ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Aeroportul Bucuresti - Henri Coanda / Otopeni (OTP / LROP) Septembrie - 2016

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Bobonski
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 2
Varsta : 30
Localizare : BUC
Data de inscriere : 20/08/2016

Aeroportul Bucuresti - Henri Coanda / Otopeni (OTP / LROP) Septembrie - 2016   Empty
MesajSubiect: Aeroportul Bucuresti - Henri Coanda / Otopeni (OTP / LROP) Septembrie - 2016    Aeroportul Bucuresti - Henri Coanda / Otopeni (OTP / LROP) Septembrie - 2016   EmptyDum 11 Sept 2016, 23:04

Salutare,
am vazut ca nu este topic pentru septembrie si am deschis eu unul.

Am petrecut si eu cateva ore la spotting la OTP, regasiti aici (album foto pe facebook) ce a iesit.

Aeroportul Bucuresti - Henri Coanda / Otopeni (OTP / LROP) Septembrie - 2016   14311267_1281774065168226_7962998907959085536_o

PS: rog un mod sa steargă mesajul in cazul in care este nepotrivit, multumesc
Sus In jos
LRCV
Flight Level 400
Flight Level 400
LRCV


Numarul mesajelor : 2060
Varsta : 38
Localizare : LRCV
Data de inscriere : 26/05/2014

Aeroportul Bucuresti - Henri Coanda / Otopeni (OTP / LROP) Septembrie - 2016   Empty
MesajSubiect: Re: Aeroportul Bucuresti - Henri Coanda / Otopeni (OTP / LROP) Septembrie - 2016    Aeroportul Bucuresti - Henri Coanda / Otopeni (OTP / LROP) Septembrie - 2016   EmptyLun 12 Sept 2016, 12:29

Salut, si bine ai venit. Parerea mea este, ca trebuia sa pui si tu o serie de poze, dupa care sa dai link de directionare catre mai multe poze. Asa sa pui o poza, dupa care sa inviti lumea la tine pe pagina, sa iti vada pozele, nu prea e ok.
PS. Si inca ceva, imaginea este o problema, rezolutia este cam mica, in rest mesajul nu prea conteaza. Bafta !!!
Sus In jos
 
Aeroportul Bucuresti - Henri Coanda / Otopeni (OTP / LROP) Septembrie - 2016
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Aeroportul Bucuresti - Henri Coanda / Otopeni (OTP / LROP) - Septembrie 2014
» Aeroportul Bucuresti - Henri Coanda / Otopeni (OTP / LROP) - Septembrie 2013
»  Aeroportul Bucuresti - Henri Coanda / Otopeni (OTP / LROP) - Septembrie 2015
» Aeroportul Bucuresti - Henri Coanda / Otopeni (OTP / LROP) Mai - 2016
» Aeroportul Bucuresti - Henri Coanda/ Otopeni (OTP / LROP) Noiembrie - 2016

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: SPOTTING :: Aeroporturi din Romania - Romanian Airports :: Bucuresti - Henri Coanda / Otopeni (OTP / LROP)-
Mergi direct la: