ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii

In jos 
+40
Richelieu
Mengelaus
Dan70
ovidiu51
YR-197
Eich
claudiu_ne2000
cipi_TM
Barbu
gfery
stefanu1
RwO
Vici
Catzus
mariusoctavian1
RoNIN_731
loplo
lrbc
Dylan
shouriken
crisvsv
Alex_tm
valavia
ionut.vasile
mesterul manolescu
Balki
Madone
electric
Samyr444
Tummelisa
mihaiatanasie
mig29ovt
Capt_Vio
eugen
Griff
Virusu
Voicu
codrutz
horia
mack
44 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
electric
Membru activ
electric


Numarul mesajelor : 1166
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 10/03/2008

Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii   Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 EmptyMier 08 Iun 2011, 17:16

loplo a scris:
Stiati ca 1 metru devin 1mm la viteza aia? - conform comentatoarei A3.

da, povestea metrului de un milimetru m-a amuzat si pe mine Smile


Sus In jos
mig29ovt
Flight Level 100
Flight Level 100



Numarul mesajelor : 120
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/03/2010

Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii   Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 EmptyMier 08 Iun 2011, 19:19

din ceea ce ziceti imi pare bine ca am fost azi la scoala si n-am facut nimic
Sus In jos
Mengelaus
Fotograf
Mengelaus


Numarul mesajelor : 4083
Varsta : 42
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 23/06/2008

Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii   Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 EmptyMier 08 Iun 2011, 20:02

Da n-ai pierdut nimic, pentru ca atunci cand era ceva interesant cameramanul filma cu totul si cu totul altceva. Un profesionist adevarat. Asa ca baieti haideti cu pozeleeeeee!!!!!! rendeer
Sus In jos
Richelieu
Flight Level 300
Flight Level 300
Richelieu


Numarul mesajelor : 310
Varsta : 49
Localizare : LRFT
Data de inscriere : 08/06/2011

Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii   Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 EmptyMier 08 Iun 2011, 21:53

codrutz a scris:
uita-te dupa cele mai mari obiective si dupa emblemele bine-cunoscute cheers
He he he! Smile Nu stiam azi de ce te uitai asa insistent la mine. Laughing Eram prin partea de sud a aeroportului cu un Nikon D90 si un Nikkor 70-300 VR spanzurate de gat. Dupa ce imi reinstalez windows-ul voi posta si eu cateza imagini modeste.

Imi poate spune cineva cum se numeste tipul care a evoluat solo cu Extra 300? A avut o evolutie extraordinara Exclamation
Sus In jos
http://negustorul-de-culori.blogspot.com
shouriken
Administrator
shouriken


Numarul mesajelor : 3451
Varsta : 69
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/04/2009

Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii   Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 EmptyMier 08 Iun 2011, 22:02

Sus In jos
shouriken
Administrator
shouriken


Numarul mesajelor : 3451
Varsta : 69
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/04/2009

Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii   Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 EmptyMier 08 Iun 2011, 22:06

Richelieu a scris:
Imi poate spune cineva cum se numeste tipul care a evoluat solo cu Extra 300? A avut o evolutie extraordinara Exclamation
Avionul este un Extra 330SC, iar pilotul este George Rotaru.

Liviu
Sus In jos
Richelieu
Flight Level 300
Flight Level 300
Richelieu


Numarul mesajelor : 310
Varsta : 49
Localizare : LRFT
Data de inscriere : 08/06/2011

Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii   Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 EmptyMier 08 Iun 2011, 22:27

Multumesc pentru informatie! Cred ca deja sunt fan George Rotaru. Smile

Bineinteles ca mi-a placut si Gica Stancu de la Borcea. Pacat ca nu l-au lasat sa coboare mai mult!
Sus In jos
http://negustorul-de-culori.blogspot.com
YR-197
Flight Level 400
Flight Level 400
YR-197


Numarul mesajelor : 799
Varsta : 62
Localizare : Arad
Data de inscriere : 08/10/2009

Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii   Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 EmptyMier 08 Iun 2011, 22:40

mig29ovt a scris:
din ceea ce ziceți imi pare bine ca am fost azi la scoală și n-am făcut nimic
sper ca primești 10 la Purtare'',meriți... cheers
Sus In jos
valavia
Administrator
valavia


Numarul mesajelor : 2881
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/08/2008

Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii   Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 EmptyMier 08 Iun 2011, 22:55

Pentru cei ce vor sa ii revada (fara a fotografia pentru a savura complet aceasta experienta) vor veni aproape de Romania la Graf Ignatievo Air Base, 10 km nord de Plovdiv pe 25-26 iunie.
Sus In jos
ionut.vasile
Flight Level 300
Flight Level 300
ionut.vasile


Numarul mesajelor : 379
Varsta : 43
Localizare : London, UK
Data de inscriere : 06/10/2009

Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii   Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 EmptyMier 08 Iun 2011, 22:58

eu mai am o zvacnire in Anglia la Duxford.. pe urma pot sa mor linistit... mi-am vazut spectacole aviatice
Sus In jos
stefanu1
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 99
Varsta : 36
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2010

Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii   Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 EmptyJoi 09 Iun 2011, 00:13

de la ora 3 cand a inceput show-ul facut de Thunderbirds totul a fost sublim. Pana atunci a fost ceva nou pentru mine, referindu-ma la cele mai lungi pauze inregistrate intr-un miting vreodata si cele mai scurte evolutii. E pacat ca migul nu a trecut mai aproape de spectatori asa cum au facut americanii cand au trecut practic peste public. E pacat ca iar-ul a evoluat sus de tot ca nu bateam pana acolo nici cu privirea nici cu aparatu foto. E pacat ca fortele noastre aeriene nu mai arata ce pot mai ales cand o parte dintre oameni au venit de departe nu numai pentru Thunderbirds. Aeroclubul a fost la fel de scurt in evolutii desi in pauzele lungi oamenii nu aveau nimic de facut decat sa se lase prajiti in soare. Daca nu urma sa vad Echipa Thunderbirds la ora 3 eu la 1 as fi plecat inapoi la Bucuresti chiar daca mitingul nu s-ar fi terminat. A fost lipsa de ceva.. nu spun ce. Nu inteleg de ce se pun atatea limite pilotilor romani. Unde am stat eu nu a existat comentariu al mitingului(am stat in locul in care avioanele intrau pe pista). Daca se merge in stilul asta eu personal nu mai calc la niciun miting de pe teritoriul Romaniei. recomand tuturor sa nu piarda Thunderbirds oriunde ar evolua ei, deplasarea merita.
Sus In jos
stefanu1
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 99
Varsta : 36
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2010

Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Thunderbirds la Constanta in 2011   Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 EmptyJoi 09 Iun 2011, 00:18

aviz celor care bat apropouri, as fi dat si mai mult de 50 de ron sa vad Thunderbirds. Dupa aia mi-as fi cerut banii inapoi pentru restul mitingului Razz Very Happy


Ultima editare efectuata de catre Voicu in Joi 09 Iun 2011, 09:08, editata de 3 ori (Motiv : mutat de la poze)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii   Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 EmptyJoi 09 Iun 2011, 08:03

Vazand inregistrarea de pe antena3 aseara, m-am enervat si am inceput sa caut pe net alte filmari, fie ele si facute de amatori. Am dat peste asta



E adevarat ca doar jumatate din filmulet e demonstratia in sine, si mai are si el unele scapari, dar mi se pare mult mai bun una peste alta decat ce a fost la tv. Daca mai stiti si altele postati-le.

P.S. Daca credeti ca ar trebui postat la fotografii mutati-l va rog. mersi
Sus In jos
valavia
Administrator
valavia


Numarul mesajelor : 2881
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/08/2008

Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii   Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 EmptyJoi 09 Iun 2011, 08:52

stefanu1 a scris:
aviz celor care bat apropouri, as fi dat si mai mult de 50 de ron sa vad Thunderbirds. Dupa aia mi-as fi cerut banii inapoi pentru restul mitingului Razz Very Happy

Atentie la mesajele consecutive ca regulamentul le interzice!!!!!! In ceea ce priveste spusele tale, sti vorba aia, daca taceai filozof ramaneai. Prietente, eu te inteleg ca tu esti roman si te pricepi la toate dar in cazul de fata eu zic ca ai dat-o in bara tare. Daca ai fi mers mai des pe la mitinguri, ti-ai fi dat seama ca si evolutia Hawks of Romania a fost una de inalta clasa (e adevarat ca au avut si probelem dar vantul era destul de puternic), planoarele au avut o evoutie buna avand in vedere conditiile turbulente, Vulturii Romaniei arata mai bine de la show la show samd. E adevarat ca Thunderbirds e o masinarie de facut spectacol si o fac perfect dar de la asta si pana a iti subaprecia semenii e cale lunga si sincer e pacat ca o sa ajungem la momentul in care Hawks vor fi apreciati in afara tarii si in Romania considerati plictisitori ca vin cu acelasi "show". Sa va spun o treaba, Thunderbirds fac acelasi show de ani de zile dar deh, pe ei ii vedeti rar!

L.E. Scuze , dar abia acum am observat ca postul a fost mutat de la fotografii.
Sus In jos
stefanu1
Airport Level
Airport Level



Numarul mesajelor : 99
Varsta : 36
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2010

Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii   Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 EmptyJoi 09 Iun 2011, 09:26

Pai tocmai ca Aeroclubul mi-a placut. Nu am zis ca nu au facut spectacol. Am zis ca a fost prea scurta evolutia lor la ce pauze am avut intre ei si fortele aeriene si thunderbirds. Mi-ar fi placut sa tina mai mult. Dezamagirea mea in legatura cu evolutiile in sine a fost la fortele aeriene si am spus mai sus de ce. Nu cred ca am gresit cu nimic in afirmatii, asta e parere mea, ca partii organizate de noi i-a lipsit dinamica. Faptul ca esti de alta parere nu ma deranjeaza dar sa-mi spui ca sunt roman si ma pricep la toate este pentru mine o jignire, chiar daca nu ai mai spus continuarea. Nu te mai arunca asa ca gresesti. Mai intai citeste si intelege ce vreau sa spun. Daca tu imi gasesti vreo propozitie in care am vorbit Aeroclubul de rau eu nu mai postez aici niciodata. Mesajul al doilea a fost mutat de cineva pe topicu asta. era un raspuns la o afirmatie a lui ionut.vasile pe topicul cu fotografii. daca il pui aici nici nu-si mai are rostul
Sus In jos
Tryby
Fotograf



Numarul mesajelor : 326
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/04/2010

Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii   Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 EmptyJoi 09 Iun 2011, 09:37

Genial alexcoman, multumesc ca ai impartasit filmuletul cu noi!
Sus In jos
mig29ovt
Flight Level 100
Flight Level 100



Numarul mesajelor : 120
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/03/2010

Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii   Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 EmptyJoi 09 Iun 2011, 18:07

YR-197 a scris:
mig29ovt a scris:
din ceea ce ziceți imi pare bine ca am fost azi la scoală și n-am făcut nimic
sper ca primești 10 la Purtare'',meriți... cheers
primeam zece si daca ramaneam acasa sa ma uit(deja o dau in off-topic)

on topic: astept sa mai vina in romania sa-i vad
Sus In jos
YR-197
Flight Level 400
Flight Level 400
YR-197


Numarul mesajelor : 799
Varsta : 62
Localizare : Arad
Data de inscriere : 08/10/2009

Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii   Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 EmptyJoi 09 Iun 2011, 22:07

mihaiatanasie a scris:
Culmea e ca mi-am adus aminte sa bag camera in rucsac, acum ma duc sa verific daca am pus rucsacul portbagaj si decolez. Ne vedem acolo! sunny
Incep sa am emotii...ori a decolat domn'profesor fara portbagaj,ori a decolat Hyundaiul fara domnia sa...nici un semnal,poaza...reportaj... bounce
Sus In jos
ionut.vasile
Flight Level 300
Flight Level 300
ionut.vasile


Numarul mesajelor : 379
Varsta : 43
Localizare : London, UK
Data de inscriere : 06/10/2009

Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii   Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 EmptyVin 10 Iun 2011, 06:01

acum e la dentist.... sa isi puna implanturi... ca a ramas fara masele ca multi altii... de la ce a vazut lol!
Sus In jos
senatorul_melcilor
Airport Level
Airport Level
senatorul_melcilor


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 39
Localizare : Slobozia
Data de inscriere : 09/06/2011

Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii   Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 EmptyVin 10 Iun 2011, 09:53

care este rerzolutia maxima care trebuie sa o aibe o poza pentru a putea sa o postez? am niste capturi interesante de la showul thunderbirds.
Sus In jos
shouriken
Administrator
shouriken


Numarul mesajelor : 3451
Varsta : 69
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/04/2009

Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii   Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 EmptyVin 10 Iun 2011, 10:00

Sus In jos
mihaiatanasie
Membru activ
mihaiatanasie


Numarul mesajelor : 2388
Varsta : 66
Localizare : Rosiorii de Vede & Brasov
Data de inscriere : 27/06/2008

Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii   Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 EmptyVin 10 Iun 2011, 10:00

Am fost la dentist ca sa imi ascuta coltii! Evil or Very Mad

Ba mi le-am luat pe toate: camera, baterie, rucsac, portbagaj, nevasta, copii, prieteni, viteza ... Dar camera am folosit-o mai ales la expozitia statica (de masini si avioane), pentru ca eram asa departe de locul executiei ca obiectivul meu nu a vazut decat puncte colorate. E pacat sa-i supar pe spotters cu "pozele" mele. Asa ca o sa-mi postez si eu capodoperele, uite-asa! sa se-nvete minte!

Am scris si in alta parte: parerea mea, sincera si dezinteresata, este ca fara contributia Aeroclubului, mi-ar fi paraut oarecum rau dupa toata cheltuiala de energie, entuziasm si bani. In ce-i priveste pe americani, mi s-au parut foarte infatuati, de la toti "privates" de pe platforma expozitiei, care s-au vazut bagati in seama de fete (inclusiv fiicamea) pentru poze, pana la piloti. Mai ales unul dintre ei are un zambet (mai ceva decat al lui Iliescu, ala de pe Dacii) atat de profesional, fabricat special pentru pozele cu gagici!... Programul Thunderbirds este, cred eu, cam prea putin pentru faima lor. Avioane putine, doar patru sau cinci tipuri de formatii, sincronizari cu (doar) doua aparate ... In comparatie cu gastile alea numeroase de la PAtrouille de France, Fecce Tricolori, Breitling ...cu noua aparate si sincronizari cu toate ... cam putin.
Noroc cu Hawks si Eagles. Rapitorii nostri, cu jucariile lor mult mai usoare si, cred eu, mai greu de stapanit pe vantoasa aia, au fost extraordinari. Am vazut cat de greu e pentru ei cand Serbu a fost tras in sus (mi-a stat inima) in timpul etajatei, parca si Andrei Lucescu a a avut atunci o tresarire, si am vazut cat de tare era vantul cand George Rotaru s-o oprit sa bea o cafea executand limita aia. Parca nu mai avea de gand sa plece de-acolo. Ce sa mai zic de parasutisti, care s-au luptat cu vantoasa si au coborat ca pe scaun, facandu-ma sa cred ca joaca asta e cea mai usoara in lume.
In privinta evolutiilor ROAF, personal am fost oarecum dezamagit de 99, care zburat departe si sus. Asa o fi fost ordinul, stiu ca oamenii aia pot fi mult mai spectaculosi. Dl Stancu, chiar daca nu si-a adus rezervoarele - o sa citesc din nou explicatia lui Horizob de anul trecut, acum am mai crescut si eu, poate inteleg ceva - a fost mult mai interesant, a venit si destul de jos, a bagat si fortaj, ceea ce creste atractivitatea pentru privitor (ascultator - pana la urma cine nu e impresionat de bubuitul lui Tumanski?)
Tragand linie si scazand, vad ca-mi da cu rest. Imi pare bine ca m-am dus, cred ca imi scadea prestigiul printre elevi daca nu le povesteam ca martor ocular ce a fost acolo. Trebuie sa caut pe net toate pozele si filmuletele, poate apar si eu pe undeva, ca sa pun linkuri pe facebook si sa ii motivez pe copiii astia sa le vada. Dar raman cu convingerea ca americanii erau datori cu mai mult.
Sus In jos
http://unursinnoras.blog-gratuit.ro/
Madone
Flight Level 400
Flight Level 400



Numarul mesajelor : 426
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/08/2009

Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii   Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 EmptyVin 10 Iun 2011, 10:03

http://www.neptuntv.ro/stire/pilotii-americani-au-fost-premiati-la-dineul-organizat-in-cinstea-lor
Sus In jos
http://magdalenarasnoveanu.blogspot.com
RwO
Membru activ
RwO


Numarul mesajelor : 767
Varsta : 41
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 11/03/2008

Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii   Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 EmptyVin 10 Iun 2011, 10:35

Thunderbirds exceleaza la prezentare. Atentia deosebita la detalii, show-ul la sol, uniformele impecabile, muzica foarte bne sincronizata cu evolutiile, sesiunea de autografe. Show-ul aerian , in sine, nu este deosebit de spectaculos. Eu unul, inca sunt sunt fermecat de evolutia celor de la Turkish Stars din 2006 si mai ales Ukrainean Falcons din 2001. Si daca tot vorbim de 2001, trebuie sa il amintesc pe Valer Muresan si evolutia lui cu 29-ul, cel mai frumos solo pe care l-am vazut vreodata, cu o ratare perfecta si chiar o semi-cobra, la limitele fizice ale aparatului si pilotului. Si iarasi ca solo, Mirage-ul 2000, din 2006, pilotat de Yannick Vallet, alt moment unic. Fara stralucirea, oarecum artificiala a celor de la Tbirds.
Una peste alta, americanii sunt profesionisti desavarsiti si merita tot respectul, insa lipseste parca ceva...
Sus In jos
http://transeuroex.blogspot.com
Richelieu
Flight Level 300
Flight Level 300
Richelieu


Numarul mesajelor : 310
Varsta : 49
Localizare : LRFT
Data de inscriere : 08/06/2011

Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii   Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 EmptyVin 10 Iun 2011, 12:01

RwO a scris:
... uniformele impecabile...
Cei care i-au vazut imbracati in tricouri spun ca acele combinezoane au destul de mult burete prin ele pentru a-i face sa para mai solizi. Twisted Evil
Sus In jos
http://negustorul-de-culori.blogspot.com
Continut sponsorizat





Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii   Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii - Pagina 5 Empty

Sus In jos
 
Thunderbirds la Constanta in 2011 - Discutii
Sus 
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Thunderbirds la Constanta in 2011 - Fotografii
» AEROPORTUL MIHAIL KOGALNICEANU/CONSTANTA - STIRI - DISCUTII
» TransilvAero Show 2011, 4 iunie - Clinceni (Discutii)
» Aeroportul Constanta (Mihail Kogalniceanu) - Februarie 2011
» Aeroportul Constanta (Mihail Kogalniceanu) - Iunie 2011

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: SPOTTING :: Demonstratii aeriene - Airshows :: Demonstratii aeriene - 2011-
Mergi direct la: