

Brisbane - International (BNE / YBBN) DSC03689

Brisbane - International (BNE / YBBN) DSC03690

Brisbane - International (BNE / YBBN) DSC03691

Brisbane - International (BNE / YBBN) DSC03692
Sus In jos
Mengelaus
Fotograf
Mengelaus


Numarul mesajelor : 4083
Varsta : 42
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 23/06/2008

Brisbane - International (BNE / YBBN) Empty
MesajSubiect: Re: Brisbane - International (BNE / YBBN)   Brisbane - International (BNE / YBBN) EmptyMier 11 Feb 2009, 11:34

Bine ai venit pe forum Alexandra cheers .Foarte bine ca te-a convins Vio sa ne arati pozele tale Smile Mai vrem canguriii.
Sus In jos
eugen
Membru activ
eugen


Numarul mesajelor : 3386
Varsta : 50
Localizare : Arad, LRAR
Data de inscriere : 30/04/2008

Brisbane - International (BNE / YBBN) Empty
MesajSubiect: Re: Brisbane - International (BNE / YBBN)   Brisbane - International (BNE / YBBN) EmptyMier 11 Feb 2009, 16:06

Welcome, Alexandra!
Felicitari ca ai spart gheata, si nu in ultimul rand lui Vio!

Te mai asteptam, mai ales ca nu prea sunt romanian-spotters pe la canguri...
Sus In jos
adrian deva
Airport Level
Airport Level
adrian deva


Numarul mesajelor : 30
Varsta : 43
Localizare : Deva
Data de inscriere : 20/09/2009

Brisbane - International (BNE / YBBN) Empty
MesajSubiect: Aeroport Brsibane,   Brisbane - International (BNE / YBBN) EmptyDum 20 Sept 2009, 14:56

Salutari, deabia ce m-am inregistrat pe acest forum. Pana acum doar am vizualizat pozele facute de membrii acestui forum.

Incerc sa completez cu fotografii aeroportul din Brisbane. sper sa reusesc, sa nu fie rezolutia prea mare.

Brisbane - International (BNE / YBBN) A330brisbanejpg

Brisbane - International (BNE / YBBN) Aerobrisbanejpg

Brisbane - International (BNE / YBBN) Brisbanejpg


Ultima editare efectuata de catre dylan in Dum 20 Sept 2009, 17:29, editata de 1 ori (Motiv : unit 2 posturi consecutive, resize foto la 800x600, inlocuit link-urile PhotoBucket cu fotografii)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Brisbane - International (BNE / YBBN) Empty
MesajSubiect: Re: Brisbane - International (BNE / YBBN)   Brisbane - International (BNE / YBBN) Empty

Sus In jos
 
Brisbane - International (BNE / YBBN)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Raid Sirna International Airport- Comana International Airport cu M24 orion si Apollo Fox
» Hamad International Airport (-- / OTHH) (ex-New Doha International Airport (NDIA)
» Lusaka International (LUN / FLLS)
» Miami International (MIA / KMIA)
» Heraklion - International (HER / LGIR)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: SPOTTING :: Aeroporturi din strainatate - Airports outside Romania :: Australia si Oceania-
Mergi direct la: