ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Aeroportul Timisoara (Traian Vuia) - Martie 2011

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Alex_tm
Moderator
Alex_tm


Numarul mesajelor : 1835
Varsta : 34
Localizare : TIMISOARA - BANAT
Data de inscriere : 15/01/2009

Aeroportul Timisoara (Traian Vuia) - Martie 2011 Empty
MesajSubiect: Aeroportul Timisoara (Traian Vuia) - Martie 2011   Aeroportul Timisoara (Traian Vuia) - Martie 2011 EmptyMier 23 Mar 2011, 15:50

Nu s`a mai pus nimic de la Timisoara de ceva timp. Sa se incalzeasca un pic, si`am sa ies si eu pe "camp" un pic! Smile

Ieri, in trecere!

Salonul oficial
Aeroportul Timisoara (Traian Vuia) - Martie 2011 1004023800

Vuia 1
Aeroportul Timisoara (Traian Vuia) - Martie 2011 1004027800

Toate bune, ALex
Sus In jos
http://fanviola.piczo.com/?cr=5
Voicu
Moderator
Voicu


Numarul mesajelor : 2513
Varsta : 61
Localizare : Arad - ARW - LRAR
Data de inscriere : 28/12/2007

Aeroportul Timisoara (Traian Vuia) - Martie 2011 Empty
MesajSubiect: Re: Aeroportul Timisoara (Traian Vuia) - Martie 2011   Aeroportul Timisoara (Traian Vuia) - Martie 2011 EmptyMier 23 Mar 2011, 22:41

Alex_tm a scris:
Nu s`a mai pus nimic de la Timisoara de ceva timp. Sa se incalzeasca un pic, si`am sa ies si eu pe "camp" un pic! Smile

Ieri, in trecere!

Daca stiam ca mergi pe acolo...i-ti ziceam sa ma astepti si pe mine la curse de Barcelona.... pirat
Sus In jos
Alex_tm
Moderator
Alex_tm


Numarul mesajelor : 1835
Varsta : 34
Localizare : TIMISOARA - BANAT
Data de inscriere : 15/01/2009

Aeroportul Timisoara (Traian Vuia) - Martie 2011 Empty
MesajSubiect: Re: Aeroportul Timisoara (Traian Vuia) - Martie 2011   Aeroportul Timisoara (Traian Vuia) - Martie 2011 EmptyJoi 24 Mar 2011, 00:51

Voicu a scris:
Alex_tm a scris:
Nu s`a mai pus nimic de la Timisoara de ceva timp. Sa se incalzeasca un pic, si`am sa ies si eu pe "camp" un pic! Smile

Ieri, in trecere!

Daca stiam ca mergi pe acolo...i-ti ziceam sa ma astepti si pe mine la curse de Barcelona.... pirat

Pai domnu` Voicu, noi ce`am vorbit?? Cand eu vin in Arad, si am timp, sun sa stam la o cafea, si ma gandeam ca si invers! Cand ai drum in TM`eu...da`i si tu un telefon, sa mai discutam ceva discutii! lol!

Toate bune, ALex
Sus In jos
http://fanviola.piczo.com/?cr=5
Continut sponsorizat





Aeroportul Timisoara (Traian Vuia) - Martie 2011 Empty
MesajSubiect: Re: Aeroportul Timisoara (Traian Vuia) - Martie 2011   Aeroportul Timisoara (Traian Vuia) - Martie 2011 Empty

Sus In jos
 
Aeroportul Timisoara (Traian Vuia) - Martie 2011
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» AEROPORTUL TRAIAN VUIA/TIMISOARA - STIRI - DISCUTII
» Aeroportul Timisoara (Traian Vuia) - Martie 2010
» Aeroportul Timisoara (Traian Vuia) - Martie 2009
» Aeroportul Timisoara (Traian Vuia) Martie 2014
» Aeroportul Timisoara (Traian Vuia) Martie 2015

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: SPOTTING :: Aeroporturi din Romania - Romanian Airports :: Timisoara - Traian Vuia (TSR / LRTR)-
Mergi direct la: