ROMANIAN SPOTTERS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 User pl87128

In jos 
AutorMesaj
valavia
Administrator
valavia


Numarul mesajelor : 2881
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/08/2008

User pl87128 Empty
MesajSubiect: User pl87128   User pl87128 EmptyMar 09 Mar 2010, 21:39

Suspendare pe termen nedefinit pentru incalcri ale art 2.2, 4.6 din Regulamentul Romanian Spotters.

Rezultatul votului: DECIZIA ADMINISTRATORULUI

Perioada suspendarii: Permanenta - BAN IP

Ca sa fie clar pentru toata lumea voi posta aici raspunsul userului in cauza la atentionarea privind o banala incalcare de regulament (art 2.2)!

Citat :

Stimat user,
Primesti acest mesaj pentru ca ai adaugat pe forum mesaj(e) prin care ai incalcat regulamentul forumului, art 2.2. Mesajul tau a fost sters de moderatori. Citeste te rog cu atentie regulamentul forumului. Abaterile repetate se pedepsesc.
Multumim!
Moderatorii Romanian Spotters

Acest mesaj este un mesaj standard de avertizare. Moderatorii nu vor accepta raspunsuri pe acest mesaj. Plangerile fondate se vor adresa administratorilor.

Regulament forum:

https://romanian-spotters.forumgratuit.ro/regulament-forum-si-upload-imagini-f12/

Ettyus
Moderator Rospotters


Raspunsul lui:

buna domnu asta moderator sau ce rasa de functie ai avea... mersi ca mi-ai sters mesajul esti cel mai tare din parcare ... adik nu chiar acolo mai in spate esti tare unde este "o cutie" mare... care din cand in cand este golita de firma de salubrizare... Very Happy Razz deciii.... in loc sa imi explici ce si cum etc etc... direct stergi doar te doare in pene ca cineva ii nou... :-" am bagat la cluj deoarece acolo este activitate si ma gandeam ca o sa primesc raspuns repede... daca te interesa motivul dar din pacate ai venit tu un vierme care a infectat tot... lol Smile nu o sa fac reclamatie deoarece cred ca si la administratie tot un vierme de al tau este si nu iti face nimik .. distractie placuta!

Astfel de comportament nu va fi tolerat pe acest forum!!
Sus In jos
 
User pl87128
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» User Flysebi
» User nrares
» User Chaser
» User flightfear
» User PHOTTON

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIAN SPOTTERS :: FORUM :: Organizare si functionare - Forum Organisation & Management :: Sanctiuni-
Mergi direct la: