ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Un sarpe a aparut în cabina unui pilot de avion, în plin zbor

In jos 
AutorMesaj
cipi_TM
Membru activ
cipi_TM


Numarul mesajelor : 1409
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 04/10/2008

Un sarpe a aparut în cabina unui pilot de avion, în plin zbor Empty
MesajSubiect: Un sarpe a aparut în cabina unui pilot de avion, în plin zbor   Un sarpe a aparut în cabina unui pilot de avion, în plin zbor EmptyJoi 05 Apr 2012, 11:30

Titlu: Un sarpe a apărut în cabina unui pilot de avion, în plin zbor
Sursa: http://www.adevarul.ro/international/sarpe-aparut-cabina-pilot-avion_0_676732397.html
Autor: Alina Brebenel
Data: 05.04.2012

Citat :
Un sarpe a apărut în cabina unui pilot de avion, în plin zbor

Pilotul unui avion australian s-a confruntat cu cea mai mare panică din viața sa în momentul în care a văzut un șarpe apărându-i pe tabloul de bord în timp ce era în plin zbor. Pilotul a reușit să aterizeze după ce a lansat un apel de ajutor.

Braden Blennerhassett efectua o cursă, marţi, pentru Air Frontier între Darwin şi orăşelul izolat Peppimenarti, în Teritoriul de Nord, când a văzut reptila.

„Tensiunea şi pulsul mi s-au accelerat un pic. A fost o experienţă interesantă", a comentat sobru pilotul pentru televiziunea australiană.

„În timp ce avionul ateriza, am simţit șarpele pe picior. Mi-a fost teamă", a povestit el......
Sus In jos
 
Un sarpe a aparut în cabina unui pilot de avion, în plin zbor
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Fals pilot, arestat după 10.000 de ore de zbor
» Prima femeie pilot pe MiG-21 LanceR iese la zbor
» Un avion american F16 a disparut in Italia, in timpul unui zbor de antrenament
» Văduva unui pilot decedat, prima femeie magistrat militar
» pilot ranit de ciocul unui vultur infipt prin windshield la decolare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: DIVERSE/OFF-TOPIC :: Stiri din aviatie - Aviation News-
Mergi direct la: