ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Air One (AP / ADH)

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
gaudi
Membru activ
gaudi


Numarul mesajelor : 1152
Varsta : 46
Localizare : Ploiesti / Bucuresti
Data de inscriere : 17/07/2008

Air One (AP / ADH) Empty
MesajSubiect: Air One (AP / ADH)   Air One (AP / ADH) EmptyJoi 12 Apr 2012, 10:48

Air One incepand cu 15 iunie 2012 va efectua zboruri lunea, miercurea, vinerea si duminica intre Venice Marco Polo si Otopeni.

VCE 18.45 - OTP 21.40
OTP 22.15 - VCE 23.25

Rezervarile se pot face deja pe site-ul lor: http://flyairone.com/. Preturile incep de la 19 euro/segment + taxa bagaj + ticket service charge - 12€ pe rezervare.
Sus In jos
mario antonio
Membru activ



Numarul mesajelor : 1297
Varsta : 44
Localizare : Torino, Italia (TRN)
Data de inscriere : 07/08/2008

Air One (AP / ADH) Empty
MesajSubiect: Re: Air One (AP / ADH)   Air One (AP / ADH) EmptySam 14 Apr 2012, 13:55

Ciao tuturor,

Pentru moment rotatia AirOne de la Venetia pentru Bucuresti a fost scoasa din orar, impreuna cu cele spre Tirana si Sofia, fiind inlocuite cu rotatii nationale Cagliari, Palermo si Brindisi.

Poate in viitor, odata incheiata cumpararea WindJet, vor repropune si rotatia respectiva.

Pentru moment insa Wizzair si BlueAir au scapat de un competitor.
Sus In jos
dc9northwest
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 90
Varsta : 33
Localizare : Geneva
Data de inscriere : 16/01/2010

Air One (AP / ADH) Empty
MesajSubiect: Re: Air One (AP / ADH)   Air One (AP / ADH) EmptyDum 15 Apr 2012, 21:36

Hopa, ia sa vedem ce se intampla aici...

Eu facusem o rezervare prin expedia, care inca apare in sistemul lor, dar intr-adevar zborul nu mai e disponibil pe site-ul Air One.

Se pare ca aceasta a fost prima si ultima data cand voi cumpara bilet la un LCC italienesc (dupa ce ca-i LCC, mai e si din Italia--vai, unde mi-a fost creierul?). Ma gandeam ca fiind proprietatea Alitalia pot sa am ceva incredere in ei. Se pare ca m-am inselat.
Sus In jos
mario antonio
Membru activ



Numarul mesajelor : 1297
Varsta : 44
Localizare : Torino, Italia (TRN)
Data de inscriere : 07/08/2008

Air One (AP / ADH) Empty
MesajSubiect: Re: Air One (AP / ADH)   Air One (AP / ADH) EmptyMar 30 Sept 2014, 11:59

Ciao tuturor,

Ca urmare a aliantei dintre Alitalia si Etihad, bratul low-cost al Alitalia, compania AirOne, isi va inceta incepand de azi activitatea.

In consecinta si acest topic poate fi inchis.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Air One (AP / ADH) Empty
MesajSubiect: Re: Air One (AP / ADH)   Air One (AP / ADH) Empty

Sus In jos
 
Air One (AP / ADH)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: SPOTTING :: Companii aeriene in Romania - Airlines in Romania-
Mergi direct la: