ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Aeroportul Suceava (Stefan Cel Mare) - Ianuarie 2011

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Dylan
Moderator
Dylan


Numarul mesajelor : 4873
Varsta : 52
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 15/04/2008

Aeroportul Suceava (Stefan Cel Mare) - Ianuarie 2011  Empty
MesajSubiect: Aeroportul Suceava (Stefan Cel Mare) - Ianuarie 2011    Aeroportul Suceava (Stefan Cel Mare) - Ianuarie 2011  EmptyMar 11 Ian 2011, 08:18

Salutare! Cateva facute ieri, nu va spun cu ce ca-mi vine sa plang... Am ajuns pe aeroport cu niste probleme de rezolvat si bineinteles ca n-am avut aparatul la mine!!! Doar Murphy ala celebru si legile lui stupide, n-au existat degeaba... Smile
Cele doua ATR-uri "prizoniere" pe SCV din cauza cetii pe aeroportul de destinatie. Nici la noi nu era cine stie ce vizibilitate dar cel putin pentru 2 eventuale decolari era deajuns...
YR-ATE si YR-ATI

Aeroportul Suceava (Stefan Cel Mare) - Ianuarie 2011  Imag0219p

Aeroportul Suceava (Stefan Cel Mare) - Ianuarie 2011  Imag0220n

Aeroportul Suceava (Stefan Cel Mare) - Ianuarie 2011  Imag0221

Aeroportul Suceava (Stefan Cel Mare) - Ianuarie 2011  Imag0222w

Aeroportul Suceava (Stefan Cel Mare) - Ianuarie 2011  Imag0224x

Sus In jos
Voicu
Moderator
Voicu


Numarul mesajelor : 2513
Varsta : 61
Localizare : Arad - ARW - LRAR
Data de inscriere : 28/12/2007

Aeroportul Suceava (Stefan Cel Mare) - Ianuarie 2011  Empty
MesajSubiect: Re: Aeroportul Suceava (Stefan Cel Mare) - Ianuarie 2011    Aeroportul Suceava (Stefan Cel Mare) - Ianuarie 2011  EmptyMar 11 Ian 2011, 09:27

dylan a scris:
Salutare! Cateva facute ieri, nu va spun cu ce ca-mi vine sa plang... Am ajuns pe aeroport cu niste probleme de rezolvat si bineinteles ca n-am avut aparatul la mine!!! Doar Murphy ala celebru si legile lui stupide, n-au existat degeaba... Smile

....si mie imi ziceai ca nu pleci niciunde fara aparat.... scratch Wink
Sus In jos
Dylan
Moderator
Dylan


Numarul mesajelor : 4873
Varsta : 52
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 15/04/2008

Aeroportul Suceava (Stefan Cel Mare) - Ianuarie 2011  Empty
MesajSubiect: Re: Aeroportul Suceava (Stefan Cel Mare) - Ianuarie 2011    Aeroportul Suceava (Stefan Cel Mare) - Ianuarie 2011  EmptyMar 11 Ian 2011, 09:57

Voicu a scris:
....si mie imi ziceai ca nu pleci niciunde fara aparat....
Ideea e ca dimineata cand am plecat de acasa nici nu ma gandeam ca peste zi am sa ajung pe aeroport! Eram prin oras si dupa 2-3 discutii telefonice am luat cap-compas Salcea. De pe sosea nu se vedea nimic pe platforma din cauza cetii iar cand am urcat la mine sus si m-am uitat pe geam...mi s-a facut rau!!! Atr-urile inca nu plecasera...Voi muta de acum rucsacul foto in masina, aviz amatorilor ... Razz
Sus In jos
coti
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 03/12/2008

Aeroportul Suceava (Stefan Cel Mare) - Ianuarie 2011  Empty
MesajSubiect: Re: Aeroportul Suceava (Stefan Cel Mare) - Ianuarie 2011    Aeroportul Suceava (Stefan Cel Mare) - Ianuarie 2011  EmptyVin 21 Ian 2011, 22:24

Se poate afla ce cursa a fost TIH-131 (de unde pana unde) si ce aeronava a operat acesta cursa? Sosirea in jur de 22:00 plecarea in jur de 22:10 inainte de sosirea lui 809. La aterizare am vazut-o dar la decolare doar am auzit-o Smile Multam! Si La Multi Ani pt. ca e primul mesaj pe anul asta.
Sus In jos
YR-197
Flight Level 400
Flight Level 400
YR-197


Numarul mesajelor : 799
Varsta : 62
Localizare : Arad
Data de inscriere : 08/10/2009

Aeroportul Suceava (Stefan Cel Mare) - Ianuarie 2011  Empty
MesajSubiect: Re: Aeroportul Suceava (Stefan Cel Mare) - Ianuarie 2011    Aeroportul Suceava (Stefan Cel Mare) - Ianuarie 2011  EmptyVin 21 Ian 2011, 23:20

dylan a scris:
Doar Murphy ala celebru si legile lui stupide...
Tot din aviatiune au iesit si legile alea...
Atentie mare la corolarele...care este...
Asadar:.

cheers & lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Aeroportul Suceava (Stefan Cel Mare) - Ianuarie 2011  Empty
MesajSubiect: Re: Aeroportul Suceava (Stefan Cel Mare) - Ianuarie 2011    Aeroportul Suceava (Stefan Cel Mare) - Ianuarie 2011  Empty

Sus In jos
 
Aeroportul Suceava (Stefan Cel Mare) - Ianuarie 2011
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Aeroportul Suceava (Stefan cel Mare) - Ianuarie 2009
» Aeroportul Suceava (Stefan Cel Mare) - Ianuarie 2010
» Aeroportul Suceava (Stefan Cel Mare) - Ianuarie 2022
» Aeroportul Suceava (Stefan Cel Mare) - Ianuarie 2016
» Aeroportul Suceava (Stefan Cel Mare) - Ianuarie 2017

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: SPOTTING :: Aeroporturi din Romania - Romanian Airports :: Suceava - Stefan cel Mare (SCV / LRSV)-
Mergi direct la: