ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Zboruri de agrement la Luncani

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Men In Black
Flight Level 100
Flight Level 100
Men In Black


Numarul mesajelor : 109
Varsta : 33
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 19/11/2010

Zboruri de agrement la Luncani Empty
MesajSubiect: Zboruri de agrement la Luncani   Zboruri de agrement la Luncani EmptyMar 27 Mar 2012, 18:50

Salutare dragi aviatori! Smile Intai de toate imi cer scuze daca nu am postat mesajul in locul potrivit (dar nu stiu un loc mai bun), in acest caz rog un moderator sa mute mesajul.
Nedumerirea mea vizeaza...zborurile de agrement..de pe aerodroul din Luncani. De-a lungul timpului am primit tot soiul de informatii contradictorii (ce-i drept, nu intotdeanua din surse foarte credibile) pe tema posibilitatii "curiosilor" de a zbura cu aceste avioane de pe acest aerodrom...ba ca se poate, ba ca nu se poate, ba ca se poate dar nu intotdeauna...eu de cate ori am fost acolo, niciodata nu am gasit, sau nu am identificat vreo persoana care face parte din "echipa". Si nici nu am vazut vre-un avion zburand pe-acolo (sau aterizand pe-acolo) sa fug dupa pilot sa-l interoghez lol! Asa ca cer ajutorul vostru, se poate zbura sau nu...in regim de agrement, sa zicem, de-acolo? Si daca da cand si cat costa? Dati-mi detalii daca stiti...Multumesc anticipat!
Sus In jos
Virusu
Moderator
Virusu


Numarul mesajelor : 2688
Varsta : 38
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 30/12/2007

Zboruri de agrement la Luncani Empty
MesajSubiect: Re: Zboruri de agrement la Luncani   Zboruri de agrement la Luncani EmptyMar 27 Mar 2012, 21:41

spor la zbor!

http://exubis.ro/agrement-ro.html
Sus In jos
Men In Black
Flight Level 100
Flight Level 100
Men In Black


Numarul mesajelor : 109
Varsta : 33
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 19/11/2010

Zboruri de agrement la Luncani Empty
MesajSubiect: Re: Zboruri de agrement la Luncani   Zboruri de agrement la Luncani EmptyMar 27 Mar 2012, 22:22

Splendid, multumesc frumos de info. Nu mentioneaza nimic de tarife...trebe contactati neaparat...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Zboruri de agrement la Luncani Empty
MesajSubiect: Re: Zboruri de agrement la Luncani   Zboruri de agrement la Luncani Empty

Sus In jos
 
Zboruri de agrement la Luncani
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Zbor de agrement cu AN2?
» Avioane de agrement
» avion agrement prabusit
» Avioane de agrement construite la polul saraciei
» Aviatia de agrement - O afacere cu potential de milioane de euro

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: DIVERSE/OFF-TOPIC :: Discutii generale - Aviation Chat-
Mergi direct la: