ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Recomandari de jocuri de airline management?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
b738
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 13
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/02/2011

Recomandari de jocuri de airline management? Empty
MesajSubiect: Recomandari de jocuri de airline management?   Recomandari de jocuri de airline management? EmptyVin 21 Oct 2011, 19:07

Salutare,

Dupa cum probabil ati inteles din titlul subiectului, v-as ruga daca ati putea sa-mi recomandati cateva titluri de jocuri de management aerian. Nu sunt interesat de simulatoare, pentru ca deja le-am cam "fumat", acum vreau sa trec la nivelul urmator, de la "pilot" la "manager" Smile
Am dat o cautare pe google si nu pot sa zic ca am gasit prea multe variante. Eu caut un joc care sa nu fie prea scump (de preferat chiar gratis - sunt unii developeri care dau gratis spre testare) si sa nu fie nici prea complicat, sa nu intre prea mult in detalii, deoarece imi cam prind urechile, vreau sa o iau ca la scoala, sa invat pe parcurs. Smile
Asadar daca aveti ceva recomandari v-as fi mai mult decat recunoscator!

Cer senin! Smile
Sus In jos
Bestian
Flight Level 200
Flight Level 200
Bestian


Numarul mesajelor : 205
Varsta : 49
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 01/11/2009

Recomandari de jocuri de airline management? Empty
MesajSubiect: Re: Recomandari de jocuri de airline management?   Recomandari de jocuri de airline management? EmptyVin 21 Oct 2011, 21:06

Recomand cu mare placere AirHauler.
Sus In jos
arianne
Moderator
arianne


Numarul mesajelor : 2730
Varsta : 31
Localizare : EBBR/LFBO/LROP
Data de inscriere : 03/08/2008

Recomandari de jocuri de airline management? Empty
MesajSubiect: Re: Recomandari de jocuri de airline management?   Recomandari de jocuri de airline management? EmptySam 22 Oct 2011, 19:02

b738 a scris:
Salutare,

Dupa cum probabil ati inteles din titlul subiectului, v-as ruga daca ati putea sa-mi recomandati cateva titluri de jocuri de management aerian. Nu sunt interesat de simulatoare, pentru ca deja le-am cam "fumat", acum vreau sa trec la nivelul urmator, de la "pilot" la "manager" Smile
Am dat o cautare pe google si nu pot sa zic ca am gasit prea multe variante. Eu caut un joc care sa nu fie prea scump (de preferat chiar gratis - sunt unii developeri care dau gratis spre testare) si sa nu fie nici prea complicat, sa nu intre prea mult in detalii, deoarece imi cam prind urechile, vreau sa o iau ca la scoala, sa invat pe parcurs. Smile
Asadar daca aveti ceva recomandari v-as fi mai mult decat recunoscator!

Cer senin! Smile

Pot recomanda http://www.airlines-manager.com/ (numai in franceza).
Sus In jos
Continut sponsorizat





Recomandari de jocuri de airline management? Empty
MesajSubiect: Re: Recomandari de jocuri de airline management?   Recomandari de jocuri de airline management? Empty

Sus In jos
 
Recomandari de jocuri de airline management?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Tarom (RO / ROT)
» Aeroportul International Timisoara: Sistem performant de management al bagajelor
» Airline meals
» Darwin Airline
» Airline quality

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: DIVERSE/OFF-TOPIC :: Discutii generale - Aviation Chat-
Mergi direct la: