ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Un elicopter SMURD s-a prăbuşit în Lacul Siutghiol din judeţul Constanţa

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
gaudi
Membru activ
gaudi


Numarul mesajelor : 1152
Varsta : 46
Localizare : Ploiesti / Bucuresti
Data de inscriere : 17/07/2008

Un elicopter SMURD s-a prăbuşit în Lacul Siutghiol din judeţul Constanţa Empty
MesajSubiect: Un elicopter SMURD s-a prăbuşit în Lacul Siutghiol din judeţul Constanţa   Un elicopter SMURD s-a prăbuşit în Lacul Siutghiol din judeţul Constanţa EmptyLun 15 Dec 2014, 16:48

Titlu: Un elicopter SMURD s-a prăbuşit în Lacul Siutghiol din judeţul Constanţa
Sursa: mediafax.ro
Autor: ***
Data: 2014.12.15, 16:32

Două apeluri la 112 au anunţat, luni după-amiază, că un elicopter SMURD s-a prăbuşit în Lacul Siutghiol, din judeţul Constanţa, iar la faţa locului au fost trimise echipaje de pompieri, Ambulanţă, Poliţie şi scafandri.

Conform reprezentanţilor ISU Constanţa, elicopterul SMURD se îndrepta dinspre Tulcea către Spitalul Judeţean Constanţa.

La faţa locului au fost trimise echipaje de pompieri, Ambulanţă, Poliţie, jandarmi şi scafandri.

Mai multe informatii
Sus In jos
felix
Fotograf
felix


Numarul mesajelor : 1009
Varsta : 31
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 12/09/2008

Un elicopter SMURD s-a prăbuşit în Lacul Siutghiol din judeţul Constanţa Empty
MesajSubiect: Re: Un elicopter SMURD s-a prăbuşit în Lacul Siutghiol din judeţul Constanţa   Un elicopter SMURD s-a prăbuşit în Lacul Siutghiol din judeţul Constanţa EmptyLun 15 Dec 2014, 18:56

Se pare ca era 348...
Sus In jos
MRares
Fotograf
MRares


Numarul mesajelor : 758
Varsta : 45
Localizare : Hell
Data de inscriere : 27/08/2011

Un elicopter SMURD s-a prăbuşit în Lacul Siutghiol din judeţul Constanţa Empty
MesajSubiect: Re: Un elicopter SMURD s-a prăbuşit în Lacul Siutghiol din judeţul Constanţa   Un elicopter SMURD s-a prăbuşit în Lacul Siutghiol din judeţul Constanţa EmptyLun 15 Dec 2014, 19:20

Anul asta a fost chiar negru pentru aviatie......
Sus In jos
MRares
Fotograf
MRares


Numarul mesajelor : 758
Varsta : 45
Localizare : Hell
Data de inscriere : 27/08/2011

Un elicopter SMURD s-a prăbuşit în Lacul Siutghiol din judeţul Constanţa Empty
MesajSubiect: Re: Un elicopter SMURD s-a prăbuşit în Lacul Siutghiol din judeţul Constanţa   Un elicopter SMURD s-a prăbuşit în Lacul Siutghiol din judeţul Constanţa EmptyMar 16 Dec 2014, 08:47

Oare cum scap de cosmarul tuturor idiotilor imbecili care scriu despre acest accident? Mi plin facebook-ul, ii plin netul si majoritatea sunt elucubratii monumentale......... Era ceva vorba, a lu Virusu, pe aici, nu imi aduc aminte dar stiu ca se potriveste de minune..... Cred ca renunt sa mai intru pe facebook (imi suspend contul) si sa citesc ceva pana nu se intampla altceva care sa distraga atentia presei de la scris prostii monumentale......
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un elicopter SMURD s-a prăbuşit în Lacul Siutghiol din judeţul Constanţa Empty
MesajSubiect: Re: Un elicopter SMURD s-a prăbuşit în Lacul Siutghiol din judeţul Constanţa   Un elicopter SMURD s-a prăbuşit în Lacul Siutghiol din judeţul Constanţa Empty

Sus In jos
 
Un elicopter SMURD s-a prăbuşit în Lacul Siutghiol din judeţul Constanţa
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Un elicopter militar s-a prăbuşit în judeţul Bacău.
» Bărbat decapitat de elicea unui elicopter, în judeţul Timiş..
» Ikarus C42 prabusit in judetul Arad
» Un nou elicopter performant va ajuta SMURD-UL sa salveze 500 de vieti in plus anual
» Un deltaplan s-a prăbuşit în judeţul Galaţi. Pilotul a murit

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: DIVERSE/OFF-TOPIC :: Stiri din aviatie - Aviation News-
Mergi direct la: